تکنولوژی

اضافه شدن هشتگ به عناوین ویدیوهای یوتیوب

گوگل در اقدام جدید خود جستجو در پلتفرم یوتیوب برای یافتن ویدیوهای محبوب را آسان‌تر کرده است. بنابراین اگر صاحب یک دستگاه اندرویدی هستید یا از وبسایت یوتیوب از طریق دسکتاپ بازدید می‌کنید، می‌بینید که بر روی عنوان ویدیوها یک سری هشتگ‌ هم اضافه شده‌ است.

اضافه شدن هشتگ‌ها به عنوان ویدیوها در اصل به‌منظور بهینه سازی هرچه بیشتر الگوریتم جستجو در یوتیوب انجام گرفته است. البته این هشتگ‌ها طراحی و ظاهر خاص و جالبی ندارند اما به‌هرحال کاری را که به آنها محول شده به‌خوبی انجام می‌دهند. چندی قبل اعلام شده بود که یوتیوب ماهانه ۱.۸ میلیارد کاربر دارد.

اگر شما هم قصد دارید به ویدیوهایی که در یوتیوب آپلود می‌کنید هشتگ اضافه کرده و جستجو کردن آنها را آسان‌تر کنید، کافی است هشتگ‌های مورد نظرتان را در بخش «عنوان ویدیو» (title) اضافه کنید. ضمنا اگر هم نخواهید هشتگی را به ویدیو اضافه کنید، یوتیوب به‌صورت خودکار 3 هشتگ اولی را که در توضیحات ویدیو مشاهده کند به عنوان هشتگ به ویدیو شما اضافه می‌کند. پس بهتر است قبل از یوتیوب خودتان هشتگ‌ها را به ویدیو اضافه کنید.

اگر هم شما یک کاربر ساده یوتیوبی هستید و قصد دارید اطلاعات بیشتری راجع به یک موضوع خاص به‌دست بیاورید، کافی است روی هشتگ مورد نظرتان کلیک کنید تا ویدیوهای مرتبط با آن هشتگ را به‌طور کامل مشاهده کنید.

ضمنا اطلاعات کامل در مورد این ویژگی در صفحه پشتیبانی یوتیوب به‌طور کامل ذکر شده است.

منبع : phonearena

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا