تکنولوژی

جلوی دیکتاتور شدن اسنپ را بگیریم

 اوبر (UBER) را تقریبا همه می‌شناسند مهم‌تر از آن با ارزش‌هایی که این شرکت ایجاد می‌کند هم آشنا هستند. دو سال قبل که تجربه سفرم با اوبر را نوشتم مزیت‌های این استارت‌آپ در متحول کردن بخش حمل و نقل به تدریج برای همگان آشکار می‌شد. یکی از مهم‌ترین آن ارزش‌ها احترامی بود که برای مسافران ایجاد شده بود. دوست من که در نزدیکی سانفرانسیسکو زندگی می‌کند تعریف می‌کرد تا قبل از ظهور Uber راننده‌ها برخورد مناسبی با مسافران نداشتند و این تازه علاوه بر کرایه گرانی بود که طلب می‌کردند. ظهور اوبر که از قضا در ابتدا از همین شهر بود باعث تغییر فضا شد راننده‌ها مودب‌ شدند و سفر ارزان‌تر شد چراکه رقیبی ارزان‌تر و مودب‌تر در کنار آنها رشد کرده بود. رقیبی که مسافران می‌توانستند آن را ارزیابی کنند و امتیاز بدهند دلخواه مشتریان بود.

طبیعی بود می‌شد راحت حدس زد ظهور کپی Uber در ایران همین تغییرات را در سیستم حمل و نقل درون شهری ما ایجاد می‌کند به خصوص که حمل ونقل در این بخش یک فاجعه بود – و البته هست –  به همین دلیل همه ما در رسانه‌ها بسیار زودتر از ظهور اسنپ و تپسی و کارپینو در مورد این مدل‌های کسب وکار نوشتیم، سرمایه‌گذاری در آنها را پوشش دادیم و سپس از این کسب وکارها در برابر خطرات مختلف در این فضا حمایت کردیم، از مسدود شدن آنها ناراحت شدیم و تجمع انتقاد آمیز رانندگان تاکسی در مقابل مجلس را مورد پوشش قرار دادیم که حمایت بسیاری از مردم را از این کسب وکارهای نوپا برانگیخت و همچنان هم به این مدل کار ادامه می‌دهیم. ویژگی‌های جدید این استارت‌آپها  را به اطلاع مخاطبانمان رساندیم  و سالگرد تولد آنها را جشن گرفتیم  اما چیزی که نباید فراموش کنیم این است که مهم‌ترین ارزش کسب وکارهایی شبیه سازی شده از اوبر به تکنولوژی‌شان نیست بلکه همان احترام به مشتری است.

مطلب من درباره موانع روبه‌روی کارآفرینان ایرانی اشاره به اسنپ و تپسی

 چیزی که در ایران نایاب است تکنولوژی نیست بلکه احترام است. بسیاری از کسب وکارها در اینجا از شما پول می‌گیرند و باز هم طلبکارند. در اینجا تعیین کننده درجه احترام به مشتری نه بازار و نه رقابت بلکه صرفا شعور و ادب صاحب کسب وکار است و همین مشکل است چون از قضا ممکن است در بسیاری از کسب وکارها افراد یا بستری در نقطه تماس با مشتریان قرار بگیرد که نه آموزشی دیده‌اند نه احترام به مشتری تاثیری در مقرری‌شان دارد. به همین دلیل استارت‌آپ‌ها به دلیل خلق این ارزش ( احترام به مشتری ) شایسته توسعه‌اند.

خطر کجاست؟

خیلی ساده خطر اینجاست که سرویس‌هایی که همه ما با استفاده کردن از آنها به بزرگ‌شدنشان کمک کرده‌ایم خیلی ساده به کسب و کارهای دیکتاتوری تبدیل شوند که نه تنها ارزش‌هایی را که برای ما ایجاد کرده‌اند را از یاد ببرند بلکه ضد ارزش‌هایی را به اسم امکانات رقابتی علیه مردم به کار ببرند.

داستان این است که  دیروز طبق معمول پس از کمی پیاده روی تصمیم گرفتم با اسنپ به محل کارم بروم. دو سفر را به دلیل آنکه انتخاب راننده کاملا اشتباهی صورت گرفته بود لغو کردم و بنا به تجربه روزانه حتی اگر من لغو نمی‌کردم راننده لغو می‌کرد. هنگام گرفتن سومین سفر متوجه شدم توسط اسنپ بلاک شده‌ام یا به عبارتی اکانت من مسدود شده است. بدون هیچ توضیحی.

بر اساس آمارهای خود اسنپ تاکنون 93 ساعت با اسنپ سفر کرده‌ام  این شامل 215 سفر و 1238 کیلومتر می‌شود. فکر می‌کنم جزو نخستین کسانی بودم که اسنپ را نصب کردم در آن زمان نامش تاکسی‌یاب بود و هیچ سرویس دیگری را به اندازه این سرویس استفاده نکرده‌ام این یعنی من احتمالا یک مشتری وفادار به حساب می‌آیم. ( البته مشتری خوب زود‌فود یا همان اسنپ‌فود هم هستم و البته نمی‌دانم حق استفاده از زودفود را دارم یا خیر ) حالا اما به هر ترتیب اسنپ بعد از دوبار لغو سفر در یک روز اکانت مرا مسدود کرده است.

دلیل اینکار چیست ظاهرا برای مقابله با رقیب – تپسی –  و یا هر کسی که بخواهد مزاحمتی از این طریق در سرویس ایجاد کند. نکته این است که اولا اسنپ و تپسی که خود کپی Uber هستند خوب است اگر کپی می‌کنند درست کپی کنند. در زیر نمونه‌ای از گزارش لغو چندین سفر توسط دوست من در استرالیا در هنگام استفاده از اوبر را می‌بینید بدون آنکه به مسدود شدن اکانت مسافر منتهی ‌شود:

در مورد پشتیبانی توییتری اسنپ بهتر است چیزی نگویم. تاکید می‌کنم با دوبار لغو سفر مسدود شدم .

چرا مسافر مجبور به لغو مکرر سفر است؟

برای کسی که به طور متوسط روزی دو تا سه بار از اسنپ استفاده می‌کند لغو یک سفر تنها یک دلیل دارد و آن اینکه نزدیک‌ترین و در مسیرترین خودرو به مسافر متصل شود. تمام سفرهایی که من لغو کرده‌ام به دلیل الگوریتم اشتباه در وصل کردن راننده‌ای بوده که حداقل نیم ساعت با من فاصله داشته یا در مسیری برخلاف مسیر من قرار داشته است. در بسیاری از موارد این خود راننده‌ها هستند که با تماس از مسافر می‌خواهند که مسیر را لغو کند چون اسنپ جریمه‌شان می‌کند ( جالب است که راننده را جریمه می‌کند و مسافر را مسدود!) بنابراین لغو سفر اشتباه و رسیدن به راننده‌ای که در مسیر شما قرار دارد اتفاقا هم کمک به راننده و مسافر و هم کمک به خود اسنپ است چراکه یک سفر سریع‌تر صورت می‌گیرد

اسنپ بر خلاف رقیب خود تپسی در هنگام کنسل کردن سفر هیچ فید‌بکی از شما نمی‌گیرد و دلیل این کنسل کردن را جویا نمی‌شود. در تپسی دور بودن راننده که دلیل بسیار منطقی هم هست به عنوان یک گزینه برای توضیح کنسل کردن در نظر گرفته شده در حالی که در اسنپ ظاهرا به طور پیش‌فرض هر مسافر به هر دلیلی سه بار (‌ من هنوز نمیدانم چرا من را به خاطر دوبار کنسل کردن در یک روز بسته‌اند) یک سفر را کنسل کند مسدود می‌کنند.

مطرح کردن این موضوع در توییتر باعث بحث‌های خوبی شد که به نظرم  برای مدیران اسنپ و تپسی که بچه‌های توانمندی هم هستند فرصت خوبی برای برطرف کردن ضعف‌ها و بهبود سیستم‌شان و احترام به مشتریان است

من نگران باز نشدن اکانتم توسط اسنپ نیستم ( که البته هنوز  هم باز نشده ) نگرانی من تکرار این رفتار با  خیلی از مشتریان دیگر است. مشتریانی که ممکن است صدای اعتراضشان به اندازه من رسا نباشد.  نگران درست شدن دیکتاتوری ناخواسته در فضای کسب وکار هستم . شرکتی که با شعار و چهره مشتری مداری بزرگ شده و حالا می‌خواهد مشتریانش را نادیده بگیرد و صدایشان را نشنود. الان نگرانم  و فکر میکنم  تک تک ما باید نگران و مسئول باشیم تا اسنپ، تپسی و همه کسب وکارهای دیگر را به سمتی که دوست داریم باشند هدایت کنیم. به سمتی که مناسب است باشند  هم برای خودشان هم برای خودمان.

منبع : آی تی ایران

برچسب ها

‫311 نظرها

 1. بالاخره خدای تاکسی زردا هم کریمه عقده ای ها روزی ۴۰۰ کیلومتر ماشین برونین تا بستون بشه خیابون ندیده ها تا هی اسنپ اسنپ نکنین….

 2. من 100% عملکرد اسنپ را قبول دارم و در شهر های اهواز، تهران و کرج ازش تاکسی گرفتم، دوستان شایعه پراکنی نکنید، نکند یادتان رفته که تا همین سال 1395 خورشیدی تاکسی های سمند تاکسی زرد رنگ در خیابان های تهران، کرج، اهواز جولان میدادند و دنباله مسافر دربستی بودند
  1397/9/13

 3. این مطلب کاملا کذب محض است، من در مرداد ماه سال 1397 روزانه چهار سفر اسنپ را لغو میکردم و مسدود هم نشدم و کلا اینکار من چهار ماه ادامه داشت یعنی در ماه های مرداد، شهریور، مهر، آبان
  1397/9/12

 4. باتوجه به اینکه هزینه سفر در اسنپ کم هست و راننده ای که مسیری رو طی میکنه تا مسافر رو سوار کنه و این طی کردن مسیر براش هزینه بر هست(وقت و بنزین و استهلاک و …) ، بعد مسافر سفر رو لغو میکنه، شما هم اگرجای اسنپ باشید مسدود میکنید. مگر اینکه اسنپ فکری به حال این موارد کنه و از سود خودش یا مسافر کسر کنه که نمیکنه.

 5. مسافرای عزیزی که فقط به خودتون فکر میکنین راننده رو هم در نظر بگیرین اسنپ در بیشتر زمانهای روز قیمتهایی میده که واقعا ظالمانه اس و هر طور حساب کنی میبینی که فقط به نفع مسافره و به ضرر راننده های بیچاره که مجبورن کار کنن. فقط تو ساعتهای پیک ترافیک قیمتهاشو میبره بالا. بقیه روز خیلی پایینه بعد اینم در نظر بگیرین که خیلی از مسافرا به خصوص خانمها همیشه با 5 تا ده دقیقه تاخیر میان سوار میشن که حتی اگه تاخیر هم منظور کنن که اکثرا نمیکنن بازم نمیصرفه برای راننده چون برای ده دقیقه تاخیر نهایتا 1000 تا 2000 تومن منظور میشه ولی اینجوری درنظر بگیرین که مسافر مثلا 20 دقیقه طول میکشه تا به مقصدش برسونی و بابتش 12 تومن بگیری یا بیشتر حالا ده دقیقه تاخیر میشه تقریبا نصف اون سفر مخصوصا مواقع پیک که کرایه ها بالاس خیلی متضرر میشن راننده ها ولی کسی به این توجه نمیکنه. اینی که میگن راننده اگه کنسل کنه به ضررشه شاید تو درخواست ها کمتر براش درخواست بیاد ولی امتیاز منفی ثبت نمیشه من خودم تو اسنپ هر وقت میبینم مسافر دوره یا دیر میاد پایین کنسل میکنم یه وقت میشه در روز بالای 10 بار کنسل میکنم هیچ مشکلی هم پیش نیومده برام چون تا بخوام منتظر پشتیبانی اسنپ بشم یا مسافر رو در جریان بزارم که دلیل دیر اومدن من چیه کلی وقتم تلف میشه . ضمنا تپ سی اگه در روز بیشتر از یه کنسلی داشته باشی از راننده 2000 تومن کم میکنه که واقعا ظلمه همچنین تپ سی تو طرح ترافیک کمیسیون میگیره که اصلا معنی نداره مگه راننده بیچاره روزی 20-30 تومن پول طرح ترافیک نمیده برا چی ازش کمیسیون کم میکنین؟ بازم تو این مورد دم اسنپ گرم. البته هر دوشون نامردن چون تا اسنپ قیمتارو میاره پایین تپ سی هم زود میاره پایین که این رقابت مسخره پدر راننده های بیچاره رو در اورده. اخه کجاش عدالته که مثلا از توپخونه تا تهرانپارس رو ببری 10500 تومن یا از میدان فردوسی تا تجریش 11 تومن لوازم ماشین 3 برابر شده خرج زندگی 3 برابر شده بعد قیمتا نسبت به قبل وحشتناک پایین اومده درسته میخوان هوای مشتری رو داشته باشن ولی اون راننده ای که بار اصلی کار اسنپ رو دوششه چرا باید متضرر بشه شما میخواین رقابت کنین از جیب خودتون هزینه کنین نه از جیب راننده های زحمتکش. صبح تا شب خودتو بکشی 200 تا 250 صافی دربیاد ازش. رانندگی کار فوق العاده سختیه هر کی تونست 12 ساعت پشت سرهم پشت فرمون نشست متوجه میشه چه کار مشکلیه. بعد اسنپ و تپ سی میان به راحتی حق راننده های بنده خدا رو ضایع میکنن خدا وکیلی انصاف نیست.تازه بعضی از اوقات با یه مسافرای عتیقه ای برمیخوری که انگار راننده رو با ماشینش خریدن فکر میکنن راننده برده زر خریدشونه البته ادمای با شخصیت تعدادشون بیشتره. مشکل زیاده ولی کو گوش شنوا اصلا پشتیبانی تو اسنپ بی معنیه دقیقا رو هواس من چند بار شده با مسافرای بی ادب جرو بحثم شده به پشتیبانی گزارش دادم ولی امان از توجه هیچ کس نگفت حالت چطوره.

  1. واقعا به جا بود ولی شما دارید کرایه تهران حساب میکنید تو شهرستان کرایه ها خیلی ظالمانه کمه من راننده اسنپ طولانی‌ترین مسیر که بهم بدن رفت و برگشت و مسیر ودوم و توقف حدود15دقیقه که سر هم میانگین حدود 45دقیقه بشه میشه10000تومن آیا ظلم نیست کرایه ها معمولا 1500تا3500هستش این یعنی چی از صبح تا عصر بدوی نهایتا100تا120میشه که مبلغ30تومن فقط سوخته صافی بدون استهلاک چیزی بین70تا90میشه به شرطی که12ساعت رانندگی کنی

 6. راننده اسنپ شدن نزدیک دو هفته کلی تشویق و تمجید تا اینکه حسابم مسدود شد و گفتن تخلف از سیستم و ظبط هفتاد هزار تومانم هر چه توضیح میدادم کسی جوابگو نبود و میگفتن سیستم اینکار رو می‌کنه و … هیچی خلاصه ما راه به جایی نبردم این غول ساخته شده که هرکاری خواست بکنه در این آشفته بازار

 7. با سلام.
  شما با سه بار لغو سفر بلاک خواهید شد.چون اسنپ فکر میکنه داری سر به سر راننده میذاری که در بعضی مواقع واقعن همین طور هست.اسنپ به طور کل زیاد مشکل داره و قانونهای ناقصی داره.

 8. من که یه بار راننده بعد کلی معطل کردنم و اینکه حاضر نشد حتی جواب تماس منو بده و چندین بار ریجکتم کرده در نهایت جواب داده که راه دوره و من نمیتونم بیام لغو بزن منم گفتم حالا که اینجوریه لغو نمی زنم خودت لغو بزن من هم عجله داشتم و سر ساعت باید جایی بودم بالاخره مجبورش کردم لغو رو خودش بزنه تازه بهم دروغ میگفت که من لغو رو زدم ایراد از سیستم هست که واسه شما هنوز هست با زبون خوش لغو نکرد با کلی تهدید لغو کرد

 9. چرا فقط از دیدگاه مسافر میبینید.من خودم با تپسی کار میکنم.یوقتایی سفرو قبول میکنم و کلی راه رو میرم نزدیک مبدا که میشم مسافر لغو میکنه.کی جوابگوی وقت و هزینه ی رانندس.وقتی یکی در روز سه بار لغو میکنه به احتمال زیاد یا خیلی کم حوصلس که در اینصورت بایدتاکسی کنار خیابونی بگیره یا تپسی و اسنپو با هم میگیره که هر کدوم زودتر اومد اون یکیو لغو کنه واین ینی واس وقت بقیه ارزش قایل نیس و باید مسدود بشه.اگرم دید ماشین دوره همون لحظه تماس بگیره وبه راننده بگه که نیاد.

 10. من خودم راننده اسنپ بودم الان حساب اسنپم غیرفعال شده چن بارم رفتم شرکت جوابی نگرفتم الان بایدچیکارکنم؟میخوام دوباره برگردم اسنپ

 11. ولی نگفته نماند که بعضی از مسافران هم باشعور وبا معرفتن خودشون فهیم هستن ومیفهمن که مسیری که اومدن مثلاً 300هزار تومنی نیست 5000میدن ومیگن مسیر 3000تومنی نبود

 12. داداش درست رفتار کردی چیکار کردی که ما نمیکنیم چیکار کنیم انگار نقشه اسنپ جدول خیابان ها و مسیر های ویژه رو نمی‌شناسه لغو نکنیم نیم ساعت طول می‌کشه برسیم به مسافر

 13. من 4روز قبل مسافر بردم برام پیام اومده شما سفر غیر واقعی انجام دادین و همیشه هم راننده ها رو از بستن حساب کاربری تهدید می‌کنه تو تبریز هم که کرایه ها افتضاحه مسیر 10کیلومتری رو می‌نویسه 4000هزار اونم تو اوج ترافیک

 14. من خودم راننده اسنپ هستم امروز برای لغو دوسفر که مسافر بامن فاصله زیادی داشت حساب منو مسدود کردن اونم از ساعت 12تاساعت 4که مسافر هست بااین کرایه پایین وهیچ خدماتی که به راننده‌ها نمیده پیام داده که اگر بازهم لغو سفر کنید حساب شمع برای همیشه مسدود میشه این روهم بگم که اگه لغو نمی‌کردم حداقل 45دقیقه طول می‌کشید تا به مسافر برسم ودرزمن در نشر 100تاآدرس می‌فرستد كه آدم گیج میشه

 15. دوزار پول میدی و کلی خرده فرمایش؟؟!!
  ضمنا باهوش ،از رو پلاک قضاوت نکن.شاید مجوز طرح ترافیک داره.

 16. باید دست راننده های زحمت کش اسنپو بوسید با این کرایه ها گرونی خلتفی اجاره خونه قسط لوازم گرون و….باید مسافرای بی فرهنگ و تازه به دوران رسیده و عقده ای و از خود راضی رو که فکر میکنن راننده ادمشونه رو هم تحمل کنن …..ببین راننده اسنپ مجبور وگرنه شخصیت داره

  1. متاسفانه خیلی از مسافرا شخصیت‌پایینی دارن وفهم اینو ندارن که کسی که اومده اسنپ کار میکنه کلی قسط وبدهکاری داره واز مجبوریه اومده تو این کار.زودتر از اون چیزی که فکرشو میکنن میرسی بهشون باهاشون بانهایت ادب واحترام برخورد میکنی از بهترین مسیر میبریش به مقصد اونوقت امتیاز منفی میده.واقعا چرا؟؟؟

 17. ادم حسابی جای راننده اسنپ باشی با این کنسلی و مردم ازاری های مسافرا و…..‌سر ماه دیوووونه میشی

 18. ادم حسابی جای راننده اسنپ باشی با این کنسلی و مردم ازاری های مسافرا سر ماه دیوووونه میشی نخندون مارو……….

 19. با سلام درسته که این یک استارت آپ جدید و قوی هست اما از لحاظ حقوقی اندازه یه ارزن هم ارزش نداره.
  هم حق با مشتریه هم حق با راننده این وظیفه شرکتی مثل اسنپه که قوانینشو جوری تنظیم کنه که کسی ضرر نکنه. من خودم راننده اسنپم تا الان با مسافری مشکل آنچنانی نداشتم تا زمانی که یه مسافر بی فرهنگ نصیبم شد بعد یه ربع منتظر ایستادن تماس گرفتم گفتم باید هزینه انتظارو پرداخت کنید با خیال راحت صداشو میبره بالا و میگه سفرو لغو میکنم
  حالا بعد از گذشت یک هفته میبینم حساب منو به دلیل موارد انضباطی غیرفعال کردن بدون هیچ توضیحی از طرف اسنپ
  متاسفم برا اون شرکتی که وقتی به یه جا میرسه خودشو گم میکنه و حق و ناحق میکنه

 20. اسنپ عالی اگه امکانش هس حساب کاربری بنده رو باز کنید من با این حساب زنو بچه نون میدادم

 21. چون زمان قبول درخواست واقعا کم میباشد و راننده تا بخواد مبدا و مقصد رو بخونه زمان کم میاره وبعد متوجه میشه برای رسیدن به مسافر مثلا خط ویژه هست و باید مسافتی که تا مسافر برسه نیم ساعت طول میکشه و به مسافر هم حتی ابلاغ میکنم ولی لغو سفر نمیزنه میگه چرا درخواست رو قبول کردی اجبار میکنن خود راننده لغو کنه که امتیاز منفی میگیره و مسافر هم لغو نمیکنه مجبوری یا بری ولی نزدیک مسافر که میرسی بعد از نیم ساعت راه لغو رو میزنه به نظر مسافرین باید رعایت راننده رو بکنن چون اونا شاید روزی یه بار اسنب بگیرن هزینه ای هم برای لغو ندارن ولی راننده روزانه چندین جابجایی داره و ممکنه اشتباه کنه

 22. مشکل من چیز دیگه ای دو هفته پیش درخواست قبول کردم بعد از اینکه رسیدم به مسافر و سوارش کردم یه مسیر دیگه گفت ببرمش بعد از دو هفته که گذشته اسنپ پول سفر رو از حساب من کم کرده و نوشته لغو سفر کردی در صورتی که لغو نبوده و خودشون بعد از دو هفته سفر رو به لغو تغییر دادن با شرایطهایی که اسنپ داره کار کردن درش سودی نداره و مطمن باشین که بعد از چند وقت راننده هاش کم میشه و باید جمعش کنه

 23. خجالت بکش با این دیدگاه طرفند چی اسنپ از هر 10 مورد شاید یک دونه کنسولی رو پرداخت کنه اونم 1000 تومن

 24. سپاس حسام جان.عالی بود .استفاده کردیم.شما فرمودی درامد چند صد ملیونی روزانه اسنپ داره.بنده با اجازت تصحیح کنم که میلیاردییه این درامد روزانه.فقط ۱۵هزارتا راننده اصفهان داره.اسنپ هزینه هاشم پایینه.نه پرسنل زیادی داره و نه هزینه دیگه ایی.ولی حاضر نیست یک درصد از کمسیونش رو پایین بیاره چون یک درصدش برای اوون چند صد میلیونه.ولی کرایرو هرروز ارزونتر میکنه.امروز بنده ۷۰ کیلومتر یه مسیر مسافر رو بردم.گفتم میش خودم بزار کیلومتر بگیرم ببینم با نرخ کیلومتری ۵۰۰تومان ۸سال پیش حساب کنم ببینم چقدر اسنپ بیشتره نسبت به ۸سال پیش.جالبه کرایرو زده بود ۲۰ هزار تومان ولی با نرخ ۸سال پیش میشد ۳۵ هزار تومان.ما داریم چیکار میکنیم.اقا بسته بریم آژانس یا توو خیابون مسافر سوار کنیم چندروز که اسنپ ماشین نداشته باشه میرن سراغ اژانس ها.خداوکیلی یه برنامه ایی بریزین.داریم بدبخت میشیما

 25. اقا پرواز میکردی.مگه نمیدونی با ۳هزار تومان مسافر ماشینتو و خودتو خریده.ای بابا درک کن.

 26. خسته نباشین همکار.موافقم باهاتون ما ایرانی ها جنبه هیچی نداریم همین سیستم توو کشورای دیگه پیاده شده و همه منفعت میبرن ولی توو ایران فقط اسنپ و مسافر سود میبرن و اونم از جیب راننده و حق زن و بچه راننده.افتضاحه.داریم پول ماشینمون رو خوورد خوورد میدیم به اسنپ و مسافر و خودمون یذره از پولشو ور میدارم.تصور کنین دقیقان همینه.صبح تا شب کار میکنی از جوون و سلامتی و از خانوادت میزنی تا اسنپ هرروز پول دارتر بشه و مسافرم عشق کنه.مسافره امروز میگفت با تاکسی کورسی میرم کرایش بیشتر میشه برا همین اسنپ میگیرم.منم گفتم اشتباه میکنی از اتوبوسم ارزونتره.۴نفر بودن یه مسیر ۵کیلومتری اسنپ زد ۳۵۰۰تومان اگه ۴نفر با اتبوسم میرفتن کرایشون میشد ۴هزارتومان.خاک توو سره ما که درده بی پولی و بدبختی حق خودمون و زن و بچمون رو میدیم به مسافر و اسنپ.خداشاهده هیچ استفاده ایی نداره.در واقع دوستمون درس میگف پول ماشینمون رو داریم خورد خورد میخوریم و تازه تنها نمیخوریم به لاشخورها هم میدیم

 27. دوست عزیز حالم بهم خورد ازتون.برو بابا خجالت بکش.میخای توو میدان شهر رانندرو اعدام کنیم که درس عبرت بشه برا بقیه راننده ها که توو خونتون بیان سوارتون کنن.امثال شماهارو زیاد دیدم.بیچاره اون طرفی که با شما زندگی میکنه

 28. همکارمون حرف قشنگی زد میگن اسنپ راننده رو کرده پله و خودش بالا میره و مسافرم این وسط لذتش رو میبره و راننده خفتو خاریشو.البته قسمت اخرشو خودم اضافه کردم.بخودمون بیایم‌.یه چند روز قرار بزاریم و اعتصاب کنیم.حداقل وقتی اعتصاب میکنم بیشتر سود میبریم.بنزین نمیسوزونی جریمه نمیشی لاستیکات خراب نمیشه روغن عوض نمیکنی.توو این همه سرعت گیر و چاله چوله نمیفتی و اعصابتم از دسته مسافر راحته و بوق ماشینا

 29. با سلام خدمته دوستام و همکارا.این امتیاز دادن اسنپ باعث شده مسافر پرروو بشه.خداشاهده مسافر نشسته توو ماشین سیگار روشن کرده میگم خاموش کنین ماشین بو میگیره میگه من هرروز با اسنپ میرم و شما اولین نفری ایراد میگیری.شرمنده خاموش نمیکنم.چی بگم.منم گفتم با یه ماشین دیگه برین زنگ زده اسنپ و اسنپ هم بدون تحقیق کاربری منو بلوک کرده.اخه اینقدر احمق هستن که نباید از من بپرسن چی شده فقط پول براش ارزش داره یا همون مسافر.ما راننده هارو کرده پله برای بالا رفتن خودش و مسافرم این وسط حالشو میبره

 30. خسته نباشی همکار.فراموش نکنیم فقط انگلیس استعمارگر نبود اینا بدترن.اسنپ روو چه اساس و حسابی اینقدر کمسیون میگیره و تازه میاد کرایه هارم میاره پایین تا بیشتر و بیشتر پول در بیاره.مشتری هاش بیشتر میشن و کمسیون خودش که کم نمیشه.کاش مثل راننده ماشین سنگین ها ۲ روز اعتصاب میکردیم تا فلج بشه این اسنپ

 31. ای ولا.تشکر و سپاس.همینه.بخدا با ۲۰۶ اس دی صفر عصرا میرم اسنپ.طرف ۳هزار تومان پول داره میده انگار ماشینو رانندرو خریده.جنبه ندارن بعضیا.مریضن.ما درده مجبوری داریم کار میکنیم بخدا قسم که همون قدر که هر راننده ای کرایه میگیره همونقدر خرج ماشینش میشه.حالا بعضیا میگن خب نمیصرفه کار نکن دیگه شعورش نمیرسه که حالا مشکل مالی داره و بعد هزینه استهلاک ماشین رو یکاری میکنه.اسنپ داره بواسطه مردم راننده بدبخت رو استثمار میکنه.لعنت به اسنپ.سود اسنپ هر روز نه ماهانه بالای ده میلیارده روزی البته فقط از جیب راننده بدبخت.حروومش باشه این کمسیونا

 32. فراموش نکن اوون راننده هم یه آدمه.شاید پس فردا تو هم مجبور بشی با ماشینت کار کنی پس یجوری حرف نزن که انگار راننده نوکرته.راننده تماس میگیره میگه کنسل کن حق داره با این کرایه پایین حتمان مسیرش از شما خیلی دور یا مشکلی پیش اومده اگه خودش کنسل کنه جریمه میشه ولی مسافر مسدود نمیشه.درک کنیم و کمتر عقده ایی باشیم.فراموش نکنیم دنیا میچرخه و همیشه همه چی بر وقف مراد نیست شاید خودتم رفتی توو اسنپ اونوقت زنگ میزنی و….. اونوقت تو میشی بی وجدان

 33. فراموش نکن اوون راننده هم یه آدمه.شاید پس فردا تو هم مجبور بشی با ماشینت کار کنی پس یجوری حرف نزن که انگار راننده نوکرته.راننده تماس میگیره میگه کنسل کن حق داره با این کرایه پایین حتمان مسیرش از شما خیلی دور یا مشکلی پیش اومده اگه خودش کنسل کنه جریمه میشه ولی مسافر مسدود نمیشه.درک کنیم و کمتر عقده ایی باشیم.فراموش نکنیم دنیا میچرخه و همیشه همه چی بر وقف مراد نیست شاید خودتم رفتی توو اسنپ اونوقت زنگ میزنی و….. اونوقت تو میشی بی وجدان

 34. ازمدیرعامل محترم تب سی تقاضا دارم من خطاکارراعفووازمسدودیت دراورد توروجون بچه هات

 35. شهر رشت اسنپ قیمتا بسیار پایینه اکثر تریپا سه تومن چهار تومن توو ترافیک همیشگی رشت ک کلا هیچ سودی واس راننده نداره.سودش فقط واس مسافر و شرکتهههه واقعا ادم حرصش میگیره

 36. قیمت اسنپ در شهر رشت وحشتناک پایینه ۲۵۰۰ تومن یه مسیر پر ترافیک با این جاده های افتضاه رشت ک مجانی در میاد وپولا

 37. با سلام.راننده اسنپ هستم از شهر”””””” رشت”””
  قیمتهای اسنپ راننده بسار پایین هستش تریپل ۲۵۰۰ میزنه توو مسیر پر ترافیک .
  شهر رشت با جاده های بسیار داغون و نداشتن گنجایش این همه ماشین همیشه شلوغ هستش.تریپای اسنپ واقعا پایینه ک باور کنید خجالتم میگیره مسافرو با این قیمت دو تومن سه تومن سوار کنم ک با خرج بنزینو کمسیونو راه حساب کنم مجانی ک هیچ ضررم هست.
  اگه کسی از مسعولین اسنپ رشت صدا منو میشنوه واقعا خودش با ۳ هزار تومن کسیو از اینور شهر میبره اونور شهر توو ترافیک همیشگی رشت؟؟؟؟؟؟؟

 38. قیمتهای اسنپ در شهر رشت وحشتناک پایینه همه ۳ تومن چار تومن اگه از اینور شهر تا اونور شهر توو ترافیک و یک ساعت وقتتو ببره میزنه ۵ تومن ک با کمسیونو بمزین مجانی در میاد .راننده های اسنپ فقط ضرر میکنن.اگرم چیزی در میاد خرج سیگارشونه در کل روز

 39. خاک بر سر قشر تحصیل کرده ای که شما نمونه آن هستید وبا افتخار این موضوع را عنوان کرده اید ولی در 5 خط نظرتان اشکالات املایی وجود دارد. آقای تحصیل کرده (که البته با نگارش املایی قوی شما طحثیل کرده صحیح است)شما هنوز آداب نامه نگاری و جمله نویسی را بلد نیستید.شما سواد خواندن و نوشتن دارید نه بیشتر

 40. خوب بهتره نظرتون رو نسبت به مسافری که، اسنپ رو بعد از رسیدن به مبداش لغو میکنه هم اعلام کنید

 41. سلام.منم راننده اسنپ هستم._ بعضی از مسافر ها همزمان اسنپ و تپسی با هم میگیرن و هر ماشینی زودتر رسید اونو سوار میشن …بارها جلو چشم من سوار تپسی شدن چون مثلا ۳۰ ثانیه زودتر رسید و راننده دیگه فقط وقتش هدر میره و چند دقیقه الکی به طرف مبدا حرکت کرده .البته ممکنه برعکسشم پیش بیاد و راننده تپسی رو الاف کنند.باید سیستم معقول جریمه برا لغو سفر وجود داشته باشه تا مردم آزاری نکنن بعضیا.

  باور کنید تو مسیری خانومی نشست بعد شوهرش زنگ زد گفت پیاده شو برو تو اون یکی ماشین تپسی بشین.راننده تپسی اومد جلو من واستاد و خانومه طبق گفته شوهرش رفت سوار تپسی شد.من یک دقیقه ای تو مسیر داشتم میرسوندم ایشون رو .اعتراض کردم اما خب برا چند هزار تومن که نمیشه دعوا گرفت و چالش ورست کرد.این وسط منم اگه بخوام به پشتیبانی اسنپ زنگ بزنم کلی پشت خط میمونم تا جواب بدن و هزینه تلفن باید بدم.در نتیجه بیخیال شدم و جالب تر اینکه پولب نگرفتم اما ۱۳ درصد کمیسیون اسنپ از تو حسابمم منظور شد

  خلاصه اینجور مسافر هایی هم داریم.
  متاسفانه

 42. سلام.منم راننده اسنپ هستم._ بعضی از مسافر ها همزمان اسنپ و تپسی با هم میگیرن و هر ماشینی زودتر رسید اونو سوار میشن …بارها جلو چشم من سوار تپسی شدن چون مثلا ۳۰ ثانیه زودتر رسید و راننده دیگه فقط وقتش هدر میره و چند دقیقه الکی به طرف مبدا حرکت کرده .البته ممکنه برعکسشم پیش بیاد و راننده تپسی رو الاف کنند.باید سیستم معقول جریمه برا لغو سفر وجود داشته باشه تا مردم آزاری نکنن بعضیا.

 43. سلام.منم راننده اسنپ هستم.واقعا حرف دل منو زدی.تازه بعضی مسافر ها همزمان اسنپ و تپسی با هم میگیرن و هر ماشینی زودتر رسید اونو سوار میشن و راننده دیگه فقط وقتش هدر میره و چند دقیقه الکی به طرف مبدا حرکت کرده

 44. سلام دوستان.من راننده اسنپ کرج هستم.بارها شده دو سه پنج یا ۷ دقیقه تا نزدیک مسافر رفتم بعد یهو مسافر لغو میکنه.و من برای رسیدن به مسافر گاهی میفتم تو مسیر ترافیکی و ۱۰ دقیقه دردسر شاید.این نکته رو بگم که کرج مثل تهران ترافیک نداره و مسافران کرجی عادت به تاخیر ده دقیقه ندارند.خیلی هاشون حتی ۶ دقیقه هم تحمل ندارند و سریع کنسل میکنند.خواستم بگم کنسل کردن از طرف مسافر یا راننده امری طبیعیه و با توجه به شرایط گوناگون پیش میاد._ واقعا خودمم نمیدونم چاره کار چیه که هم مسافر راضی باشه و معطل نشه هم راننده

  1. همه مشکلات از ضعف مدیریت هستش همه درخواستها اینترنتی اسنپ میبایست دراخواستو برای نزدیکترین رانندها بفرسته مشکل دیگه اسنپ اینه که وقتی راننده مسیری رو برای رسیدن به مسافر تلف میکنه یا بعد از رسیدن راننده به مسافر بعد مسافر لغو سفر میکنه اسنپ باید هزینه وقت تلف شده راننده رو از مسافر بگیره بهترین راهکار اینه که مسافرین اسنپ باید حساب بانکی توی اپلیکشنشون داشته باشن تا حق راننده خورده نشه من راننده اسنپم چندین مورد برام پیش آمده به مبداء رسیدم با مسافر تماس گرفتم بعد از کلی انتظار لغو سفر کرده گزارش دادم به پشتیبانی ولی هیچ جوابی نگرفتم واقعا دارم از این کار خسته میشم واقعا دارم برای خودم گرفتاری درست میکنم در ثانی کمسیون سفر تا یک ماه اول خوب بود الان چند برابر شده ولی کرایه ها تغییری نکرده ولی نباید ناشکر بود چون اسنپ اصلا نمیزاره راننده بیکار منتظر مسافر باشه درخواستها مسابقه دارن هههههههه واقعا آدم خندش میگیره فکر کنم کارمو با این شرکتها قطع کنم چون بجز ضرر هیچی برامون نداره

 45. برای اتحاد واعتصاب به اتحادیه مجازی رانندگان تاکسی های اینترنتی در تلگرام بپیوندید
  @Etesab_taxi_internti

 46. اسنپ به نظرمن مسخره است من راننده هستم یه مسافرسوارکردم که ایشون چون بیش ازدو مقصدرونمیتونن درخواست بدن چندتا درخواست پشت سرهم زدن که من قبول کردم بعدش حساب کاربریم غیرفعال شدپشتیبانی زنگ زدم گفت به علت سرویس پی درپی قطع ارتباط دایمی شدید

 47. دلیل بلاک شدن مسافر تنها به علت لغو سفر هایی با وجود دریافت پیام راننده در محل حاضر شد که اینم در صورت تکرار مداومه
  من هم مسافر چ هم راننده ی اسنپ بودم
  من کلی سفر رایگان رفتم ولی هیچ وقت سفر فیک نساختم
  حتی الان از من مبلغ کمیسیون نمیگیره
  فقط درست رفتار کردم
  خوشبختانه سیستم تفاوتی برای طبقه خاصی در نظر نمیگیره

 48. برنامه اسنپ دقیف طراحی نشده و دارای مشکلات زیادی هست که هم صدای مسافر و هم صدای راننده های زیادی رو در اورده کرایه ها هم خیلی پایینه با توجه به ارزش پول و استهلاک بالا

 49. خیلی بی فرهنگی …بی شعور …از حیون هم پست تری که اینطور در مورد دیگران قضاوت میکنی …کودن…احمق

 50. تو ایران هرجا باصداقت کار کنید صدمه می‌بینید این شرکت اصلا احترامی برای راننده خود درنظر نمیگیرد فقط بدنبال درآمدزایی ازطریق تراکم اینترنت و…هستش ازیک طرف التماس می‌کند راننده جذب کندازطرفی پس ازمدتی بآ دلایل واهی راننده های قدیمی رو از سیستم خارج میکنه مطمئن باشید پس ازمدتی گند خرابکاریهاش در میادو کلیه مراجع ذیصلاح دراین امربایدپاسخگوی افکارعمومی باشند

 51. هنوز پی آمد ب تنت نخورده. راحت حرف می زنی برو توش ببین چطور باهات برخورد می‌کنه بعد نظرت رو برام بفرست. من فقط یه هفته اونتو بودم. فقط ی هفته

 52. سلام . من راننده اینو بودم. یه هفته بیشتر کار نکردم. جالبه بدونید منو بخاطر اینکه ی مسافر رو سه بار سفر بردم مسدود کرد که در واقع دست من نیست و اون میگه تو با مسافر هماهنگ کردی. کاری ندارم به اینکه سیستم نزدیک ترین گوشی به مسافر رو پیدا می‌کنه کیفم اومد ۵۰ هزار پول دادم برای گواهی عدم سوء پیشینه

 53. کاملا درسته اسنپ ومشابه ان با همین مردم چه راننده وچه مسافر پر وبال گرفتند حال با یه خطا که احتمالا طرف هم از قوانینش بی اطلاع بوده مسدودش میکنند.باریکلا به شماکه جهنم رو واسه خودتون راحت میخرید

 54. تا روزی که اسنپ گرون نشه مردم قدرشو نمیدونن،راننده عزیز اگه غیرت داری سفره ارزون قبول نکن تا این قیمتا درست بشه

  1. من توی شهر کوچکی زندگی میکنم پر ترافیک هم نیست ولی خجالت میکشم کرایه کمتر از 3000و4000از مسافر بگیرم واقعا کرایه کمتر از 5000هزار تومن ظلمه مسافر باید از خداش باشه ماشین تا در خونش میرسه برسونتش مقصد

 55. اینها همه دروغ هستن هیچ اژانسی از اسنپ ارزان تر نیست و فاصله راننده امکان نداره بجز در موارد خاص نیم ساعت باشه و با دوبار کنسل شما بلاک بشی ،اینا فقط یه مشت حرف الکی برای خراب کردن شرکتهای حمل و نقل اینترنتی هست ،خجالت داره والا ایرانی…

 56. الان این سایت دقیقا شده جامعه ما …یعنی یکی دیگه مقصره( اسنپ)
  اونوقت مردم میفتن به جون هم !
  انقد ک از گرونی و …گفتیم و همو مقصر دونستیم چی شد درست شد؟؟؟
  بالا دستی ها بهمون خندیدن
  اسنپم ارزشی برا حرف راننده ومسافر نداره الکی لغو و مسدودوامتیاز میخاد
  شانسی تو قرعه به دوتا شکایت میرسن که اونم ماییم اینجا جمع شدیم گله میکنیم
  چرا مقصر اصلی رو متهم نمیکنیم
  یه مثال
  کسی با دینگ یا کارپینو سفر نمیکنه و یا درصد کمی از مردم …چون گرون ترن و جا نیفتادن
  فعلا یکم رفتار مسافر و راننده و خود اپلیکیشن مناسبه
  بزا برا جذب راننده گوشه خیابون تبلیغ کنه اونوقت میبینین به وضع اسنپ میفتن
  اسنپ از مسافر و راننده اشباع شده
  چه انتظاری هس!

 57. من نظر و مشکلاتی که خودم داشتم رو گفتم
  مودب باشین لطفا
  بالاخره بین راننده هام ادم …پیدا میشه
  و درضمن اگه اپلیکیشن اشتباه مسیر رو برا راننده بفرسته و نهایتا لغو شه خود راننده میتونه تو مرکز اعتراض کنه حالا اگر نمره منفی براش داشته باشه
  من که از حقم نمیگذرم چه مسافر باشم چه راننده
  دقیقا به همون شرایطی که اعلام میشه عمل میکنم
  هزینه اش برام کافی باشه و مقصد برام بصرفه
  اینم جواب کسانی که میگن مسافر ادم نیست! فکر کنم واقعا از چاله میدون اومدن
  و اگر زیادی ناراحتین انصراف بدین
  من به اسنپ گفتم سر همون ۱ روز که نیم ساعت دیر رسیدم بخاطر کنسل کردن راننده و …دیگه از اپلیکیشن استفاده نمیکنم چند تا اپلیکیشن دیگه دانلود کردم ۱۰۰۰تومن گرون بدم بهتر از ریسک افتادن تو دامن راننده ایی است که مسیر رو از ویز هم نمیتونه درست بره !!!
  اسنپ خوبیش به ارزونیه ۵ تومنیش نیس
  خوبیه این اپلیکیشن ها به ندادن ادرس هس یه زمان ادرس مینوشتیم فلان جا و خیابون و پلاک و…الان مشخص میکنی تقریبی بدون حرفی تو مقصدی !

 58. عالی داداش البته کاش یکم با احترام تر میگفتی ـ بعضیا نقطه رو درست نمیزنن انتظار دارن زود برسی پیششون ـ تو اینجور موقعیت ها هم ب ناحق نقد میکنند و دروغ میگن ـ انشاالله ک هممون بیشتر درک داشته باشیم و خوب تر بهتر با فرهنگ تر با مرام تر و کم شکایت تر باشیم و با بالا بردن خودمون از همه لحاظ، کم تر نقد کنیم و دروغ بگیم ـ ب امید موفقیت ایران و ایرانی و باهم شدنمون و شادیمون چون خیلیامون ب دلیل مشکلات های مختلف و آهنگ های غمگین ک اکثر خواننده ها کارشون اینه ناشادیم ، خدایا شادمون کن دلگرم و مهربون ترمون کن …

 59. شرکت های خدمات حمل و نقل گند زدند به صنعت کشور همه مهندس ها مبتکران خلاقان مخترعان و……….. اومدند شدند راننده اسنپ تب سی ماکسیم الو پیک یا پیمانکارو رانندگان و کارمندان تیپاکس و چاپارو……..چون هیچ زحمت اولیه ای نداره سریع میری استخدام میشی اما بابات در میاد تا پول در بیاری پیر میشی رانندگی زیاد مغز رو غیر فعال میکنه

 60. دوست عزیز خدا کنه برنامه ی اسنپ و نظیر اسنپ مسدود شه واسه همیشه ک این مسافرای کارشون بی افته با آژانس ک کرایه بیشتر بدن و صداسون در نیاد .خلایق هر چی لایق.طرف تا دیروز از شلنک تو حیاط اب میخورده حالا واسه ما داره باکلاس بازی در میاره.بابا عقده ایی

 61. دمت گرم داداش هر مسافری ک ادب نداشت و کس شعر گفت اول بکنش بعد پیادش کن ک بفهمه کس نگه .کون لق اسنپ .گوه میخوره بی احترامی کنه.یادت نره بکنیش ها.دمت گرم بازم

 62. کاملا با نظرت موافقم دوست عزیز.بعدشم شده طرف خودش حال.10دقیقه کنار ماشین شب کنش ایستادم تا پیاده شده و اومده سوار شده بعد شاکی میشه ک من افتاب و مهتاب ندبده رو چرا نگاه کردی .ازت شکایت میکنم.خب ب تخمم ک شکایت میکنی.اسنپ ک هیچ برو ب پدر اسنپ شکایت کن

 63. وقتی اینطوری راحت در حرفهاتون حرف های ناپسند میزنید قطعا بیشتر از مخاطبتون شما لایق کلمه ی احمق هستید 🙂

 64. بله اما زمانی که مسافر هم زمان اسنپ و تپسی درخواست می کنند و دو راننده به مبدا مسافر در حال حرکت هستند وهم زمان یا با اندکی فاصله به مبدا می‌رسند و مسافر با تاکسی که چند لحظه زودتر میرسد سفر را انجام میدهد و جلوی چشم راننده سوار خودروی دیگر میشود و بعد میگوید ببخشید عجله داشتم با در نظر گرفتن اینکه حداقل فاصله راننده ها تا مبدا ۱ الی ۲ کیلومتر است بازهم لغو سفر بی علت حق مسافر است،در پایان من هم راننده اسنپ هستم هم مسافر اسنپ کاستی هایی هست اما کم لطفی کردن در بیان چنین موضوعاتی شایسته نیست.با تشکر

 65. دوست عزیز (مسافر )
  شما که اعتراض به راننده داری خوب یکروز داخل یک ماشین اسنپ بنشینی و ببینی در روز چند سفر بی دلیل لغو میشه.که با وجود مسافت وترافیک به مبدا مسافر میرند .ومتاسفانه توسط مسافر لغو درخواست میشه انصاف هم خوبه

 66. به نظر من تاکسی سرویس های محلی بهترن الان هم زیاد تفاوت کرایه ای ندارن درعوض آدرس رازودترپیدامیکنن با اسنپ راننده چون از محل دیگه ای میادزیادباآدرس آشنایی نداره وبیشتر معطل میشی پس تاکسی سرویس های محلی را ترجیح میدم به اسنپ

 67. مجید جان خواهشاً نه خاهشا، مجید جان مسیر نه مسر، مجید جان تغییر نه تعقیر، مجید جان کجا تحصیل کردی بابا؟!! لطفا زندگی مردم و تغییر نده همینجوری گرفتاریم به اندازه…

 68. واقعامتاسفم برات که اینقدبیسواد وحقیری که فکرمیکنی بخاطرکنسلی پول دریافت میکنی
  اون دوست عزیزکه گفت باماشین مدل بالا دارم اسنپ کارمیکنم که دستم جلوی کسی دراز نباشه واقعادرست میگه
  من30سال تراشکاری کردم توی3تاشرکت29سال سابقه ی بیمه دارم بخاطراوضاع اقتصادئ کشورفعلا بیکارم ومجبورشدم اسنپ کارکنم داداشای گلم من توی زندگیم به کسی باج ندادم.الان توی اسنپ به خیلی ازمسافرا دارم باج میدم خیلی حرفارامیشنوم جواب نمیدم خودتون دلیلشا میدونیدومیدونیدم که چقدرسخته
  بعضی مواقع مسافرایی به پستت میخورندکه توزندگیشون سوارگاری هم نشدندولی توی ماشینت که سوارمیشندهزارجور اداواصول دارند.بابابخداازدرد ناچاری دارم اینکارامیکنم.من برج3تومن توی شرکت درآمدم بودحالا به این روز افتادم.اینقدرشمامسافراناشکرنباشید.بخداهرچی سرمون میادبخاطرخودمونه.شماهمون وضعیت قبل براتون بهتره که زیر بارون یاآفتاب وایسیدومنتظرماشین باشید
  مسافری که حاضرنیست دوقدم بیاداینطرف خیابون سواربشه ومسیرش همون طرفه که من می ایستم ومیگه دوربزن بیااینطرف مناسوارکن وبایدکلی راه بری دوربزنی سوارش کنی ودوباره دوربزنی ومسیرتاادامه بدی بخدااین درست نیست.چه فکری درموردراننده میکنی.بخداازناچاریه بااین گرونی بااین وضعیت اقتصادی.به من گفتندسوء پیشینه بیاررفتم بگیرم هزینش50تومن بودبخدانتونستم بگیرم والانم هرلحظه منتظرم عذرمااسنپ بخواد
  ناگفته نمونه که خیلی ازمسافراهم واقعاانسان وباوجدان هستندبخداآدم لذت میبره ازاینجورمسافراباورکنیداینقدربرخورداین عزیزان خوبه که اگه توی مسیردرخواست کنه کمی براش توقف کنی که کارشاانجام بده باجون ودل قبول میکنی وهیچ هزینه ای برای توقفش نمیگیری
  ببخشیدمن قصدبی ادبی به کسی رانداشتم فقط حرف دلمازدم
  یکم باهم مهربونترباشیم همه چیزدرست میشه
  موفق باشید.

 69. سلام گرامی
  شماکه میگیدآژانس دو سوته اومده احتمالا فاصله صوت اول تا دوم شما نیم ساعت طول کشیده هیچ ارزانی هم بی حکمت نیست

 70. سلام
  باعرض معذرت من بابیشتراین صحبتهامخالف هستم
  هیچ وقت راننده بامسافرنیم ساعت فاصله نداشته وزمان رسیدن اسنپ به مسافر5یا6دقیقه بوده وبرای رانندگان هم بیش از3باردرروزکنسلی مسدود شدن را داره که شمامیفرمائیدباراننده کاری ندارند
  باتشکر

 71. یه مسافر یک ساعت ونیم منا الاف کرد بعدکه رسیدم به مبدا گوشیشا جواب نداد منم هرچی تونستم بارش کردم وبلاک شدم…پس همیشه حق بامسافرنیس ما راننده ها هم حق داریم

 72. اسنپ و تپسی … تو کار برا مسافر خوبه ولی فکر راننده نیستن کمیسیون آژانس ۲۰ درصد بود جای استراحت داشت چایی آماده بود از همه مهمتر دستشویی داشت اینا چی دارن چ امتیازی دارد مالیاتم که نمیدن کمسیون ۱۵ درصد هم میگیرن و همه خرج با راننده هست یعنی دزدی آشکار

 73. تازه یه چیز دیگه یادم اومد. اینکه نرم افزارش واقعا باگ داره. اونم زیاد.حتی سرورش هم داغونه. باطری گوشی رو داغون کرده بس شارژ میخوره. رم گوشی رو کاملا پر میکنه و گوشی داغ شدید جوری که دست میسوزونه. چندین بار بخاطر مشکلات نرم افزاری تماس گرفتم ولی هیچی نشد بدتر شد که بهتر نشد

 74. دقیقا برای منم همین مشکل پیش اومده و مسافر سفر رو کنسل کرده اومده حساب منو غیر فعال کرده.
  خداییش چهار نفر با جربزه بیاد وسط با هم یه تاکسی اینترنتی میشه راه انداخت بهتر از اینا. کاملا بومی. مثلا مبدا خیلی طولانی میفرسته میگه سیستم ما درسته مشکل از خودته. یعنی به اندازه خود سفر باید بری تا به مسافر برسی. مسافرها هم خو و هم بد هست. مثلا طرف دویست متر پیاده اومده تا به ماشین رسیده ولی یکی دیگه حاضر نشده از این طرف خیابون بیاد اون طرف در صورتی که مبدا هم همون طرف خیابون بوده ولی گفته بیا اون طرف خیابون.باور میکنید سفرهای دو هزاری میفرستاد برام تازه باید به اندازه دو تا سفر دو هزاری میرفتم تا به مبدا مسافر میرسیدم. درسته حق با مشتری. ولی مگه ماشین اصطحلاک نداره بنزین نمیخواد. روغن نمیخواد. نمیشه که فقط مسافر. خب اگه راننده نباشه مسافر میخواد با چی بره.مسافر بوده باقی پولو نگرفته گفته واقعا کرایه‌هاش مفته. ببین یعنی مسافر هم میدونه که واقعا پایینه.

 75. سلام من به دلیل اینکه برنامه مشکل داشت مجبور شدم سفر لغو کنم ولی من مسدود دائم شدم واقعا متاسفم برای این برنامه اصلا انصاف نیس .برین نرم افزارتون درست کنین .من دگ‌نمیزارم خانوادم اسنپ استفاده کنن .

 76. من خیلی وقت نیست تو اسنپ و تپ شی هستم ولی بلا نسبت شما مسافرای بیشعوری هستن که میرسی در خونشون بعد لغو میزنن ما هم جرات نداریم یه اس امس بدیم بگیم چرا اینطوری کردین اونا هم این راه کارو گذاشتن کار خیلی خوب و درستی هست که دیگه از این کارا نکنن. ضمنا تو کشور ترکیه این سیستم هست و شما باید اینترنتی شارژ داشته باشی و اگر لغو بزنی بابات کنسلی مقداری از پول از حساب کسر میشه. ببخشید ها شما همه چیزو واسه خودتون میخوایین نمیگین با این وضع گرونی راننده این همه بعضی وقتها با مسافت دور خودشو به مسافر میرسونه بعد چی مسافر لغو میزنه عین خیالشم نیست.

 77. سلام دوستان یه درد دلی داشتم لطفا گوش کنید من رتبه ۶۰۰کنکور بودم دانشگاه دولتی تهران هم درس خوندم به خاطر شرایط جامعه بیکارم و راننده اسنپ شدم. از درآمد کم و هزینه های زیاد ماشین نمیگم چون دوستان زیاد درموردش نوشتن تو رو جون عزیزاتون وقتی سوار ماشین میشین یه ذره وجدانتونو قاضی کنین یه لحظه فقط یه لحظه فکر کنین جاتون عوض شده بابا اگه اون راننده مجبور نبود که به خدای آسمون و زمین که یه لحظه این کارو ادامه نمیداد آخه انصاف نیست با این پولی که میدیم توقع ماشین خوب وعالی با کولر و اخلاق عالی و ….داشته باشیم نهایتا هم دو سه تا ستاره بدیم شاید امتیاز کمی که به راننده میدین حکم تغییر زندگی یه نفربا زن و بچشو داشته باشه رفیقای گلم داداش خوبم خواهر عزیزم اینجا سوییس و نروژ ودانمارک نیست که آدما حتی اگه زمینو جارو می کنن حتما یه دلیلش علاقشون باشه اینجا اونی که باید بیکار باشه مدیر یه سازمانه و کسی که باید یه مبتکر باشه یا حداقلش یه کارمند خوب باشه شده راننده اسنپ
  میدونم که حرفام هیچ تاثیری روی هیچکس نداره چون هرکس راه اندیشه خودشو پیش میگیره خواهش میکنم اگه نمیتونین مشکل کسی رو حل کنین لااقل نمک روی زخم عمیقش نپاشین مخلص هموطنای گلم

 78. خیلی جالبه راننده بدبخت میره سرموقعیت بعد مسافر با کمال پرویی میگه آقا لغوش کن تازه شما هم لغو سفر کنید یقرون تو جیب راننده نمیاد با این گرونی اجناس پنج کیلومتر باید بری اونم تازه توی طرح هشت تومن با آژانس یا دربست بری کمتر از بیست پنج نمیگیرن.البته یه نکته جالب شما گفتید اوبر در آمریکا خیلی خوبه بله برای رانندها ارزش میزاره چون اگه شما لغو کنید جریمه میشود و اگه چند بار لغو داشته باشید حساب شما مسدود میشود تازه انعام سفر داره که ربطی به اوبر نداره و کامل رانندهاش ساپورت میکنه دوست عزیز لطفا خودخواه نباشید.

 79. وقتی مسافر واسه چندر غاز کرایه که اگه با اتوبوس بخواد بره بیشتر میشه اسنپ میگیره راننده بدبخت دو سه تا خیابون راه میوفته میرسه به مبدا مسافر کنسل میکنه و هیچی هم گیر راننده نمیاد …اسنپ کار بجایی میکنه که غیر فعال میکنه …چون اینقدر آدم بیشعور تو جامعه هست که فکر میکنه اسنپ نوکر در خونه باباشونه.

 80. دقیقا یاد فیلم هایی میافتم که یه شرکت با بزرگ شدنش یواش یواش تو تمام زندگیمون رسوخ میکنه و همه جا کنترل میشیم.حتما چشمه های دیگری از این گونه مسایل رو خواهیم دید.

 81. اخه رو چه حسابی انقدر نمک نشناسین تا دیروز واسه دو قرم راه 20 تومن به اژانس میدادین حالا با احترام سوارتون میکنیم اگه یه پلاک جلوتر بریم نمیاین جلو میگین بیا عقب خدایی شاخ شدین دوس دارم یهویی همه این اسنپو تحریم کنن بعد دوباره سره کارتون هبیوفته با اژانسی ها

 82. با سلام
  خواستم بدونم بنده بخاطر اولا بی اطلاعی و دوم با توجه به اینکه مسافر بنده در انتخاب مقصد دچار اشتباه شده و من هم مبدا که یک میدان فاصله داشته مسافر را پیاده و اتمام سفر را زده توسط اسنپ موقتا مسدود شده ام حال آیا امگان باز شدن اکانت و کار کردن مجدد را دارم ؟؟؟
  با تشکر از تیم اسنپ

 83. سلام بخاطر توهین به مدیر ای تی اسنپ بلاک دائم شدم.اگر راست میگویی که با اسنپ و مدیرانش در ارتباطی مشکل من را حل کن 09140428604 اسنپ اصفهان

 84. من راننده اسنپم باور کنید اصلا به صرفه نیست .یه سرویس میرم بعد میرم دور میزنم بیشتر از اسنپ گیرم میاد خیلیم بیشتر تازه کولرم نمیزنم.یه روز باقی پول مسافررو پول خورد و چنتا سکه دادم چون نداشتم خیلیم معذرت خواهی کردم اولشم بهش گفتم نمیخواد پول بدی تو ۵۵ درجه اهواز کولرم زدم واسش بعد گزارش داده که پول خرد نداشته پول اضاف از من گرفته واقعا ادم احساس خاری ذلتو بردگی میکنه منم زوری یکی دو سرویس اسنپ میرم بعد میرم گردشی کار میکنم ولا بهتر واسم.

 85. من راننده اسنپم باور کنید اصلا به صرفه نیست .یه سرویس میرم بعد میرم دور میزنم بیشتر از اسنپ گیرم میاد خیلیم بیشتر تازه کولرم نمیزنم.یه روز باقی پول مسافررو پول خورد و چنتا سکه دادم چون نداشتم خیلیم معذرت خواهی کردم اولشم بهش گفتم نمیخواد پول بدی تو ۵۵ درجه اهواز کولرم زدم واسش بعد گزارش داده که پول خرد نداشته پول اضاف از من گرفته واقعا ادم احساس خاری ذلتو بردگی میکنه منم زوری یکی دو سرویس اسنپ میرم بعد میرم گردشی کار میکنم ولا بهتر واسم.

 86. نمیدونم ما مردم از کی انقدر خشونت در وجودمون رسوخ کرد. چرا وقتی با هم حرف میزنیم در مورد هرموضوعی( جدای از اینکه حق با کیه) میخایم عین گرگ همدیگه رو بدریم؟
  یادمون رفته آدمها چه شکلی اند
  از بس عادت کردیم به خوردن و مکیدن خون همدیگه

 87. خیر مشکا کنسل این است جون خودم راننده هستم که اصلا هم راضی نیستم بر عکس نمره منفی مشتری را فوری اعمال می کن ده ها بار خودمان رفتیم مشتری نبوده -اونم کمتر از 6 دقیقه . هیج امتیازی علارقم تعخد اولیه از زیرش می رود _ در کل اسنب مالی نیست هر کی میاد نیاز مندو دو شعله و کارمندو … می پذیره و این میشه کیفیت پایین خدمات
  و اما مشکا دوت ما بلاک اینه تعدادی از راننده ها از دوست و اشنا در خواست سرویس می کنند در حالی که سرویسی قرار نیست انجام بشود . سورس جندین بار انجام می دهند – وقتی یک راننده دیگه برمی داره مسافر کنسل می زنه انقدر تکرار می کنه تا دوست اشنا راننده خودش بتونه بگیره __ احتمالا برای همینه جلوی لغو را گرفتن والا روزی 100 سرویس و امتیاز به مشتریو راننده می روت .

 88. یک بار امتحان کنید …
  سلام اگر سوال فنی در رابطه با اینترنت و کامپیوتر و برنامه نویسی دارید .
  به سایت ما مراجعه کنید. و در قسمت چت آنلاین سوال خودتان را بپرسید.
  به صورت رایگان پاسخگو هستیم.
  https://www.gooble-co.ir

 89. منومسدوددایم کردن بدون اخطارومیگن سفرتکراریه وخط قرمزماست،ریدم توخط قرمزتون،رفتم تاچسی

 90. سلام به همه دوستان
  سوالات فنی و کامپیوتری خود را از ما به صورت رایگان بپرسید.
  کامپیوتر
  اینترنت
  موبایل
  برنامه نویسی
  نرم افزار ها
  در سایت زیر و بخش چت آنلاین
  https://www.gooble-co.ir

 91. من راننده اسنپ هستم الان دوروزه هیچ درخواست سفری به من اعلام نمیشه .دفتر هم که ندارن .ظاهرا هیچ مشکلی هم نیست .کسی میدونه چرااینطورشده

 92. سلام به دوستان.راستش من هم حداقل روزی یک سفر با اسنپ داشتم.(تا سه روز قبل) .راضی هم بودم.ولی تنها دلیلی که باعث شد از اسنپ در حد انزجار متفر بشم تبلیغات بیش از اندازه اون بود که توسط گوگل وگوگل پلی هر دقیقه یا کل صفحه یا نصف صفحه رو میپوشونه.یکی کمک کنه چجوری از دست اسنپ خلاص بشم.(البته تبلیغاتش).هر چقدر هم مسدود کردم از هر روشی باز بعد ساعتی پیدا میشن.جالب اینه که برای رد شدن ازشون معمولا ضربدر بالای صفحه رو میزنن.ولی این اولا ضربدر بعد ۷ثانیه ظاهر میشه،دوما اونقدر ریز و کوچیکه که عملا باید قیافه نحس ارم اسنپ رو تحمل کنی.اسنپ ازت متنفرم.متنفر.متنفر.متنفر.به هر کس هم میرسم میگم اول اسنپ رو حذف کنه.تپسی بهتره

 93. سلام به دوستان.راستش من هم حداقل روزی یک سفر با اسنپ داشتم.(تا سه روز قبل) .راضی هم بودم.ولی تنها دلیلی که باعث شد از اسنپ در حد انزجار متفر بشم تبلیغات بیش از اندازه اون بود که توسط گوگل وگوگل پلی هر دقیقه یا کل صفحه یا نصف صفحه رو میپوشونه.یکی کمک کنه چجوری از دست اسنپ خلاص بشم.(البته تبلیغاتش).هر چقدر هم مسدود کردم از هر روشی باز بعد ساعتی پیدا میشن.جالب اینه که برای رد شدن ازشون معمولا ضربدر بالای صفحه رو میزنن.ولی این اولا ضربدر بعد ۷ثانیه ظاهر میشه،دوما اونقدر ریز و کوچیکه که عملا باید قیافه نحس ارم اسنپ رو تحمل کنی.اسنپ ازت متنفرم.متنفر.متنفر.متنفر.به هر کس هم میرسم میگم اول اسنپ رو حذف کنه.تپسی بهتره

 94. دوست عزيز. شما ميتونيد همونطور كه خودتون فرموديد مسافركشي كنيد. نه كسي ازتون كولر ميخواد . نه مجبوري با ويز كار كني و نه مسير رو مشتري بهت اجبار ميكنه. ولي اگر خواستيد اسنپ كار كنيد بايد توجه كنيد كه مسلما” هم بايد كولر رو روشن كنيد و هم مسيري كه مسافر ميخواد و ترجيحا” مسيرياب رو انتخاب بفرماييد. مسافر اگر بخواد مسيري رو با مسافر كش بره با يك چهارم كرايه اي كه به شما پرداخت ميكنه ميتونه بره. وقتي چهار برابر پرداخت ميكنه مسلما” انتظارش اينه قوانين شركت اسنپ رو رعايت كنيد

 95. آووووو
  چقدر چرت و پرت نوشتی.
  اینطوری که میگی اسنپ با رانندش هم برخورد نمیکنه چه برسه به مسافرش.

 96. واقعا دیکتاتور‌ شده این اسنپ حساب کاربری من که راننده اسنپ بودم بخاطر اینکه‌ سفر رایگان قبول کردم‌ بلاکم کرد بعد ۲۰ روز کار کردم

 97. امروز دیدم اسنپ برنامشو آپدیت کرده و قسمت نظرات را مفصل تر کرده. فکر میکنم به نظرات مردم احترام گذاشته و سعی کرده اوضاع رو بهتر کنه. حالا بهتر میشه از راننده تمیز و آراسته تشکر کرد.

 98. البته هر بلای سر رانندها میاد حقشونه وقتی درخواست سفر از سه راه اذری تا ستاری رو چهار هزار و پنصد تومان قبول میکنن که فقط سه هزار پول بنزین باید بده هزار کمیسیون پنصد واسش میمونه رو قبول میکنه خوب معلومه مدیران تپسی و اسنپ توی اتاق فکرشون هر هر از درصد خریتی که توی خون همچین راننده هایی وجود داره میخندن و روز به روز به نفع خودشون برنامهاشون رو سر ملت پیاده میکنن

 99. باید مسدودون کنن هیچ کلا از استفاده از این اپلیکیشن ها تا اخر عمرمحروم شید .چون فرهنگ استفادش رو ندارید .راننده بعد از نیم ساعت رانندگی میرسه دم خونه طرف بیست دقیقه هم منتظر میمونه ده بار به مسافر زنگ میزنه حتی به خودش زحمت نمیده جواب بده یا سفر رو لغو کنه اونم بخاطر کرایه ی 7هزارتومانی

 100. آقای راننده کولر را روشن نکنی بهت امتیاز نمیدم. اگر نمیصرفد برو کنار بقیه جای تو را بگیرند. اینهمه راننده زحمتکش کولر را روشن میکنند اگر به تو امتیاز بالا بدهم در حق آنها ظلم کرده ام.

 101. اسنپ باید برای کنسل کردن جریمه بگیرد. چه مسافر و چه راننده. در دبی اینجوری است.

 102. سلام دوستان!
  بنده با مادر پیر و بیمارم در تبریز زندگی میکنم. و با توجه به اینکه اتومبیلی هم ندارم
  بالطبع سر و کارم با تاکسی تلفنی خیلی زیاد است.
  ولی بر خلاف شما دوستان که از اسنپ و یا شرکتهای دیگه استفاده میکنید من نیازی به آنها نداشتم. علتش ساده و منطقیه ، چونکه تاکسی تلفنی که من استفاده میکنم تقریبا آشناست و از طرفی منهم مشتری قدیمی و دایمی اونها هستم. با این تفاصیل دیگه نیازی به اسنپ نداشتم.
  البته به موضوعی بود که میخواستم اینجا مطرح بشه. که مطمئنم مسیر بحث رو عوض میکنه. بله دوستان شبیه اسنپ ایرانی در ترکیه هم با نام UBER فعالیت میکرد. فقط همین قدر رو بگم که بالاخره بعد از کشمکش ها و درگیری های خونینی که بین تاکسی ها و ماشین های Uber پیش می آمد، بالاخره دولت تصمیمات سخت و سنگینی درباره Uber گرفت. حتی جرایمی در قبال مسافرین Uber هم در نظر گرفت. که اگه علاقمند باشید در این رابطه تو اینترنت چیزهایی در این زمینه میتونید پیدا کنید. با تشکر بابایی( خان آقا)

 103. من راننده اسنپ هستم . تا به حال خودم از اسنپ استفاده نکردم تا با مشکلات مسافران آشنا باشم . ولی چون به طور تمام وقت در اسنپ مشغول هستم . ناکارآمدی زیادی در این کار میبینم . یکی از بزرگترین ایرادات به اسنپ یکطرفه بودن احکام آن است . یعنی شما هیچ دخل و تصرفی در تصمیم گیری اسنپ ندارید او هر طور بخواهد شما را جریمه یا توبیخ میکند بدون این که از شما توضیحی بخواهد . شما هیچ دسترسی به انتقاد یا پیشنهاد ندارید هیچ کس پاسخگو شبهات شما نیست و وقتی توبیخ میشوید هیچ راهی برای توضیح عمل خود ندارید . روش نا صحیح امتیاز دهی به رانندگان و نحوه محاسبه میانگین آن واقعا ظالمانه است . راننده هیچ احترامی در اسنپ ندارد و همواره مورد آزار مسافر قرار میگیرد و راهی جز اطاعت محض از فرامین اسنپ ندارد.

 104. جالبه این راننده های اسنپ که خودشون رو طلبکار ملت میدونن و با الفاظ زشت میگن مردم مفتکی سوار میشن همونایی هستن که اولش برای جلب مشتری کولر میزدن موسیقی میزاشتن . حالا که شرکتشون پا گرفته مردم رو تحقیر میکنن. وقتی روی شرکت و راننده هاش ابزار نظارتی نیست همین میشه دیگه . تنها راه رفع انحصار اسنپ است

 105. سلام وقت بخیر ، از وقتی که ماکسیم اومده من فقط از این سرویس استفاده می کنم که انصافا هم قیمت های مناسبی برای مسافر داره و هم راننده ها خوش برخورد تر هستند ، لذا خواستم اگر براتون مقدوره ادمینه از یه تحقیقی هم درباره این رقیب ابر قدرت روسیه ای داشته باشید تا مثل همیشه از متن های ارزشمندتون استفاده کنیم ممنون

 106. بنده سفیر تپسی هستم چندتا مشکل اساسی در جواب سوالات دوستان هستش
  اول اینکه مسیرها واسه راننده گویا نیست به عبارت دیگه تا اینکه راننده مسیرو تجزیه و تحلیل کنه یا زمان قبول کردن میگذره یا تو پاچه راننده میره بعضی مواقع بیشتر از پول درآمدی تپشی باید هزینه کنی فقط یه مسافر برسی بخصوص قشر متوقع که حتما در خونشون سوار و پیاده میشن

 107. راننده فعال اسنپ بودم،با روزی 14ساعت کار،یک مسافرکه سه تا شماره تماس و آدرس منزلش رو دارم وبه اسنپ هم اعلام کردم فریبم داد وسه تاسفر بمبلغ هریک ده هزارتومان بمن فروخت،نتیجه این شد که اسنپ بناحق من را اخراج کردو حدود دویست هزارتومان طلبم رابامسدودکردن حساب کاربری واریزنکرد،اسم اینکارچیست؟!اسنپ طی روزباچند نفراینکاررا میکند،که خودش رقم قابلی است.

 108. راننده فعال اسنپ بودم،با روزی 14ساعت کار،یک مسافرکه سه تا شماره تماس و آدرس منزلش رو دارم وبه اسنپ هم اعلام کردم فریبم داد وسه تاسفر بمبلغ هریک ده هزارتومان بمن فروخت،نتیجه این شد که اسنپ بناحق من را اخراج کردو حدود دویست هزارتومان طلبم رابامسدودکردن حساب کاربری واریزنکرد،اسم اینکارچیست؟!اسنپ طی روزباچند نفراینکاررا میکند،که خودش رقم قابلی است.

 109. راننده فعال اسنپ بودم،با روزی 14ساعت کار،یک مسافرکه سه تا شماره تماس و آدرس منزلش رو دارم وبه اسنپ هم اعلام کردم فریبم داد وسه تاسفر بمبلغ هریک ده هزارتومان بمن فروخت،نتیجه این شد که اسنپ بناحق من را اخراج کردو حدود دویست هزارتومان طلبم رابامسدودکردن حساب کاربری واریزنکرد،اسم اینکارچیست؟!اسنپ طی روزباچند نفراینکاررا میکند،که خودش رقم قابلی است.09106122329

 110. سلام بیشتر موقع ها از اسنپ یا تپسی استفاده می کنم همیشه دو تومن بیشتر از مبلغ کرایه میدم می‌دونم واقعا کم هست البته من هم مستاجر و دستم خالی ، همیشه هم پنج ستاره رو میدم بیشترشون آدمای کار درستی هستن

 111. دمت گرم داداش درسته که لااقل هفتاد درصد مسافرای اسنپ یعنی ازهر ده تا هفتاشون تقریبا رفتار انسانی دارن وراننده رو تا حدی درک میکنن خصوصا کسایی که که یکی از نزدیکاشون به نوعی مسافر کشه.ولی اون 30 درصد انقدر ادمای عقده ایوبیشعور وخوذخواهی هستن که به اندازه کل یه ملت تو ذوق میزنن من ازمسافرای فهمیده اسنپ که وقنی تو ترافیکی میگی دیرترمیرسی ویا…درک میکنن وحتی با لحن مودبانه تشکر میکنن ومیگن منتظریم تا برسید عذر میخام که مجبوریم واسه این یه عده بز اخوش علف سبز ندیده هم ازکلمه مسافر استفاده کنیم.زنیکه یگی دیگه واسش اسنپ گرفته تو لوکیشن یه جا دیگس اون یه جای دیگه زنگ زده اقا چرادیرکردی شما..قطع کردم واسه اولین بار لغو سفرو زدم گفتم برو جنده دوزاری .تا دیروز ازسرکار شریفت میخاستی برگردی زنگ میزدی تاکسی سرویس محل ..رزوشن باتندی میگفت تا یه ساعت لااقل ماشین نداریم .دهنت بسته بود الان میگیم حدود 5 دقیقه میگی نه اقا لغوش کن .دقت کنید گفت یکیشون لغوش کن.خیلی دیر میشه .همین که بعضیا میگن نیم ساعا یا بیست دقیقه باشه لغو میکنیم نشون میده عملکرد همه راننده های اسنپ تو زمان رسیدن فابل قبول بوده که تحمل یه بار بیست دقیقه رو ملت ندارن.والا از پلیس صدوده که بعد دعوا و بعد تجاوز تو جلسه اخر دادگاه میرسه تازه محل رودتر میرسیم.بعدم ما همه چیه خارجیارو نصفه میفهمیم.اونجا اگه مشتری مدارن .مشتریا هم شعوز دارن ویا مجبور به با شعور شدن میشن.اسنپ 5.تا ستاره گذاشته واسه مسافر .یارو چون گفته وروذ ممنوع برو نرفتی بهت دوتا ستاره میده.زنه چون گفته اقامون شب میزنه به کارتتون گفتی یعنی چی خانوم بهت یه ستاره میده.لااقل مدیر کیفیت نابغه اسنپ یه گزینه بزار که به ازای هر ستاره که مسافر کم میده علتشو بنویسه وگرنه لحاظ نمیشه.اون وقت ببین نمره های واقعی چند

 112. امروز تو ۶ ساعت ۷ تا سفرم توسط مسافران کنسل شد که حسابی حالمو گرفت چون اکثرا تو مسیرشون بودم نزدیک و تا به محل میرسیدم کنسل میشد ولی خبری که الان خوندم که شما بلوک شدین بسیار خوشحال شدم امیدوارم تایمش زیاد باشه و دائم بلوک باشین با برگشت اینجور مسافران به سیستم اسنپ کاملا مخالفم .

 113. امروز تو ۶ ساعت ۷ تا سفرم توسط مسافران کنسل شد که حسابی حالمو گرفت چون اکثرا تو مسیرشون بودم نزدیک و تا به محل میرسیدم کنسل میشد ولی خبری که الان خوندم که شما بلوک شدین بسیار خوشحال شدم امیدوارم تایمش زیاد باشه و دائم بلوک باشین با برگشت اینجور مسافران به سیستم اسنپ کاملا مخالفم .

 114. با سلام بنده به عنوان راننده اسنپ و تپسی لازم است توضیحاتی به شما دوستان محترم بدم،
  سیستم کاری تپسی
  اینگونه است که راننده در روز تنها 2 بار مجاز به لغو سفر می باشد،
  1-نقص فنی خودرو
  2- منتظر مانده بیش از 10 دقیقه در محل و حاضر نشدن مسافر در محل
  به ازای هر بار لغو سفر خارج از موارد فوق مبلغ 2000 تومان به حساب راننده به عنوان جریمه لغو سفر لحاظ می شود.

  در خصوص مسافر هم
  اگر لغو سفری به هر دلیل انجام دهد تا سه مرتبه در هفته قانوتا مجاز خواهد بود. ولیکن چنانچه این لغو سفر بیش از 3 مرتبه باشد به دلیل رعایت عدالت اجتماعی و حقوق راننده کاربری مسافر برای مدت کوتاهی مسدود می شود تا در انتخاب زمان درخواست خود دقت لازم را به عمل اورده و هزینه ای بابت حاضر شدن راننده به مبدا وارد نشود.

  در سیستم اسنپ

  لغو سفر راننده رابطه مستقیم با امتیاز خود دارد که به صورت پیش فرض دارای 5 ستاره می باشند،
  به طور مثال با هر لغو سفری که انجام دهد از میزان امتیاز وی علاوه بر ثبت امتیاز توسط مسافر کسر خواهد شد که نتیجه ان کم شدن تعداد درخواست های سفر در روز و در صورت تکرار لغو سفر مسدودی حساب کاربری و بار اول اموزش مجدد جهت ورود به ناوگان، در صورت تکرار حذف از سیستم برای همیشه.

  لغو سفر اسنپ توسط مسافر
  همانند سیستم تپسی می باشد با این تفاوت که در صورت رسیدن راننده در محل و کشیدن گزینه رسیدن، در صورت لغو سفر از سوی مسافر شرکت اسنپ بابت این مسیر طی شده راننده تا محل و مدت انتظار مبلغی از 5000 تومان تا 20000 تومان به حساب راننده واریزمی کند.

  با این تفاسیر پر واضح است که اسنپ و تپسی تا حدودی به حقوق طرفین (راننده و مسافر) اگاه است و تشویق و اخطار هایی در صورت وقوع این دست اتفاقات پیشبینی کرده.
  اگر فکر می کنید که این مطلب به رفع ابهامات کمک می کند در صورت صلاحدید اگاهی رسانی بفرمایید.
  با تشکر.

 115. طرف با دوازده هزار تومن از حکیمیه داره میره جنت اباد تازه چهار نفر که بخوان تیکه تیکه برن ۳۰ هزار تومن کرایشه با کلی ناز و ادا و قیافه گرفتن و جواب سلام ندادن (انگار یه بنز s500 با یه راننده از طرف رهبری در اختیارش گذاشتن)از زمان حرکت سه میگفت بد ترمز میزنی اقا ؛بد داری رانندگی میکنی؛شیشه رو بده بالا کولر بگیر؛ماشینت خیلی میلرزه حالم داره بد میشه؛و،،،، حالا حیف این پرشیا خوشگل که یه مشت عنتر و با فوق لیسانس جابجا میکنم؛انقد گند زد به اعصابم اخر گفتم جنده خانم یا کرایه بی ار تی ماشین دربست بهت دادن اونم پژو به جای اینکه شعورت برسه و اندازه ی چ….س هزار تومن که‌پول بنزین هم نمیشه طوری حرف میزنی انگار راننده شخصی تو عنتر هستم برام ماشین ملیاردی خریدی و داری ماهی ۳۰ ملیون حقوق میدی؛پیاده شید برین با همون مترو اینطرف و اونطرف کنید که نه لرزش داره نه شیشه بالا پایین میره نه نه بد ترمز میگیره اون هم تازه با دو برابر کرایه اسنپ؛خیلی خودم و کنترل کردم که یه دونه تو گوشش نزدم ولی از عصبانیت دندونام میلرزید البته مقصر اونیه که دائما از مسافراش بی چون و چرا حمایت میکنه و بدون اینکه بدونه مشکل کجاست طرف مسافر هارو میگیره و کوچکترین توجیه برای ارزش و شخصیت راننده برای مسافر تعریف نکرده که حالا اونا اومدن رو کله ی ما لونه کنن و صد برابر کرایه توقع داشته باشن لعنت به سیستم مدیریتی این کشور

 116. طرف با دوازده هزار تومن از حکیمیه داره میره جنت اباد تازه چهار نفر که بخوان تیکه تیکه برن ۳۰ هزار تومن کرایشه با کلی ناز و ادا و قیافه گرفتن و جواب سلام ندادن (انگار یه بنز s500 با یه راننده از طرف رهبری در اختیارش گذاشتن)از زمان حرکت سه میگفت بد ترمز میزنی اقا ؛بد داری رانندگی میکنی؛شیشه رو بده بالا کولر بگیر؛ماشینت خیلی میلرزه حالم داره بد میشه؛و،،،، حالا حیف این پرشیا خوشگل که یه مشت عنتر و با فوق لیسانس جابجا میکنم؛انقد گند زد به اعصابم اخر گفتم جنده خانم یا کرایه بی ار تی ماشین دربست بهت دادن اونم پژو به جای اینکه شعورت برسه و اندازه ی چ….س هزار تومن که‌پول بنزین هم نمیشه طوری حرف میزنی انگار راننده شخصی تو عنتر هستم برام ماشین ملیاردی خریدی و داری ماهی ۳۰ ملیون حقوق میدی؛پیاده شید برین با همون مترو اینطرف و اونطرف کنید که نه لرزش داره نه شیشه بالا پایین میره نه نه بد ترمز میگیره اون هم تازه با دو برابر کرایه اسنپ؛خیلی خودم و کنترل کردم که یه دونه تو گوشش نزدم ولی از عصبانیت دندونام میلرزید البته مقصر اونیه که دائما از مسافراش بی چون و چرا حمایت میکنه و بدون اینکه بدونه مشکل کجاست طرف مسافر هارو میگیره و کوچکترین توجیه برای ارزش و شخصیت راننده برای مسافر تعریف نکرده که حالا اونا اومدن رو کله ی ما لونه کنن و صد برابر کرایه توقع داشته باشن لعنت به سیستم مدیریتی این کشور

 117. کی به شما حق میده یه طرفه قضاوت کنید. البته این طرز برخورد تو مملکت ما عادی شده. اونی که میگه آژانس ارزونتره بیخود میکنه از این نرم افزار استفاده میکنه با آژانس بره خوب. کرایه مفت میدید دستی هم میخاید. خیلی آدمای پررویی هستید. شماها حقتونه پوستتونو بکنن. واسه راحتی و آسایش شما یه قشر ضعیف جامعه( رانندگان اسنپ) دارن با سیلی صورتشونو سرخ میکنن. لیاقت ندارید

 118. :
  سلام خسته نباشید من ۹ ماه تو اسنپم و حداقل روزی ده تا سفر انجام میدم دوروزه ک حسابم مسدود شده فقط ده هزارتومان شارژ مصرف کردم تا فهمیدم دلیلش اینه ک چن روز پیش ی سفر گرفتم ب محض گرفتن سفر گوشیم هنگ کرد و مجبور شدم خاموش روشن کنم ک ۵ دقه ای طول کشید و از مسافرم یکم دور شدم هر چی بهش زنگیدم ک جریانو بگم ج نمیداد تا اینکه رسیدم ب مبدا و هشدار رسیدن و زدم و هی بهش میزنگیدم ولی ج نمیداد بعد بیست دقیقه پیام فرستاد با من تماس بگیرید باهاش مکالمه ک کردم گفت تو روبروی من بودی سفرو گرفتی چرا دوتا ۴راه دور رفتی منم گفتم گوشیم هنگ کردو …. شما ک دیدی چرا کنسل نکردی گفت من ک ضامن گوشی خراب تو ک نیستم و الانم رسیدم مقصدم خلاصه منم خیلی زورم اومد ک نیم ساعت الافم کرده بهش گفتم خوب الان کنسل کن گفت نمیکنم منم گفتم این کارت دوراز انسانیت چون از عمد الافم کردی قطع کردم رفته زنگ ب پشتیبانی حالامنم مسدود کردن خدایی این انصاف انگار ن انگار ک مام جزءشرکتیم و از رانندهای خوب اسنپم

 119. به عنوان راننده تپسی و اسنپ با این کرایه های ناچیز که از صدقه کمتره، ارزومه مدیران این شرکتها رو که از شرایط موجود و بیکاری افسارگسیخته دارن سوءاستفاده می‌کنند واستثمار میکنم راننده ها رو بگیرم تو بغلم منفجرشون کنم

 120. 1_در اسنپ فاصله تا مقدار مشخصی برای مسافر تا راننده مشخص شده.تا نیم ساعت طول نمیکشه.مگر زمان ترافیک و قسمت ناجور شهر همزمان بودن
  2_با دوبار لغو حساب کاربری بسته نمیشه.ایشون یا پشت تلفن به راننده ها توهین کرده یا سا بقه شکایت ازطرف راننده هارو داره

 121. ایرانی‌ها درود.. من معتقدم آدم بی فرهنگ چه راننده و چه مسافر با هیچ چیز نمیتونه کنار بیاد چه اسنپ و چه آژانس چه تاکسی خطی.. اون حتی وقتی تک و تنها در حال پیاده‌رویه در حال آسیب رسوندن به خودش و دیگرانه.. ولی انسان‌های فرهیخته و با فرهنگ هرروز از امکانات شهری و اجتماعی و تکنولوژی و ابزار مدرن و بروز شده استفاده میکنند و در حین استفاده و در چارچوب احترام متقابل از این فناوری‌ها لذت میبرند. اسنپ یک احترام پایه بین مسافر و راننده را ایجاد کرده ولی از بین بردن یا به حد والا بردنِ این احترام دوطرفه به عهده خودماست. بهترین و مهربونترین و دلسوزترین آدما همینجا توی ایرانن قدر خودمون را بیشتر بدونیم.

 122. بنده راننده استپ هستم تمام قوانین و احترام به مشتری هم رعایت میکنم اما زمانی که یک درخواست برای بنده ارسال میشود ده ثانیه تا قبول آن وقت دارم و بارها شده مبدأ را خواندم و قبول سرویس کردم بعد از مدتی دیدم مسافر اصلا در آن محدوده نیست علت را که جویا شدم میبینم یا مپ مسافر دقیق نیست یا مپ من با همان راننده مشکل از اپلیکیشن هاست امیدوارم درست شود واین در طول روز به کرات پیش می اید

 123. در جواب این دوستمون که همش ادعا کرده من روزی اینقدر مسیر میرم و….که انگار داره صدقه میده من این سوال را ازین آقا میپرسم تویی که داری از فرهنگ وکار غربی ها میگی آیا تو جوان ایرانی چند درصد فرهنگ غربی ها تو وجودت هست که الان چهارتا شعار قشنگ اینجا داری میدی آیا تو این کشور کارخانه های خودرو سازی ماشین با کیفیت و ارزان بهت میفروشن آیا اونجایی که نام بردی ترافیک شبیه این شهر داره که راننده را بکشونی تا نزدیک خونت وسفر را لغو کنی اون وقت توقع تشکر از اسنپ هم داری آیا تو ایرانی با فرهنگ اون وری سوار ماشین می‌شید هرچی تو دستت هست می‌ریزی تو ماشین سیگار می‌کشید چون داری پول میدی صندلی را با خاکستر سیگارت سوراخ کنی دسته شیشه بالا کن را بشکنی و….یا ۵۰۰۰ تومان پول داری میدی ۷نفر را به زور سوار کنی وهرکدوم هم به جا پیاده میشن چون همه تویه مسیر هستید با ۵۰۰۰تومن باید همه را به مقصد برسونی شاید شما جز اون بچه های بابا پولدار باشید که کار وعشق وحالتون همیشه به پا هستدر قدیم راننده ها اغلب سواد نداشتند اما امروز با وجود کار خوب مسافر کشی هرکس از دانشگاه مدرک میگیره میاد تو این کار آیا تو فرهنگ ایرانی احترام به اون راننده ای که سوادش از تو بیشتره اما خدا و روزگار پس گردنش زده که راننده شده احترام بهش می‌کنی یا اینکه چون دوزار داری بهش پول میدی تحقیرشم می‌کنی پس اول برو خودتو ببین بعد یه کشور دیگه را به رخ بکش

 124. دوست عزیز احتمالا شما خودت چون مداوم تو زندگیت دنبال دو قرون دوزار از این دست به اون دست بودی فکر میکنی دیگران و به گفته شما رانندگان هم همچون شما چشمشون دنبال دوزاریه!!! نه انسان اسکوروچ همه رو به کیش خودت مپندار. مسافر تنها اعتباری به عنوان مسافر در زمان و مکانی محدود با حقوق مرتبط و مشخص و راننده هم به عنوان شخصی حقیقی با وظیفه ایی تعریف شده و مشخص مسولیت قبول و انجام درخواست رو بر عهده داره . و هر دو طرفین ملزم به رعایت احترام متقابل و قوانیم تعریف شده هستن . همین و فقط همین . اما در جواب شما دوست عزیز که تهدید به ریپورت کردن به اسنپ رو کردی بنده هم بهت توصیه میکنم اگر از بد اقبالیت به پست من بخوری و چنین تهدیدی بکنی همون جا بعد گفتن این حرف وسط اتوبان با تیمپو پرتت میکنم بیرون یه دو تومنی هم میزارم کف دستت که خودم هزینه تماس و ریپورتی که به قول خودت میخواستی به اسنپ بدی رو واست متقبل بشم . چهارتا حرف شنیدی دچار توهم شدی فکر کردی علی اباد هم شهریه. اگه منتی هم باشه دم این راننده ها گرم که از طریق اسنپ شرایطی رو فراهم کردن که عده ایی از طبقه قشر ضعیف که استطاعت مالی ندارن رو حمایت کنن که حسرت به دل از دنیا نری تا پیر نشدی بلاخره غیره اتوبوس و مینی بوس و تاکسی خطی از این نوع سرویس حمل و نقل هم استفاده کنی !!!! اره ادم بی فرهنگ اینارو گفتم که وقتی اسنپ میگیری حس اژانس یا دربست نگیری چون گروه خونت به این حرفا نمیخوره . ده تومن پول میدی یه دور کل تهران رو میچرخی پیش خودتم جو گرفتت فکر کردی اژانس سواری؟ با ده تومن دو بسته چیپس بهت میدن تو مغازه؟ من طرف صحبتم با شخص شما و امثال شما بود همه مسافرا و مردم رو جمع نمیبندم . محترم باش محترمانه صحبت کن تا متقابلا احترام ببینی . اخه جالبه تو دهن اوفتاده که راننده اسنپ شان اجتماعی براش قاعل نمیشن . اخه نه اینکه همه این مردمی که به عنوان مسافر سوار میشن دارای بالاترین تحصیلات عالیه و همگی افرادی متخصص و متمدن و از طبقه اجتماعی عالی هستن !!! بره همین راننده ها رو به چشم تحقیر میبینن . بعضیا بهتره یکبار برن جلو اینه و خیلی عمقی خودشون رو تو اینه ببینن بعد بیان خودشون رو تفکیک کنن از راننده و کارگر و غیره …

 125. بله درسته.مثلا زندگی ازانس تلفنی وتاکسی هارا نابود کرد ! البته اسنپ وتپ سی وسایر شرکت های مشابه مثل ماکسیم ، الو پیک و… در اینده ای نزدیک هم به همین مشکل دچار میشند . چرا که هروز داره راننده به اسنپ اضافه میشه ، که این باعث میشه این کار هم اشباع بشه .شک نکنید !!! به نظر اکثر رانندگان اسنپ ، اسنپ بیشتر اول برا شرکتش سود داره وبعدبرا مسافر … !

 126. سلام خسته نباشید راننده اسنپ هستم که بدلیل نیاوردن سوپیشینه درحال حاضر غیر فعال شدم 1-باوجوداینکه کارمند شرکت اقماری میباشم با سابقه کار 25سال سوپیشینه میخواهند ایا 25سال سابقه یه کارمند مورد تایید اسنپ نیست یه سو پیشینه یک ماه اعتبار مورد تایید است و ایا 25سال عضویت در بسیج فعال مورد تایید اسنپ نیست من علاوه بر سابقه کاری در شرکت بسیجی فعال خود قسم خورده نظام وفعالیت در امنیت کشور هستم بعد اسنپ سوپیشینه میخواهد ودرمورد هزینه گرفتن سو پیشینه اسنپ بارانندها همکاری کند وبه جای پاداش هزینه سوپیشینه پرداخت کند با تشکر

 127. باسلام احترام میخواهم چند نقطه ای در باره مشکلاتی راننده ها با مسافرین بگوییم چرا مسافرین محترم بعد از درخواست سرویس ومعطلی راننده سفر خود لغو نمیکنند وبعد راننده مجبور به لغو سفر خواهد شد 2-اسنپ باید برای محله های قدیمی که ادرس درستی ندارند وضع کوچه ها خیلی خراب دست انداز های زیاد خاکی میروید با چه کرایه کم 2500تومان بخدا دوبار که بروید جلوبندی ماشین خراب میشه خواهش دارم در نظر گرقته شود برای این مناطق اگر راننده سرویس انجام ندهد درست نیست باید اسنپ تصمیم درستی گرفت 3- بارها بدلیل مشکل اینترنت برای تالیید سرویس با مشکل مواجه میشه 4- چرا ادرس های شهر بندر عباس غلطه من خودم همه محله ا میشناسم ومیدانم ادرس نقشه درست ولی برای من اشتباه جای دیگه مینویسه خواهشمندم درست شود مسافرین هم درمورد گزینه ادرس مقصد میگن مشکل داریموو..با تشکر

 128. سلام برخلاف این دوستان من راننده اسنپ بودم تقریبا ۱۰ روز روزی ۲ الی۳ ساعت کار کردم که با کرایه های کمش سود آنچنانی هم نداشت.به خاطر سوء پیشینه که موقع ثبت نام گفتند خود اسنپ با نیروی انتظامی قرار داد داره و میگیره منو مسدود کردن. چون واقعا نداشتم ۵۰ هزار بدم بابت سوء پیشینه.خواهشا به نیروهایتان بگید تبلیغ الکی نکنن که فقط به پولشان بابت معرفی هر نفر برسن.

 129. واقعا اسنپ خیلی بد شده بعضی راننده هاش اصلا ادب و نزاکت ندارن میان سوار میکنن مسافر رو بعد میگن ترافیکه نمیرم کسی هم جوابگو نیست تماس هم گرفتم نتیجه نداد امشبم دوبار اتفاق افتاد

 130. واقعا اسنپ خیلی بد شده بعضی راننده هاش اصلا ادب و نزاکت ندارن میان سوار میکنن مسافر رو بعد میگن ترافیکه نمیرم کسی هم جوابگو نیست تماس هم گرفتم نتیجه نداد امشبم دوبار اتفاق افتاد

 131. در روز سه تا چهار بار توسط مردم برای من ایجاد مزاحمت میشود،من راننده تپسی هستم چرا باید بعد از یک لغو 2000تومان جریمه بشم،اگر بخام با پشتیبانی هم تماس بگیرم 15دقیقه طول میکشد و باید2000 تومان هم پول شارژ بدم بایدلغو برای مسافر 3بار و راننده 5بار شود

 132. من راننده اسنپ هستم ، تا بحال لغو سفر نداشته ام ، لغو سفر هام توسط مسافرین انجام شده ، بیشتر نوع ماشین رو دوست نداشته اند ، دلیل دیگه حس کنجکاوی و در ابتدای نصب برنامه بوده که میخوان بدونن ، برنامه چگونه کار میکنه

 133. ببخشید این حرف میزنم ولی متاسفانه همه مردم ایران مشکل دارن همه مثله هم هستن مثلا از یک مشکل حرف میزنیم و تایدش میکنیم ولی عمل نمیکنیم و خودمون نفر اول هستیم که تو اون شرکت یا اداره یا اسنپ کار میکنیم دیدم که میگم طرف نشسته یک ساعت مخ منو خورده که گرونی هست ال بل بعد خودش نفر اول هستش بسه خجالت بکشین

 134. ببخشید این حرف میزنم ولی متاسفانه همه مردم ایران مشکل دارن همه مثله هم هستن مثلا از یک مشکل حرف میزنیم و تایدش میکنیم ولی عمل نمیکنیم و خودمون نفر اول هستیم که تو اون شرکت یا اداره یا اسنپ کار میکنیم دیدم که میگم طرف نشسته یک ساعت مخ منو خورده که گرونی هست ال بل بعد خودش نفر اول هستش بسه خجالت بکشین

 135. آقای عزیز محترم معلومه تو هیچی از سیاست نمیدونی و مشکلات با آخوندا مشکل دین هستش تو یا کافری یا غیر شیعه که میگی اخوند

 136. شما نمونه یک انسان بسیار شریف و فهمیده و یک ایرانی میهن پرست هستید. حضور شما رو با تمام وجودم قدر مینهم

 137. اسنپ دیگه بدرد نمیخوره و الان بهترین برنامه که من تاحالا چند ماهه دارم ازش استفاده میکنم و راضی هستم ماکسیم هست . و بخاطر خودخواهی اسنپ بخاطر برخورد نادرست با رانندگان و مسافران . فقط و فقط ماکسیم استفاده میکنم و خیلی از دوستان و اطرافیان من هم از ماکسیم استفاده میکنن. و همگی راضی بودیم. نظر منم اینه ماکسیم رو تجربه کنید و این اسنپ خودخواه رو فراموش کنیم

 138. کلا اسنپ بس ما مردم دهن به دهن گفتیم خوبه دیکتاتور شد و حتی برخورد رقابتی درستی یا رقیب های خود نداره. و با زور و تهدید میخواد راننده ها فقط برای خودش کار کنن. الان فقط ماکسیم Maxim از همه بهتره .پیشنهادم اینه از این پس بخاطر دیکتاتور شدن اسنپ فقط ماکسیم بگیرید تا درس عبرتی بشه که کسی رانندگان و مسافران خود رو به زور و تهدید میخواد نگه داره و ببینید ماکسیم چقدر خوبه

 139. من را هم با دو بار کنسل بلاک کرده که البته خوشحالم دو تا سفر با دو راننده فوق العاده بی ادب داشتن وقتی به راننده گفتن مسیر محل را بلد نیستم ولی مقصد را روی نقشه نشانه گذاری کردم شروع به فحاشی کرد حالا همه اپ شناس شدن فرنگی شدن و غیره به نظر من کاملا روانی بود فرض کنید من یه توریست بودم که اساسا فارسی نمیدانستم تا ارتباط با راننده برقرار کنم و این رفتار بربر مابانه تجربه استفاده ار اوبر را در دیگر کشورها دارم یک تجربه عالی و نوفق فکر کنم مدیران اسنپ طلبکار مشتریها هستن و به هیچ عنوان فرهنگ این نوع کسب و کار را ندارند من شخصا پرداخت پول بیشتر در برابر راننده مودب و وظیفه شناس را انتخاب کردم

 140. به زن مردم میگی حجابشو رعایت کنه؟!
  هه..
  پر روی بی ادب!
  تو‌کاصلا کی هستی آخه جلبک؟!
  بهتره بری خادم حسینیه بشی با این روحیه انقلابی!

  فمر کنم یاگه یه کوچولو شما رو ها رو ول کنن ، بخواین تو ماشین، ختم مفاتیح الجنان و دوره شرح اصول‌کافی هم بگذارید واسه مسافر! … در راستای امر به معروف و نهی منکر…
  میترسم دو روز دیگه شما و امثالهم شما شلوار آقایون رو بکشید پایین که نکنه خدای ناکرده مسافرتون ختنه نشده باشه..
  هه
  اسکول عقب افتاده!

  اللهم اشف کل مشنگ والسلام علی من اتبع الهدی!

 141. الاغ اون بابای بی ناموسته….
  مگه فرهنگ نداری مردک مغز فندقی؟
  جوابتو اینطوری دادم که یاد بگیری که اون دهن نجستو هر طوری دلت خواست وا نکنی.

  بی غیرت بی‌وجودی حرومزاده
  یاد گرفتی الان؟!

 142. احسنت به اسنپ.

  خیلی پر رو شدن این تاکسی ها و تاکسیرانی و سامانه مزخرف و زوار در رفته و غیر منصفانه‌ش.

  جمع کنید بابا..
  اینو بسیار عالیست و مورد رضایت مردم و تنها مشکلش اینه که زد توی کاسه کوزه زیاده خواهی یک مشت آدم همیشه طلبکار… که نه اخلاق دارند و نه شعور!

  زیادی لوس شدن…
  بسیاری از تاکسی هایی که نه برخورد انسانی و اسلامی دارند و نه حتی خدمات حداقلی!

  هه..
  این هوچیگری های ابلهانه هم به جایی نمی‌رسد…
  مرد باشید و مردانه رقابت کنید.
  این رفتار های غیرمتمدنانه چیزی جز ضایع شدن خودتان را به دنبال نخواهد داشت،
  حالا هی گریبان و گلو خودتون رو جر بدید… مظلوم نمایی کنید.. جیغ جیغ بفرمایید… ولیکن مطمئن باشید که این بازی ها دیگه جواب نمی‌دهد و مردم انتخاب شوند رو کردن… و محل سگ بهتون نمیذارمش!

  بهتره چشم خودتون رو باز کنید، چون که مدت هاست دوره این هوچیگری ها و خود را به موش مردگی زدن ها گذشته!

  والسلام علی من اتبع الهدی و اجتنب من الهوی ٰ

 143. مشکل این هست که خود این اقایان راننده علت اعتراض اونها اینه که اصلا راننده نبودن اینه فرق راننده اژانس با یه بچه که میخواد دستش جلوی پدر و مادرش دراز نباشه وقتی افراد غیر متخصص میان وسط این میشه طرف نمیگه من خیابان رو بلد نیستم میگه مسافر رو رد کردم حق شماست وقتی باعث روی کار اومدن افراد متخصص میشیح باید تاوانش رو هم بدین

 144. شما هم که خبر از اژانس نداری صحبت نکن اژانس سند ماشین راننده رو با شناسنامه میگرفت امسال شما تهی مغز ها هستند که این شرکتهارو بالا میبرند دومن اگه کشوری داشتیم که شورای رقابت داشت میفهمیدیم که اگه کرایه ده هزار بودکه کرایه بالای دوازده هزار جریمه و کرایه زیر هشت هزار جریمه اونوقت هیچکی اسنپ نمیگرفت که هر الاغ سواری اژانس سوار بشه

 145. تمام اینا برای از کار انداختن نظام اقتصادی هست الان اژانس دار پنجاه ساله هم که داشت زندگیشو میکرد الان به جمع اعتراض کننده ها اضافی شد بعد شما دارین درباره اکانت بلاک یا کنسلی صحبت میکنید

 146. تمام اینا برای از کار انداختن نظام اقتصادی هست الان اژانس دار پنجاه ساله هم که داشت زندگیشو میکرد الان به جمع اعتراض کننده ها اضافی شد بعد شما دارین درباره اکانت بلاک یا کنسلی صحبت میکنید

 147. واقعا این برنامه بدرد نخوره و فقط باعث از بیکاری ۲،۵۰۰ تا اژانس و ۱۲،۰۰۰ ،رزروشن شدن راننده که از اینجا رفت اونجا پس اشتغالزایی کجاست

 148. آقا من یه شب یه مسافر ۸ بار جا به جا کردم اسنپ منو بلاک دائم کرده و میگه نباید بیش از ۳ بار جا به جاش میکردی.خب آقایون پروفسور من چه سو استفاده ای از سیستم کردم؟بجز اینکه مسافر خودتونو جا به جا کردم؟

 149. من با نظر این دوستمون که موضوع اصلی رو مطرح کردن موافقم.اینا به سمت دیکتاتوری میرن.اول که این اپ اومده بود شعارش این بود هر موقع هر جا که دوست داری کار کن.ولی بعد اومدن اولویت بندی کردن اونایی که بیشتر درخواستها رو میرفتن به اونا بیشتر سرویس میدادن پس این اولین نقض شعار.دومین اومدن جریمه گذاشتن برای اینکه شما بیشتر از یک سرویس لغو کنی برای بار دوم دو هزار جریمه و برای بار سوم مسدود شدن حساب.ماها هستیم که دیکتاتوری رو درست میکنیم.مقصر خودمونیم.کل دنیا پیشرفت کرد حتی اون عربستانی که ما قبولش نداریم ولی ما هنوز دنبال قاتل تختی میگردیم.

 150. من با نظر این دوستمون که موضوع اصلی رو مطرح کردن موافقم.اینا به سمت دیکتاتوری میرن.اول که این اپ اومده بود شعارش این بود هر موقع هر جا که دوست داری کار کن.ولی بعد اومدن اولویت بندی کردن اونایی که بیشتر درخواستها رو میرفتن به اونا بیشتر سرویس میدادن پس این اولین نقض شعار.دومین اومدن جریمه گذاشتن برای اینکه شما بیشتر از یک سرویس لغو کنی برای بار دوم دو هزار جریمه و برای بار سوم مسدود شدن حساب.ماها هستیم که دیکتاتوری رو درست میکنیم.مقصر خودمونیم.کل دنیا پیشرفت کرد حتی اون عربستانی که ما قبولش نداریم ولی ما هنوز دنبال قاتل تختی میگردیم.

 151. درود.دوستان لطفا نظراتتون بدون اینکه به شخصی توهین کنید بزنید.ایشون نظر و دیدگاهشون گفته حق توهین ندارید.بی بند و باری و بی فرهنگی تا کجا اخه.اون از وضع رانندگی اینم از وضع فرهنگ.لطفا حداقل صحبت از تمدن چنر هزار ساله نکنید تا تن کوروش و نادر و … تو قبر نلرزه

 152. متاسفانه این فرهنگ تو جامعه ما نیس راننده اسنپ و غیره با حداقل کرایه کار میکنه درخواست میاد ۲۵۰۰ تومن میری دم خونه مسافر مسافر ج نمیده زنگ میزنی پشتیبانی ۳ تومن هم با اونجا برای لغو سفر صحبت میکنی چه کار باحالی هس و پر درامد همه از روی نیاز مجبور میشن برن تو اسنپ و غیره کار کنن چون کار نیس یه جوان چیکار کنه؟

 153. ماشین مال راننده بعد مسافر را تا اوکی میکنی پورسانت رو تپسی رو کم میکنه یک نرم افزار درپیتی
  بعد نظر سنجی رو گذاشتن ملاک و معیار خاک بر سر اون مدیر عامل احمق که همه ملا کش نظر سنجی هست یا ما از این ور بام میفتیم
  یا از اون ور

 154. ماشین مال راننده بعد مسافر را تا اوکی میکنی پورسانت رو تپسی رو کم میکنه یک نرم افزار درپیتی
  بعد نظر سنجی رو گذاشتن ملاک و معیار خاک بر سر اون مدیر عامل احمق که همه ملا کش نظر سنجی هست یا ما از این ور بام میفتیم
  یا از اون ور

 155. اسنپ خیلی شرکت نامردیه
  حساب منم بی دلیل مسدود کرده و گفته دیگه امکان هنکاری هیچوقت وجود نداره
  پرسیدم چرا میگن به خاطر انجام سفر غیر واقعی
  گفتم من شاید بعد سوار شدن مسافر یادم رفته بزنم سوار شد و رفتم رسوندم و بعد سوار شد و پایان سفر با هم زدم و سفر انجام شده و کمسیون هم ازم گرفته شده و این سفر غیر واقعی نیست که…
  مگه عقلم کمه سفر غیر واقعی انجام بدم و کمسیون بی خود پرداخت کنم؟
  مگه سفر غیر واقعی چه سودی برام داشته؟
  خلاصه اپراطورهاشون با تند کردن صداشون اعلام کردن دیگه امکان پیگیری و کار وجود نداره و برای ما محرض شده
  به همین راحتی بدون دلیل و مدرک و بدون اثبات جرم و بدون اطلاع قبلی بنده رو از نون خوردن انداختن
  اونم منی که با تعصب برای اسنم شب و روز کار میکردم و کار اصلی خودم رو یکسال بود رها کرده بودم بعد یکسال و اندی به راحتی انداختن بیرون و پاسخ قانع کننده ای هم ندادن

 156. سلام .تنها درخواست و مشکلی که به عنوان راننده از مسافرین دارم اینه که بعد از نصب اسنپ یکم وقت بزارن و با راهنمایی شخص دیگه ای با چگونگی مشخص کردن مبداو مقصد روی نقشه آشنا بشن چون زیاد پیش میاد اشتباه میزنن و ما به خاطر یه مسیر با قیمت زیر۵۰۰۰تومان باید کلی دنبال آدرس بگردیم و تازه یه جوری از پشت تلفن با لحن طلبکارانه میگن اینجاهارو بلدین یا نه که انگار ما باید کل کوچه هاو پلاکهارو از برباشیم .یاد گرفتنش بیشتر از چند دقیقه طول نمیکشه .ممنون

 157. خوبه یه مورد از تاکسی های آنلاین گیر آوردن که اوتو کنن ، یکی نیست بگه اینهمه مواردی که تابحال از راننده های تاکسی با پلاک عمومی سرزده رو کلا فراموش کردن انگار! کلی قتل داشتیم ، تجاوز که تا دلت بخاد اونوقت یک دیوونه رفته یه کاری کرده ، با یک اتفاق اومدن اونهمه فواید رو کنار گذاشتن و ازش حرفی نمیزنن . کاملا مشخصه که فقط کسایی که با تاکسی های آنلاین دشمنی دارن ازش فایده میبرن .

 158. من هم به اسنپ پیشنهاد دادم که برای اونها هم مواردی رو که لازمه بدونن ، از طریق اعلامیه یا پیامک آموزش بدن . مثلا موردی که بارهه برام پیش اومده اینه که تعداد مسافرهایی که درخواست یک اسنپ دادن بیشتر از چهار نفره و هنوز نمیدونن بابت ۵ یا ۶ هزار تومنی گه میخان کرایه بدن ، ممکنه ۵۰ هزار تومن جریمه راهنمایی و رانندگی بشیم.
  مورد دیگه که‌ واقعا جای تاسف داره اینه که هنوز خیلیا فرق سواری تا وانت رو نمیدونن، مثلا یه شب یه مسافر بعد از کلی معطل کردن اومد دم در و گفت شیشه های درهای عقب رو بیارم پائدن تا یک نردبون ۵ تا ۶ متری فلزی و دوپایه رو جا بده توی پژو ۴۰۵ که حدود ۲ ماهه صفر خریدمش و تازه وقتی بهش کلی مودبانه میگم امکان اینکار نیست بهم جواب میده : پس هیچی بفرما برو (واقعا هنوز موندم با اونهمه بی احترامی چطور اونقدر خونسرد باهاش حرف زدم و بی هیچ انتظاری رفتم. حتی اسنپ هم بابت اون مسافر یک ریال هم بهم نداد . البته اط این دست کنسلی ها زیاد برام پیش اومده و تنها برای یک مورد بهم هزار تومن داد تازه اونم بخاطر اینکه کلی با عصبانیت برای پشتیبانی حرف زدم.
  کلاً توی اسنپ واقعاً با اینهمه هزینه ها و استهلاک داره حق راننده ها پایمال میشه.

 159. ضمن محترم دانستن نظر و عقیده شما باید عرض کنم که فرهنگ ما با خیلی با استرالیا فاصله داره. من حدود ۶ ماه است که راننده اسنپ هستم و اگه بهتون بگم که در طول هر روز کاری چه تعداد مزاحمتها و سرکارگذاشتن های عجیب و غریب برای امثال من ایجاد میکنن (دقیقا مثله آماری که رئیس اورژانس کشور همین چند وقته پیش داد و ظاهرا حدود یک سوم تماسهایی که دارن برای ایجاد مزاحمت هست تا اونجائیکه حتی مورد اورژانسی دروغی با آدرس دروغی به اورژانس میدن!
  باور کنین اونقدر تنوعِ سرکاری ها زیاده که هربار باز هم نمیشه جلوی اتلاف وقت و انرژی و استهلاک رو بگیرم.
  نوع دیگه ایجاد دردسر اینه که خیلی ها فقط برای اذیت کردن ، بعد از پایان سفر بدون داشتن دلیل واقعی اقدام به دادن پایین ترین امتیاز به راننده میکنن و با اینکار حتی باعث قطع همکاری اون راننده با اسنپ میشه( تابحال چندین مسافر نوجوان داشتم که اونها میگفتن که دوستانی دارن که فقط برای آزار به همه امتیاز کم میدن.
  متاسفانه بخاطر اینچنین آدمها گاهی کسانی مثه شما هم بپای کار اونها میسوزید.
  تابحال دو تا سه مورد برام پیش اومده که یکنفر در دو روز مختلف اقدام به سرکار گذاشتنم کرده.
  البته ناگفته نماند که بنده خودم هر چند هفته کلی انتقاد برای اسنپ ارسال میکنم اما در خصوص این مورد که شما فرمودین واقعا اسنپ تقصیری نداره.
  به امید روزی که هممون به این نتیجه برسیم که هر چه برای خود میپسندیم ، برای دیگران هم بپسندیم.

 160. مرگ بر دیکتاتور اسنپ و تب سی . من خودم رفتم سیستم کار این دوتا اپ رو دیدم کلاه برداری بزرگ تو روز روشن است . بعد شما امکانات اوبر رو برای رانندگان چرا ننوشتی خود شما هم جهبه دار مقاله نوشتی .

 161. جناب آقای عزیز وقتی شما درخواست سفر میدید و راننده قبول می‌کنه یعنی اینکه قصد اومدن به سمت شمارو می‌کنه اینکه جنابعالی وسطای کار حوصلت سر میره و کنسل میکنی در حق راننده بی انصافیه محضه.یه کم فرهنگ استفاده از تکنولوژی رو داشته باشیم قرار نیس واسه چهار پنج تومنی که میخوای بدی کسی رو اذیت و آزار بدی.حرف از آمریکا و دنیای مدرن زدی ولی متاسفانه زمین تا آسمون با اونا فرق داریم مایی که واسه ۵۰۰تومن حاضریم هر فیلم و دروغی انجام بدیم در مقابل اونا خیلی پستیم والسلام

 162. سلام خدمت همه ی دوستان….از پولی که در میارم فقط خدارا شاکرم که دستم جلوی پدر و مادرم و یا هر کس دیگه دراز نیس..متاسفانه نبود آموزش و تاثیر ناگهانی تکنولوژی و ورود اون به عرصه ی زندگی ما مردم باعث شده مشکلات زیادی را بر سر راهمون قرار بده.که مسلما تاکسی أنلاین از این قائده مستثنی نیس..بزرگترین مشکل تاکسی آنلاین در ایران این هستش که حقی بیش از اندازه به مسافر اعطا نموده.متاسفانه از اونجایی که دست این شرکتها به مسافر بند نمیشه. اکثریت هزینه این سیستم ها به دوش راننده ها افتاده..از اونجایی که تاکسی انلاین در صورت دوبار لغو سفر در 24ساعت از سوی راننده اعمال بشه مبلغ2000تومان کسر اعتبار راننده را در نظر گرفتن.اول از همه باید اموزش صورت میگرفت که راننده ی عزیز در صورت اینکه مسافر باعث این میشه که شما لغو درخواست بزنی حالا به هر دلیلی یا گوشی جواب نمیده مسافر.یا از روی نادانی درخواست ماشین داده.یا هزاران مشکل دیگه.که باعث میشه شما لغو درخواست بزنی بهتره خونسردی خودتا حفظ کنی.و بالاخره اینو قبول کنی که از میان بالافرض50درصد مسافران که معمولا اکثریت بدون دردسر به مقصد میرسونی.اینو قبول کن 5درصد هم پیدا میشن که به تورت بخوره و باعث بشه اوقاتت تلخ و جریحه دار بشه.و از طرفی اموزش به مسافر هم ای کاش داده میشد که مسافر عزیز حق و حقوق خودت را رعایت کن.و اگه دارای بار اضافه هستی زودتر پشت تلفن به راننده اعلام کن.اگه بیشتر از یک مقصد داری حتما داخل نقشه درج کن…مطمئن باشید اون فردی که 20الی30میلیون ماشین بی زبون را میاره .و شما را سوار میکنه انتظار داره هیچ بی حرمت بهش صورت نگیره..بی حرمت فقط فحاشی کردن نیس.وقتی تو ترافیک راننده را درخواست میدی.و راننده میرسه به مقصد و همون لحظه لغو میزنی این بی حرمتی میشه.وقتی درخواست ماشین میدی و منصرف میشی گوشیتا خاموش نکن.و سریع لغو بزن.تا اون بنده خدا به امید یک ریال درامد بخاطر تو نیاد تو اون مسیر و بعد بلاتکلیف میون زمینا هوا بمونه.ارزش و احترام خودتون را حفظ کنید و تا میشه دوستاتون را وارد ماشین نکنید.بخدا قسم اینا زرنگ بازی نیست.اینا همش نشون دهنده ی اینه که ما مردم حتما باید قوانین سخت وضع بشه واسمون.و از لحاظ شعور و انسانیت نمیتونیم تابع بشیم…مطمئن هستیم که قوانین تاکسی انلاین خیلی نابرابر هستش.ولی آموزش هم نیست.و متاسفانه کسانی این قوانین را وضع کردند که خود آن ها هم فارغ از آموزش بوده اند..گویی انگار در حین قرار دادن قوانین هیچ مغز با منطقی در میان نبوده.و چندین آدم دور هم گرد آمده اند و در اثر نداشتن حالات طبیعی شروع به ثبت این قوانین کرده اند.و گویا خدایی نکرده در حال خنده به رانندگان و مسافران هستند.در هر صورت نیاز شدید به اموزش هست.وسلام.

 163. دوست عزیز که با هدف مشخص قصد تخریب اسنپ و تپسی رو داری اصلا فرایند ثبت نام در اسنپ و تپسی میدونی چیه؟ تو آژانس آدرس خونتو شماره تلفنتو میدی مشغول بکار میشی تو اسنپ و تپسی عدم سوء پیشینه، عدم اعتیاد ،قبض برق به نام منزل ، مدارک کامل ماشین و معاینه فنی و عکس پرسنلی باید داشته باشی با هر عقل ناقصی به قضیه نگاه کنی میفهمی امنیت تاکسی های اینترنتی بیشتر از آژانسه ، حالا از کرایه های پایین و قابلیت امتیاز دهی به راننده بگذریم ، و مردم اینو فهمیدن شماهم بهتره دلایل دیگه ای برای تخریب پیدا کنی تا مضحکه مردم نشی

 164. امروز مسافر اسنپ گرفته لوکیشن زده بهشتی تقاطع مفتح به دلیل اینکه سر تقاطع نه میزارن نه”میشه توقف کرد حدود 20متر جلوتر توقف کردم ،با مسافر تماس گرفتم میگه من داخل مفتح وایسادم میگم دوست عزیز منکه نمیتونم دنده عقب بگیرم خیابون یکطرفس میگه من سختمه از خیابون رد بشم!!! بازهم گفتم چشم دور میزنم ،برای اینکه بتونم وارد مفتح بشم دور دنیارو دور زدم که مسافر اذیت نشه از خیابون ردبشه بعد که رسیدم میبینم کنسل کرده بدون اطلاع فقط یک لحظه خودتونو جای راننده ها بزارین با کرایه 1/3قیمت این قدر مصیبت بکشی آخرش همیکسری گثل شما از زمین و زمان ناراضی و طلبکارند

 165. من کاری با اسنپ ندارم ولی راننده های اسنپ یکم ادب داشته باشند خوبه .لاقل تو اینجور جاها که دارید جواب انتقادات مردم رو میدی ادب رو رعایت کنید

 166. بعد یکسال و نیم راننده اسنپ و عدم سوپیشینه بردن ..غیرفعال شدم …و اسنپ بعد اون همه مدارک و سوپیشینه خواستن باز از پلیس اماکن صلاحیت خواسته …و پلیس اماکن عمومی رد صلاحیت داده …..وقتی جویا شدم میگن هفت هزار نفر و تو سطح شهر گذاشتن تا ماشینا که سگ ..بی حجابی …پارک تو جای مشکوک و غیره دارن و پلاکشون پیامک کنن…و من نیز دوبار بی حجابی و یه مورد حمل سگ پیامک خورده و به این راحتی غیر فعال شدم ..کاش این هفت هزار نفر و هزینع رو جای دیگه کار میگرفتن..من به مسافر بگم حجاب میگه بتوچه ….خسته میشه راننده میزن یه جای خلوت دور از ترافیک اقایون نامحسوس پلاک و پیامک میکنن ….و به این راحتی از کار بی کار میشی …..خدا قوت هفت هزار نفر …تو فامیل میگین چه کاره اید

 167. یکسال ونیم جزو راننده اسنپ با امتیاز بالا بودم ….و عدم سوء پیشینه هم برده بودم …شب یه سفر بردنی وسط راه ارتباطم قطع شد….وقتی پرسیدم گفتن پلیس اماکن عمومی تاییدتون نکرده بعد بیش از یکسال که عدم سوء پیشینه بردم …وقتی جویا شدم پلیس اماکن گفت هفت هزار نفر تو سطح شهر گذاشتن که فقط وظیفشون رصد ماشیناس و فقط پلاک و پیامک میکنن واس پلیس ..و ظاهرا واس من یه مورد حمل سگ که ممنوع و دو مورد بدحجابی تو ماشین پیامک شده و بع همین راحتی شب عیدی غیر فعال شدم ….واقعا کاش اون هفت هزار نفر نامحسوس که نون بری میکنن و اون نیرو و هزینه رو تو مسایل دیگه به کار میبردن …و جالب اینه که چه راحت اسنپ به راننده هاش اعتماد میکنه بعد اون همه مدارک گرفتن…به مسافر بگی حجابتو درست کن نمره منفی میده اسنپم پشت مستفر موندم چه باید کرد

 168. سلام همه ی رانندگان اسنپی .
  من دو هفته نشده که راننده اسنپ شدم تو این دو هفته با ماشین تر و تمیز و اسپری خوشبو کننده و دائما شسته و خودم خجالتی هستم در برابر هرمسافر ولی متاسفانه امتیازم اومده ۴.۷۰شده خخخ . خیلی ممنون از مسافرهای بی فرهنگ که قبلا یک ربع منتظر آژانس های چپاول گر بودن حالا از میخوان عقده هاشون رو از راننده اسنپ در بیارن . مسافران فکر میکنن که ماشین رو خریدن برای مدتی. مسافر بلد نیست لوکیشن رو بیاره تو اون نقطه ای که ایستاده بعد که میری مبدا باید چند دقیقه بایستی که مسافر نازنازی بیاد بعدش زنگ میزنه میگه آقای راننده کجایی میگی تو همون مبدائی که زدین ایستادم بعدش مسافر مدعی لغو سفر و بعدش امتیاز منفی و در آخر بیچاره راننده .
  مسافر داشتم قبول سفر کردم و در محل حاطر شدم دیدم سگ نجس میخواد سوار بشه قبول نکردم چون دست زن تو ساعت ۱ بامداد یک سگ داشت بهم امتیاز منفی داده مسلمه .
  مقصد رو میزنه به خاطر این که ۵۰۰ تومن کم بزنه مقصد رو میاره نزدیک تر بعد از رسیدن به مقصد یک دو کیلومتری با مسافر باید طی کنی و این یعنی به زیان راننده و چون راننده هم امتیاز کم نگیره باید با ناز مسافر بازی کنه. حالا سوال من اینه چرا باید یه چیز خوب مثل اسنپ تو ایران جا بگیره اما مردم به اصطلاح شریف که هممون بدون استثنا دزد هستیم بای د این کار خوب رو تو ایران بی ارزش کنیم به خاطر ۵۰۰ تومن پول؟
  چرا مسافر قدر راننده اسنپ رو نمیدونه و بلافاصله بعد از درخواست راننده تو محل حاظر میشه آیا آژانس ها حق الانصاف همینطوری مرتب و منظم تو محل با همین قیمت حاظر میشدن؟
  خلاصه کلام من از مسافران و از شرکت اسنپ ناراضی ام چون واقعا اومدیم نون حلال به خونه ببریم نه این که ضرر کنیم .
  اگه من ناحقم خدا بزنه تو سر بنده
  اگه شمایی که مسافر هستین یا خوده اپراتور اسنپ به ما راننده ها ظلم کردین اون دنیا باید جواب گو باشین . ما فقط دنبال نون حلال و راحتی مردم هستیم اما شما از قرار معلوم به راننده ها با چشم مستخدم خودتون نگاه میکنید
  دیگه حرفی ندارم چون با آه دلم این حرفا دراومد

 169. سلام همه ی رانندگان اسنپی .
  من دو هفته نشده که راننده اسنپ شدم تو این دو هفته با ماشین تر و تمیز و اسپری خوشبو کننده و دائما شسته و خودم خجالتی هستم در برابر هرمسافر ولی متاسفانه امتیازم اومده ۴.۷۰شده خخخ . خیلی ممنون از مسافرهای بی فرهنگ که قبلا یک ربع منتظر آژانس های چپاول گر بودن حالا از میخوان عقده هاشون رو از راننده اسنپ در بیارن . مسافران فکر میکنن که ماشین رو خریدن برای مدتی. مسافر بلد نیست لوکیشن رو بیاره تو اون نقطه ای که ایستاده بعد که میری مبدا باید چند دقیقه بایستی که مسافر نازنازی بیاد بعدش زنگ میزنه میگه آقای راننده کجایی میگی تو همون مبدائی که زدین ایستادم بعدش مسافر مدعی لغو سفر و بعدش امتیاز منفی و در آخر بیچاره راننده .
  مسافر داشتم قبول سفر کردم و در محل حاطر شدم دیدم سگ نجس میخواد سوار بشه قبول نکردم چون دست زن تو ساعت ۱ بامداد یک سگ داشت بهم امتیاز منفی داده مسلمه .
  مقصد رو میزنه به خاطر این که ۵۰۰ تومن کم بزنه مقصد رو میاره نزدیک تر بعد از رسیدن به مقصد یک دو کیلومتری با مسافر باید طی کنی و این یعنی به زیان راننده و چون راننده هم امتیاز کم نگیره باید با ناز مسافر بازی کنه. حالا سوال من اینه چرا باید یه چیز خوب مثل اسنپ تو ایران جا بگیره اما مردم به اصطلاح شریف که هممون بدون استثنا دزد هستیم بای د این کار خوب رو تو ایران بی ارزش کنیم به خاطر ۵۰۰ تومن پول؟
  چرا مسافر قدر راننده اسنپ رو نمیدونه و بلافاصله بعد از درخواست راننده تو محل حاظر میشه آیا آژانس ها حق الانصاف همینطوری مرتب و منظم تو محل با همین قیمت حاظر میشدن؟
  خلاصه کلام من از مسافران و از شرکت اسنپ ناراضی ام چون واقعا اومدیم نون حلال به خونه ببریم نه این که ضرر کنیم .
  اگه من ناحقم خدا بزنه تو سر بنده
  اگه شمایی که مسافر هستین یا خوده اپراتور اسنپ به ما راننده ها ظلم کردین اون دنیا باید جواب گو باشین . ما فقط دنبال نون حلال و راحتی مردم هستیم اما شما از قرار معلوم به راننده ها با چشم مستخدم خودتون نگاه میکنید
  دیگه حرفی ندارم چون با آه دلم این حرفا دراومد

 170. من راننده اسنپ هستم دو روزه که حسابم بعد 1/5سال بلک شده تماس گرفتم میگن از طرف پلیس اماکن تایید نشدی اگر من مشکل داشتم چرا الان فهمیدید بهشون میگم من مطمئنم مشکلی ندارم میگن شاید اشتباه شده باشه بیا شرکت فرم اعتراض پر کن درست میشه فقط میخواستم نفرینتون کنم که اگه خدایی وجود داره جوابتونو بده که شب عید این کار رو با من و امسال من میکنید

 171. البته درسته بعضی ا فکر میکنن الان آژانس دارم و از این حرفا نه فقط منم یه راننده بدبخت مثل همه ی راننده های اسنپ بودم که سرم کلاه رفت پولمو بالا کشیدن
  به نوبت سر همه ی راننده های اسنپ میاد اگه ز رنگ نباشن

 172. من خودم راننده اسنپ بودم اسنپ یه کلاهبرداری حرفه ای هست
  کمپین نه به اسنپ
  راننده های عزیز به هیچ وجه در اسنپ به عنوان راننده ثبت نام نکنید
  اسنپ یه کلاهبرداری حرفه ای هست

  راننده های بدبختی که میرم ثبت نام میکنند به هزار امید تو اسنپ ولی غافل از اینکه اسنپ کیسه دوخته براشون
  اسنپ اولش تشویق میکنه به ثبت نام بعد تو هفته های اول قشنگ تسویه حساب میکنه بعد یه مدت کوتاهی که تو اعتبار راننده یه مبلغی میمونه به بهونه های الکی میبینی که حسابت رو مسدود کردن که خودشونم دلیلشون نمیدونم که چیکار کردی که مسدودت کردن اصلا جوابی ندارن بدن
  میبینی راننده بدبخت دو روزه کار میکنه بعد دو روز بجای تسویه حساب با مسدودی حساب کاربری روبه رو میشه و چون حساب کاربریت مسدود شده دیگه بهت تسویه حساب نمیزنند و پول برا خودشون میمونه کسی یا جایی هم نیست که راننده دردش رو بگه ببینه پولشو از کی میتونه بگیره
  حساب کن روزی چند صد نفر اینجوری حسابش مسدود میشه و پولشو بالا میکشن از یه طرف هم تبلیغ میکنن برا ثبت نام راننده جدید و الاآخر داستان ادامه دارد. از هر راننده هم که همون اولش ده هزارتومن میکشن بالا
  یه کلاهبرداری مدرن
  بیایید ساده نباشیم و نزارید کلاه سرتون بره
  اسنپ نبود مگه کسی نمیتونست کار کنه یا مسافر نمیتونست جایی بره

  نشر دهید
  کپی اجباری

 173. سيستم اسنپ و تبسي سراسر ضعف و اشكال است و متاسفانه خود من در مسير ب دليل ترافيك سنگين توسط راننده پياده شدم!!!

 174. اسنپ وتپسی هم برامسافرخوب بوده هم براراننده البته که ایراداتی هم بهشون واردهست
  ولی من به عنوان یه راننده راضی هستم قبلابایدمیرفتم توآژانس کارکنم که هرچی سرویس خوب هست بدن به نورچشمیابقیه راننده هاهم سرویس بابدترین مسیروترافیک اگه اعتراض کنی هم به راحتی بهت میگن برویه جادیگه کارکن ولی باتپسی واسنپ آقای خودتی ونوکرخودت درموردمسیریاب هاهم من خودم اصلابه مسافرزنگ نمیزنم بابامسیریاب چنددقیقه ای میرسم به مسافرفقط نمیدونم چرامسیریاب عالی ویزروتپسی واسنپ نمیشه اجراکرد

 175. من خودم راننده اسنپ هستم متاسفم واسه افرادی تا میرسم به مبدا مسافرسفرلغو میکنن کی جوابگو مصرف سوخت و وقت ماست واقعا تو این ترافیک خودمون میرسونیم بعد تا میخاهیم هشداررسیدن بزنیم طرف کنسل میکنه شده بچه بازی بگو حوصلت سر میره برو ایکس باکس یا پلی ۴بازی کن مردم سرکار نذار در ضمن من همیشه چند دقیقه خودم به مسافر رسوندم راه طولانی نبوده بی دلیل لغو میکنن واسه بعضیا واقعا متاسفم فرهنگ ندارن

 176. من ب عنوان راننده حسابم مسدود شده.و نوشته که با پیگیری هم حتی از مسدودی در نمیاد.واقعا اینجوریه؟واسه همیشه مسدود شدم؟

 177. معلومه که هنوز زخم نخوردی از اسنپ.منم مث شما جوون و تحصیل کرده ام اما زخم خورده….راننده اسنپم مث آب خوردن پولی که با عرق ریختن در آورده بودم توی روز رو بالا کشید و اخراجم کرد.بخاطر چن سفر به قول خودش غیر واقعی.سواستفاده از سیستم.خخخ

 178. منم راننده اسنپم.حسابم مسدود شد پیگیری کردم گفتن سفرهای غیر واقعی داشتی.کلا مسدود شدم.اون روز ۴۵ هزارتومن کار کرده بودم که تو حساب اسنپیم بود بهم پرداخت نشد.این دزدی محسوب نمیشه اما من خلافکار شدم.واسه خودشون قانون و ماده و تبصره میسازن و دا گاه صحرایی میزارن و مسدود میکنن.هیچ دفاعی هم نمیتونی بکنی.حالا من از کجا ثابت کنم که ۴۵ تومن کار کرده بودم و به کی باید شکایت کنم.هرروز میانگین ۲۵ سفر رو انجام میدادم‌.امیدوارم خدا جوابتونو بده.

 179. من مدتیه تو اسنپ کار میکنم اوایل خوب بود ولی واقعا کرایه ها رو به نفع مشتری آورده پایین از طرفی هم صرف اقتصادی نداره فرسودگی ماشین و هزار تا دردسر

 180. اول سلام و خسته نباشید خدمت همه راننده هایه محترم ـ دوما اون کسی که میگه شغل ایجاد کرده و نون اورده دوست عزیز درسته اسنپ کلی شغل ایجاد کرده ولی کلی هم شغل رو گرفته .
  راننده هایه تاکسی از صبح تا شب در حال کار کردن و تنها شغلشونه ولی رانندگان اسنپ برخیشون بعد ازکار اصلیشون میان این کارو ادامه میدن
  راننده تاکسی ماشین مثلا پراید مدل پایینی که شما میخرید ۱۰ ۱۱ تومان همون ماشین با همون مدل رو میخرن ۲۱ تومان اونم فقط بخاطر این که تاکسی هستن
  راننده هایه تاکسی باید امتحان شهر شناسی بدن ولی راننده اسنپ نه
  راننده تاکسی حتما باید گواهینامه ب دو داشته باشه

  کسی که قراره راننده تاکسی بشه باید برای کارایه اولیه ی تومان پرداخت کنه ولی اسنپ چقدر پرداخت میکنه؟

  نظرات رو دیدم که خیلی ها از مسافر ها و فرهنگشون ناراضی بودن شما خودتو بزار جای راننده تاکسی ای که سال هاست باید با این جور ادما سر و کله بزنه و تا جایی که برخی شیشه بالا بر رو کلا قطع میکنن و …
  از فرهنگ بگم که برخی مسافرا با چاقو صندلی رو پاره میکنن برای ی دقیقه خندیدن .
  و خیلی مشکلاتی که راننده ها تاکسی دارن و اسنپ نداره مثل بازرس مخصوص تاکسی مثل نوع لباس مثل …
  در کل اگه بخوایم مراحل و مشکلاتی ک ی فرد بخواد راننده تاکسی بشه یا راننده اسنپ صد در صد اسنپ راحت تر و ارزان تره

  این برنامه از نظر من جایی کار برد داره که یک راننده تاکسی راننده اینترنتی باشه
  یعنی ماشین تاکسی
  رد کردن مراحل یک فرد راننده تاکسی شدن
  و گوشی هوشمند داشتن و کار کردن با اون

 181. بنده از تپسي ماشين گرفتم. اولا كه راننده حدود ١٠ دقيقه با من فاصله داشت و من مجبور شدم ١٠ دقيقه صبر كنم. هر بار ميگفت دو دقيقه ديگه اونجام. بعدشم آدرس من خيلي دقيق و سر راست بود. ولي راننده رفت ٧٠٠ يا ٨٠٠ متر جلوتر ايستاد و توجيه ميكرد فكر كردم مسافر انجا باشد. خيابان يكطرفه بود و مجبور شدم با يك وسيله سنگيني كه دستم بود اونقدر پياده برم. در طول مسير راننده برايم مشكل ايجاد نمود (فحاشي، تهديد و داد و فرياد) و من مجبور شدم از ماشين پياده شوم و سفرم نيمه كاره ماند. مردم اومدن كمكم. از كلاسم به همين دليل جا ماندم. پشتيباني تپسي قطع بود. تا ٢٤ ساعت بعد كه وصل شد. هر بار زنگ زدم مشكلم را گفتم گفتن شكايتتون ثبت شد، بازرسان ما با شما حداكثر ظرف ٧٢ساعت تماس خواهند گرفت. اما الان دو ماه از آن ماجرا گذشته و بعد از پنج شش بار تماس و پيگيري هيچ نوع پشتيباني از سمت تپسي صورت نگرفت. بدتر اينكه چون بعد از ناتمام ماندن سفر، خود راننده اقدام به انصراف نموده بود، اطلاعات سفر ايشان از گوشي من حذف گرديد و حتي نميتوانم از راننده مشكل دار، شكايت نمايم. خواهشا اين برنامه با اين پشتيباني ضعيف را از سيبچه حذف نماييد. اميدوارم به زودي شاهد جمع شدن همچين مجموعه بي مسئوليتي باشم.

 182. اونی که گفت شگرد رانندست که میگه شما کنسل کنین خیلی پسته،از چیزی که اطلاع نداری اظهار فضل نکن لطفا،با نون مردم بازی نکن

 183. واقعا امثال افراد نفهمی مثل شما فکر میکنید برای 1000 تومن هزینه لغو سفری که اسنپ قراره به راننده بده (که تا بحال نشده که پولی از این بابت گرفته باشم و راننده های دیگر هم همینطور) از شما میخواد لغو سفر کنید؟
  دوست نفهم دلیل این تقاضای راننده که شما لغو سفر کنید اینه که اولا اسنپ از راننده به دلیل لغو سفر هزینه کم میکند.دوما باعث کمتر شدن تقاضا برای راننده میشود .سوما امتیاز راننده پایین میاد و در آخر اینکه شما خیلی احمق هستید در کل مسافرین محترم اسنپ خیلی از راننده ها شماهارو پشم خودشونم حساب نمیکنن و فقط دنبال دست دراز نکردن جلوی پدر و مادرشون هست که باعث میشه شمارو سوار ماشینشون کنن و تا مقصدی که بعضیاتون از روی بی سوادی و بعضی دیگر از روی مردم آزاری جابجا مشخص میکنید برسونن.در آخر دو قرون پول میخواید بدید انقدر ادای تنگارو درنیارید با تشکر

 184. من راننده اسنپ هستم. بارهاشده موقعی که به مبدامسافررسیدم، حداکثر5دقیقه امابا لغوسفرمواجه شدم.

 185. من راننده اسنپ هستم. بارهاشده موقعی که به مبدامسافررسیدم، حداکثر5دقیقه امابا لغوسفرمواجه شدم.

 186. من خودم اسنپم برای ۱۰ مورد اینجوری پیش اومده ولی فقط تو یه مورد اسنپ هزار تومان کنسولی داد و تمام ۹ مورد دیگه فقط معطلی و مصرف بنزین برام مونده

 187. درسته مجبور نکرده ولی یه سری قوانین خیلی مزخرفی داره
  من خودم راننده آیند بودم تا همین چند روز پیش روزی هم حداقل بین ۱۸ تا ۲۵ سغچفر می رفتم ولی یه روز رفیقم اسنپ گرفت از قضا من درخواست رو قبول کردم بعد گفت موقع برگشت هم زنگ می زنم خودت بیا دنبالم منم رفتم ولی بهش گفتم بهتره درخواست اسنپ بده اونم درخواست داد و من قبول کردم بعد فرداش دیدم اکانت من مسدود شده و تمام اعتبارم هم بلوکه شده هر چقدر هم پشتیبانی زنگ زدم کسی جوابگو نبود

 188. من بلاک شدم راننده هستم و میگن هیچ راهی نداره برگردی به سیستم .که اینکار میتونه با یه تعهد ویه جریمه حل بشه چون من نه مزاحمتی ایجاد کردم نه جرم سنگینی مرتکب شدم خواهش میکنم پیگیری کنید.شمارم ۰۹۳۶۸۱۳۴۹۰۶
  ممنونم اگه کسی باشه برام پیگیری کنه .من به این شغل نیاز دارم وبه خاطر یه اشتباه که مرتکب شدم نباید بلاک بشم .

 189. سلام برای رانندگانی که بلاک شدن از چه راهی مشه برگشت خیلی این در اون در زدم نشد پشتیبانی هم جواب درست حسابی نمیده.

 190. سلام من خودم راننده ی اسنپ هستم به نظر من کارشون درست و به حقه اگر واقعا انجام بدن چون من دیدم بعضیا تفریحاتشون اینه . باید فرهنگش جا بیوفته من بارها رفتم تا مبدا رسیدم و مسافر لغو کرده از این طرف هم ببینید. در ضمن مسافران هم بیشترشون به راننده احترام نمیگذارن فک میکنن نوکرشونوی. تازه با این قیمتای پایین هزارتا اورد هم دارن

 191. سلام من خودم راننده ی اسنپ هستم به نظر من کارشون درست و به حقه اگر واقعا انجام بدن چون من دیدم بعضیا تفریحاتشون اینه . باید فرهنگش جا بیوفته من بارها رفتم تا مبدا رسیدم و مسافر لغو کرده از این طرف هم ببینید

 192. دقیقا راننده هم که کنسل میکنه امتیازش بشدت میاد پایین
  با اینکه شده مسافر مست بوده یا سگ داشته یا تعداد بیش از اندازه بوده یا…
  اصلا بکجا باید گفت؟

 193. اینا میخوان کل ایرانو بهم بزنن خداییش من آزاد کار میکردم راهت بودم بعضی روزا از خودم خجالت میکشم میکشم که چقدر هقیرشدم که باید حرفه کسای که سرشون به تهشون نمی عرضه روبپزیرم الان ساعت 8صبه من جونه 25ساله دارم به حال خودم میگرم ای دولت تاکی میخواد جوناشو تحقیر کنه چراکاری نمی کنه تا جون از بیکار نره دنبال این شقل کسیف

 194. به نظر من اسنپ پدیده مزخرفیه چطور منه راننده 2برابر زیر قیمت بازار مسافر کشی کنم 20ملیون ماشینمو توخیابونای داقونه بندازم همجورمن راننده آسیب ببینم هم مالی هم روهی بعد بیان امتیز دهی رو برای مسافر بزارن فسافر میتونه برام نظر بده ولی من راننده نتونم فقط مگم بله یا خیر نظر نتونم بدم بعدش شرکت اسنپ بخواد منه رانندرو بلاک کنه خیلی راحت این شرکت مزخرف میاد می دونه بلانسبت فرهنگ ایرانیا پایینه جنبه اتیاراتو ندارن

 195. تو از کجا شنیدی که اسنپ پول کنسل میده به راننده
  چرا الکی از خودت حرف در میاری
  ایرانی جماعت لیاقت رفاه و احترام و ارزونی رو نداره

 196. من فوق لیسانس اب و هواشناسی هستم و و چون gis خوانده ام با تمامی برنامه ها و طراحی نقشه های اسنپ اشنا هستم و در حال حاضر به علت لطفی که این دولت به اکثر تحصیلکرده های قراردادی داشته از کار بیکار شده و به عضو اسنپ شده ام. در اوایل عضویت بسیار عالی زنگ میخورد ولی الان بعد از دو سال تقریبا از نصف هم کمتر زنگ میخورد و کلا نه صرفه اقتصادی دارد و نه وقت ، ای کاش مسوولین اسنپ به فکر چاره باشند

 197. چرا اخیرا تا این حد زنگخور اسنپ پایین امده و چرا مسوولین اسنپ از طریق رسانه ها تبلیغ نمیکنند.

 198. متاسفم برای راننده های این شرکت که حقشون به هر شکل خورده میشه و به هر نحو توهین میبینن ذات ایرانی به مال و سرویس مفت عادت کرده طرف با شعور زیر صفر و جایگاه اجتماعی زیر خط فقر میشینه تو ماشین فکر میکنه نخست وزیر اسراعیله راننده ها باید کمپین ضد اسنپ تشکیل بدن و اسنپ و تحریم کنن و متحد…
  در کل اسنپ تاکسی مفتیه و متاسفانه بسیار بسیار ادم بیشعور توش دیدم

 199. یک عده از مسافرها به معنای واقعی از راننده سو استفاده میکنند راننده ها نباید قبول کنند اگر کاری رو که مغایر با قوانین حمایت از راننده ست انجام دهند چون باعث میشه عادت کنند رو راننده های تازه کار رو به کار بگیرند و سو استفاده کنند

 200. من واقعا اینایی که مقصد رو بخاطر پونصد تومان کمتر اونورتر میزنن بعد راننده رو میکشونن تا دم خونشون چیه
  طرف با سگ و سیگار نشسته تو ماشین انگار رئیس جمهوره بعد واسه پونصد تومان کمتر مسیر انورتر از مقصد اصلیش میزنه
  اینکار واقعا سواستفاده ست

 201. من واقعا اینایی که مقصد رو بخاطر پونصد تومان کمتر اونورتر میزنن بعد راننده رو میکشونن تا دم خونشون چیه
  طرف با سگ و سیگار نشسته تو ماشین انگار رئیس جمهوره بعد واسه پونصد تومان کمتر مسیر انورتر از مقصد اصلیش میزنه
  اینکار واقعا سواستفاده ست

 202. اسنپ اصلا رو گوشی من نصب نمیشه چون ویندوزفون دارم!بعد که از طریق سایت اقدام به گرفتن تاکسی کردم گفت اکانت شما بلاک شده به دلیل لغو بیش از حد سفر!!! خنده دار اینجاست که من اصلا با این اپ کار نکرده ام و اولین بار بود

 203. واقعا متاسفم که این حرف رو زدید و مدیون همه راننده های اسنپ شدید. من راننده اسنپ هستم با خودروی 100 میلیونی که فعلا پلاس قطع شده و دارم اسنپ معمولی کار می کنم. با مدرک فوق لیسانس و از بد روزگار به علت بیکاری مجبورم مسافرکشی کنم. حداقل روزی یکبار کنسلی از طرف مسافر دارم و هیچوقت نتونستم حتی یکبار از اسنپ پول کنسلی بگیرم. ضمن اینکه هزینه کنسلی اعلامی از طرف اسنپ 500 تومان الی 1500 تومانه و خدا وکیل ارزش نداره با موبایل زنگ بزنی و کنسلی مسافر رو اعلام کنی که تازه جواب هم نمیدن.
  بی وجدانی برخی مسافرها (کمتر از یکی دو درصد) ضربه روحی و شخصیتی به راننده میزنه. وقتی شما به سمت مسافر حرکت کردی و بعد از رسیدن به مسافر جوابت رو نمیده و کنسل می کنه و تو احساس می کنی چقدر ناتوان هستی که حتی نمیتونی اعتراض کنی. ضمن اینکه مرتب اسنپ پیام میده که در صورت تماس اضافی با مسافر کاربری راننده رو مسدود می کنه.
  یه مقدار با انصاف باشیم.

 204. اسنپ فقط داره راننده ها رو استثمار می کنه ؟ شما یه حساب کتاب کن. هر روز باید ۳۵ تومن پول بنزین بدین، ۱۰ تومن پول اینترنت روزانه، ۳۰ تومن طرح ترافیک روزانه بخرین، شاید ۱۲ تومن هم پول نهار گرم روزانه، میشه چند ؟ ۸۷۰۰۰. باید روزانه خرج کنی تا ۱۴ تا سفر بخوای بری اگر قیمتهای سفرها همگی ۱۰ تومن باشه میشه ۱۴۰ تومن. از اون ۸۷ تومن هزینه ی روزانه کم کنی چیزی نمی مونه . تازه اگر این ۱۴ تا سفر رو بتونی قبل از ساعت ۴ که اوج ترافیکه بری، چون اگه توی ترافیک افتادی دیگه ، ۵ تا سفر هم نمی تونی بری، باورتون نمیشه ؟ همین امروز ساعت چهار تشریف ببرید اتوبان همت ، از مرزداران به تهرانپارس. اگر زیر ۴ ساعت توی ترافیک موندین ، رکورد زدید
  اسنپ داره راننده ها رو استثمار می کنه

 205. سلام
  من راننده اسنپ بودم و متاسفانه بی خودی من را اخراج کردند که سفر غیر واقعی داشتم که اصلا روحمم خبر نداشته و مبلغ 320.000 تومن من رو بلوکه کردند و نمیدهند و هیچکس پاسخگو نیست
  و در سیستم زده شده حساب شما موقتا بسته است ولی وقتی زنگ به پشتیبانی میزنم میگویند شما اخراج شدید
  خیلی راحت پول مردم رو میخورند و شرکت اسنپ از کار بیکار میکنه آدمو و پولی که با زحمت در اوردی رو راحت مث آب خوردن میخورن
  هیچکس هم جوابگو نیست

 206. سلام
  من راننده اسنپ بودم و متاسفانه بی خودی من را اخراج کردند که سفر غیر واقعی داشتم که اصلا روحمم خبر نداشته و مبلغ 320.000 تومن من رو بلوکه کردند و نمیدهند و هیچکس پاسخگو نیست
  و در سیستم زده شده حساب شما موقتا بسته است ولی وقتی زنگ به پشتیبانی میزنم میگویند شما اخراج شدید
  خیلی راحت پول مردم رو میخورند و شرکت اسنپ از کار بیکار میکنه آدمو و پولی که با زحمت در اوردی رو راحت مث آب خوردن میخورن
  هیچکس هم جوابگو نیست

 207. سلام
  من راننده اسنپ بودم و متاسفانه بی خودی من را اخراج کردند که سفر غیر واقعی داشتم که اصلا روحمم خبر نداشته و مبلغ 320.000 تومن من رو بلوکه کردند و نمیدهند و هیچکس پاسخگو نیست
  و در سیستم زده شده حساب شما موقتا بسته است ولی وقتی زنگ به پشتیبانی میزنم میگویند شما اخراج شدید
  خیلی راحت پول مردم رو میخورند و شرکت اسنپ از کار بیکار میکنه آدمو و پولی که با زحمت در اوردی رو راحت مث آب خوردن میخورن
  هیچکس هم جوابگو نیست

 208. سلام
  من راننده اسنپ بودم و متاسفانه بی خودی من را اخراج کردند که سفر غیر واقعی داشتم که اصلا روحمم خبر نداشته و مبلغ 320.000 تومن من رو بلوکه کردند و نمیدهند و هیچکس پاسخگو نیست
  و در سیستم زده شده حساب شما موقتا بسته است ولی وقتی زنگ به پشتیبانی میزنم میگویند شما اخراج شدید
  خیلی راحت پول مردم رو میخورند و شرکت اسنپ از کار بیکار میکنه آدمو و پولی که با زحمت در اوردی رو راحت مث آب خوردن میخورن
  هیچکس هم جوابگو نیست

 209. به نظر من اسنپ مرده دیگه ، باید بریم سراغ ماکسیم . تاکسی اینترتی جدیده که طرفداراش داره زیاد میشه
  اسنپ اوایل خوب بود الان باید یک ساعت بیشتر توی ماشین نشست تا زنگ بخوره

 210. سلام. من فقط یه سئوال دارم لطفاً راننده های اسنپ نظرتون رو با لایک یا دیسلایک اعلام کنید :

  آیا شما راننده های اسنپ متوجه شدین درخواست اسنپ خیلی کم شده ؟
  حتی برای راننده هایی با امتیاز بالای 4.81 و اعتبار بالای 20 هزار تومان

  لطفاً نظر بدید

 211. خب اینم در نظر بکیرید که مسافرین میتونن به رانندگان امتیاز بدن ولی رانندگان چنین اختیاری ندارن پس در مجموع این خود مسافرین هستند که راننده های خوب رو فیلتر میکنن و در سیستم نگه میدارن..ضمنا اینکه یک مسافر یه سرویس رو سه دفعه پیاپی کنسل کنه مورد عادی نیست پس بن شدنش منطقی بنظر میرسه مگه در موارد خاص مث کندی اینترنت یا موارد دیگه که اونم از طریق بخش پشتیبانی قابل پیکیریه..در جواب اون دوستمون که گفت رانندگان وجهه اجتماعی ندارن و بی اهمیتن باید بگم که دلیل نمیشه چون شما خودتو کوچک فرض کردی بقیه هم کوچکن..یه راننده یک انسانه و فارغ از شغلش شایسته ی نهایت احترامه درست مثل یک مدیرعامل
  توی این کسب و کار جدید و به طبع ارتباط جدید بهتره کمی مدرن تر و با فرهنگ تر صحبت کنیم.

 212. همه گوش کنن، نظراتون بی فایده هست، اسنپ فقط فقط به فکر خودش، هست تمام، تو یه نظر سنجی نامرد ترین کارفرما اسنپ شناخته شده، نه به راننده رحم میکنه نه مسافر فقط دنبال سود خودش هست

 213. اسنپ اولا در اصفهان برخورد درست با راننده ها ندارند پنل سازمانی با شلوار راحتی جذب رانتده میکند لطفا اسنپ یکم اداب اخلاقی داشته باشد بعد هم با چند لغو سفر که نمیشود مسدود کرد که اسنپ همیشه تکرار میکند

 214. بنده چند ماه هم راننده اسنپ و تپسی بودم و هم اینکه مسافر، ذکر چند مورد قابل توجه و تامل هستش:
  – برنامه اسنپ در موقع نصب از شما اجازه دسترسی به اطلاعات گوشی، تماسها و .. را میگیره… بنده لیسانس کامپیوتر دارم و در زمینه امنیت در یک شرکت خصوص کار میکنم، این درخواست (که صد البته به ناچار باید قبول کنی!) تماما اجازه میده تا سازندگان این اپ براحتی به گوشی و اطلاعات مکانی شما دسترسی داشته باشند. در صورتیکه هیچ مرجعی چنین اجازه ئی نداره مگر با کسب اجازه از دادگاه.
  – دخل و خرج راننده با هم جور در نمیاد… به صرف راضی نگه داشتم مسافر، نباید راننده رو ناراضی کرد… همه راننده ها از ارزونی و قیمت پائین کرایه ها گله مندند. سوال اینجاست که چرا اسنپ با این درآمد چند صد میلیونی روزانه، بجای اینکه کرایه ها رو گرون کنه (که مسافر ناراضی بشه) یا کرایه ها رو ارزون کنه (که راننده ناراضی بشه)، چرا حق کمیسیون خودشو کمتر نمیکنه تا هم راننده و هم مسافر راضی بشن…. قرار نیست اسنپ فقط به درآمد خودش فکر کنه.
  -اسنپ ادعا میکنه ما فقط رابط بین مسافر و راننده ئیم.. با گفتن این حرف از تمامی مشکلات پیش اومده در قبال راننده و مسافر و احیانا دعوا و تصادف و … از خودش سلب مسئولیت میکنه… ولی وقتی پاش میفته مسافر یا راننده رو بلاک میکنه به فلان دلیل و دلایل بی معنی.
  – ماهیت وجودی اسنپ و ادامه حیات اون وابسته به وجود راننده و مسافر هستش. بدون اونا ارزش یک ریال هم نداره. پس بهتره بهشون احترام بذاره. رانندگانی که دارن واسه اسنپ یا تپسی کار می کنن، در اکثر موارد پول بحساب اسنپ واریز و زودترین زمانیکه بحساب راننده واریز میشه، 48 ساعت آیندس!!! چرا؟ خیلی سادس…اسنپ سوای از کمیسیون دریافتی از رانندگان، مبالغ بسیار هنگفتی بابت سود سپرده روزانه دریافت میکنه از بانک
  -اسنپ چرا راننده ها رو بیمه نمیکنه؟ برای رفاه حال رانندگانی که همیشه فعال هستن و این کار تقریبا شغلشون شده، اسنپ موظف هستش بخشی از درآمد خودش رو با مشارکت راننده جهت بیمه نمودن راننده ها در نظر بگیره.
  – اسنپ درآمد خیلی خوبه داره… نوش جون خودش و سهامدارانش. ولی مواردی که در بالا ذکر کردم تنها بخشی از مشکلات و پیشنهاد ها بود… وگرنه مطلب واسه گفتن زیاده!

 215. آخه مدیر اسنپ وقتی یه آدم کم عقل و کم خرد باشه چه انتظاری از احقاق حق داری
  وقتی حرف از نفع جامعه و مردم زده میشه باید این حرف دو طرفه باشه
  درخواست میاد ۲۰۰۰ تومن آخه یکی نیست بگو آدم نادون درسته نادون تر از خودت توو ایران کم نیست ولی ۲۰۰۰ تومن هزینه استهلاک استارت یه ماشینم نیست تو اگه به فکر مردمی چرا راننده هاتو مثل برده داری باهاشون رفتا میکنی
  دیگه آدمی که نفهمه حرف وقتی میزنه چی داره میگه( گاو و گوسفند هم نشخوار میکنن) و حرف از اشتغال زایی بزنه چه انتظاری
  یکی نیست بهش بگه مرد ناحسابی اشتغال زایی تو اگر ۸۰۰۰۰ هزار نفر رو مشغول کرده با شرایط بردگی ۲۰۰۰۰۰۰ نفرو از زندگی عادی و روزمره ساقط کرد
  برو بفهم که وقتی افسار دست یه نفهم باشه باید به حال اطرافیان ناله کرد
  اشتغال زایی کردی با عرف این کارو میکردی نه اینکه از جیب راننده بزنی بزاری توو جیب مسافر و خودت این کار دزدیه
  اشتغال زایی مگر نه اینه که باید طوری باشه که آثار منفیش باید حداقل باشه تو که یه ملت رو داری از نون خوردن میندازی و جیب یه عده رو پر میکنی و خودتو راننده هم مثل بردها باید بخاطر یه پول بخور و نمیر برات کالسکه برونن
  این عین حرومزادگیه نه لطف و خدمت

 216. حيف اين ايده خوب و اتفاق قشنگ كه با مديريت عجيب و ارباب رعيتي هم خودش خراب كرد هم ايده به اين خوبي
  با اين مديريت ضعيف و عجيب خيلي بعيده تو ادامه كار بتونه رضايت مردم جلب كنه فقط حيف از اين ايده خوب

 217. حالا زشتي كار اينجاس كه تو دفتر اسنپ هم رفتم ميگم مگه ايرادي داره درخاست قبول كردن ميگن مشكل سيستمه
  ميگم پيش كي برم ميگن شرمنده كلا اخراج شدي از سيستم سوء استفاده كردي سيستم اخراج كرده ٢ بار يه نفر درخواست بده تو يك روز قبول كني اخراجي!!!

 218. عين اين كار رو با منم كردن مشكل من نيست كه طرف بعد چند دقيقه دوباره تقاضا اسنپ كرده منم قبول كردم خوب گناه كردم؟تازه طرف اينترنتي پرداخت كرده حالا هم منو اخراج كرده هم پول هايي كه تو حسابم بوده رو بلاك كرده

 219. سلام به همه.به توی راننده اسنپ زحمت کش و توی مسافر مهربون.من الهی قربون همتون برم.خدا لعنت کنه کسانی رو که باعث شدن فرهنگ این مردم خوب و نجیب به اینجا کشیده بشه که بخان این طوری به هم بپرن.آقایون ،خانوما،دوستان،هم وطن های گلم.به نظر من که کوچیک همتونم فکر میکنم باید هممون یه تجدید نظر اساسی روی مرام و معرفت و فرهنگ خودمون داشته باشیم.فقط کافیه همیشه خودمونو جای طرف مقابل بزاریم و بعد تصمیم بگیریم.توی هرکاری و توی هر تصمیمی.اونوقت خیلی از مشکلات حل میشه.اونوقت با یه دلی و مهربونی میتونیم معایب سیستمهای جدید اینترنتی و اپلیکیشنهایی مثل اسنپ و تپسی و …. را هم برطرف کنیم.ولی فعلا با این نا هم دلی و نامهربونی و بی وجدانی و این حالات جنگجویانه تو تموم زمینه ها همینطور که هممون داریم هر روز و همه جا میبینیم دچار مشکلات بیشتر و بیشتر خواهیم شد.بچه ها به خودمون بیایم.با محبت تر باشیم.با گذشت تر باشیم.من از تمام مسافرها از طرف خودم و از تمام راننده ها باز هم از طرف خودم عذر خواهی میکنم.دعا میکنم برای تمام مسافرها تاکسیهای هوایی بدون راننده و برای تمام راننده های عزیز،شغلی که دوست داشته باشن و عاشقش باشن و توی اون شغل به همه آرزوهاشون برین.من داوود غبرایی یه ایرانی عاشق وطن و مردم و پیشینه تاریخیم کوچیک همتونم و دوستون دارم

 220. من خودم راننده اسنپ هستم من وقتی رفتم داخل کوچه مسافرو سوار کنم جلوی درشون کنسل کرد دلیل این بود چرا دیر رسیدی کوچه یک وروری داشت اونم ترافیک بود من از کجا زود میومدم اینا حقشونه بلاک بشن .

 221. من راننده اسنپم.در مورد کنسلی مسافران و همه چیز مقصر اکثر اوقات اسنپه. میخواید قضیه بازتر بشه؟
  راننده درحین رفتن به سمت مسافره مسافر راننده رو جایی دیگه میبینه همین دیروز مسافر داشت لغو میکرد من رسیدم جلوش و نشونم داد منو به اشتباه چند خیابون اونورتر نشون میداد. بعضی اوقات مسافر اصلا اطلاع نداره که راننده درخواست رو قبول کرده و برای مسافر نشون میده در حال پیدا کردن ماشین مسافر هم لغو میکنه. بعضی وقت ها برعکس این موضوع پیش میاد به راننده میگه متاسفانه راننده دیگری پذیرفت یا مسافر لغو کرد ولی بعد چند دقیقه و چند بار باز و بسته کردن نرم افزار توسط راننده میبینه درخواست اوکی شده و باید بره سمت مسافر در حالی که اگه تو اتوبان باشه فاصله ش خیلی زیاد شده. همه و همه اینها از سیاست کثیف اسنپه، شاید بعضیا میگن این بهتره یا تپسی یا … بهتره بدونید اولا دوتاش مال یه نفر و یه سیستمه که امثال من سالهاست داریم بردگی میکنیم. بعدشم اگر اینا راست بگن با اینترنت e هم میشه این سیستم رو پیاده کرد مگه فیلم جابجا نیشه که حتما باید اینترنت 4G باشه و فول آنتن (مخصوصا برای نرم افزار راننده) خب شکی نیست بخاطر قرارداد با شرکت های ایرانسل و همراه اول و رایتل هست که بستن و ما باید کلی اینترنت مصرف کنیم. مشکلات ما راننده ها زیاده و تو یه کنسلی دادن یا ندادن خلاص نمیشه هنین لحظه ساعت ۹:۳۰ گذشته و قیمتا پایینه و از ۶ صب ۳۰ تومن (۲ سرویس) بردم و حدود ۴۰ کیلومتر رفتم و ۴۰ دقیقه ست منتظرم ولی خبری نیست.
  با هم مهربون باشیم و اشتباهات سیستم ها ( چه کامپیوتری و چه حکومتی) رو گردن هم نندازیم.

 222. من راننده اسنپم.در مورد کنسلی مسافران و همه چیز مقصر اکثر اوقات اسنپه. میخواید قضیه بازتر بشه؟
  راننده درحین رفتن به سمت مسافره مسافر راننده رو جایی دیگه میبینه همین دیروز مسافر داشت لغو میکرد من رسیدم جلوش و نشونم داد منو به اشتباه چند خیابون اونورتر نشون میداد. بعضی اوقات مسافر اصلا اطلاع نداره که راننده درخواست رو قبول کرده و برای مسافر نشون میده در حال پیدا کردن ماشین مسافر هم لغو میکنه. بعضی وقت ها برعکس این موضوع پیش میاد به راننده میگه متاسفانه راننده دیگری پذیرفت یا مسافر لغو کرد ولی بعد چند دقیقه و چند بار باز و بسته کردن نرم افزار توسط راننده میبینه درخواست اوکی شده و باید بره سمت مسافر در حالی که اگه تو اتوبان باشه فاصله ش خیلی زیاد شده. همه و همه اینها از سیاست کثیف اسنپه، شاید بعضیا میگن این بهتره یا تپسی یا … بهتره بدونید اولا دوتاش مال یه نفر و یه سیستمه که امثال من سالهاست داریم بردگی میکنیم. بعدشم اگر اینا راست بگن با اینترنت e هم میشه این سیستم رو پیاده کرد مگه فیلم جابجا نیشه که حتما باید اینترنت 4G باشه و فول آنتن (مخصوصا برای نرم افزار راننده) خب شکی نیست بخاطر قرارداد با شرکت های ایرانسل و همراه اول و رایتل هست که بستن و ما باید کلی اینترنت مصرف کنیم. مشکلات ما راننده ها زیاده و تو یه کنسلی دادن یا ندادن خلاص نمیشه هنین لحظه ساعت ۹:۳۰ گذشته و قیمتا پایینه و از ۶ صب ۳۰ تومن (۲ سرویس) بردم و حدود ۴۰ کیلومتر رفتم و ۴۰ دقیقه ست منتظرم ولی خبری نیست.
  با هم مهربون باشیم و اشتباهات سیستم ها ( چه کامپیوتری و چه حکومتی) رو گردن هم نندازیم.

 223. اسنپ ویز را قطع کرده برای رانندگان و به صورت جاسوس داره گوشی راننگان رو چک میکنه این خیلی کار زشتیه این کار ورود به حریم شخصی دیگران و غیر قانونی

 224. اینجا یک موضوعی جالب دیگه هم هست که حساب کاربری من تا زمانی که شارژ نکرده بودم غیر فعال نبود تا اینکه من شارژ کردم. ولی تا قبلش که درخواست سفر میدادم و نقدی یا انلاین پرداخت میکردم مشکلی نبود، حالا تفسیر و برداشت این موضوع با شما!!!!!!

 225. والا من تا 5 شنبه 1 آذر با اسنپ مشکلی نداشتم تا اینکه 5 شنبه گفتم “خب چه کاریه یه مقدار شارژ کنم که اینقدر نخوام پول بدم یا انلاین پرداخت کنم.” در واقع مثلا خواستم یکم با تکنولوژی همراه بشم و 50 هزار تومن شارژ کردم حساب کاربری اسنپ را. فردای اون روز یعنی جمعه خواستم سرویس بگیرم که نوشت حساب کاربری شما غیرفعال شده. روز شنبه با اسنپ تماس گرفتم و موضوع را گفتم که جواب منو اینطور دادند که: ” حساب شما به علت سوء استفاده از نرم افزار غیر فعال دائمی شده” و من گفتم که چه سوء استفاده ای بوده و اینکه اگر هم سوء استفاده بوده که من نمیومدم پول پرداخت کنم و در حساب بزارم ولی اظهار بی اطلاعی کرد و جواب نداد. برای برگشت پولم هم گفتم که اینطور پاسخ دادند که: “پول شما در حساب اسنپ بلوکه میشه و ما نسبت به شما شکایتی نداریم.” جالبه که بگم هنوز هم نفهمیدم چرا غیر فعال شدم و حتی بهم اطلاع ندادند تا خودم فهمیدم و بعدش ازم توضیحی هم نخواستن و پولم را بلوکه کردند. مطمئن باشید که پیگیر این موضوع از مراجع قضایی میشم چون از قدیم گفتن حسابی که پاکه چه منتش به خاکه، منم که میدونم سوء استفاده نکردم پس شکایت میکنم تا ببینم کی سوء استفاده کرده. دیگه هم از اسنپ استفاده نمیکنم و از تپسی دارم استفاده میکنم. اینم وضعیت کسب و کار های رشد کرده در کشور که فکر میکنن خدا شدن و دیگه هیچ کسی را بنده نیستن.

 226. من راننده بودم در قم 250 هزارتومان پول من و خورد و بلاکم کرد چرا بخاطر این که چند روز یک مسافر رو برده بودم خوب بودم کمیسیونش و دادم خیلی مجموعه بعدی هست 7 سال آژانس کار کردم اشتباه کردم بخاطر اسنپ بیرون امدم

 227. این اتفاق در تاکسی معمولی هم ممکنه بیوفته.تو تاکسی اینترنتی حداقل تصویر راننده برای مشتری ارسال میشه ولی در تاکسی معمولی یا آژانس ماهیت راننده مشخص نیست

 228. بنده راننده اسنپ هستم. من روزانه میانگین ۲۰سفر با اسنپ میرم. امروز بعد از بردن ۴تا سفر حساب کاربری بنده غیر فعال شد. پیگیری کردم به صورت حضوری و تلفنی با پشتیبانی. به بنده اتهام زدند سفر مجازی داشتی یعنی با کسی که میشناسی هماهنگ کردی سفر رفتی در صورتی که من تا حالا چنین کاریو انجام ندادم. خیلی کارهای غیر اخلاقی که بسیاری از راننده ها انجام میدهند من انجام نداده ام… فشاری کع به لنده اومد که جایی نبود از خودم بتونم دفاع کنم. طرف قتل هم انجام میده حق دفاع از خود داره…

 229. کجا اسنپ هزینه کنسلی به راننده پرداخت میکنه؟
  تازه وقتی راننده به پشتیبانی زنگ میزنه باید پول هم پرداخت کنه. چون پیش شماره پشتیبانی 09 هست.

 230. من خودم راننده اسنپ هستم. مسافری که سفر رو کنسل میکنه فکر نمی کنه راننده مسافتی رو طی کرده؟ بارها برای من پیش اومده که نزدیک مبدا شدم و مسافر سفر رو لغو کرده. کی باید جواب راننده رو بده؟

 231. متاسفانه ما باید اول فرهنگ خودمون رو درست کنیم و بعد دنبال بهانه تراشی و خورد کردن یک مجموعه باشیم .
  دوست عزیزی که میگی یه فیلم ساختن قاتل زنجیره ای …
  اگر امنیت داشته باشیم چرا این اتفاقات بیوفته ؟

  اگر شعور استفاده از تکنولوژی اینترنت رو نداریم چرا تخریب ؟

  کسانی که بخاطر 500 تومن زرنگ بازی در میارن و مقصد رو عقبتر میزنن و راننده رو مجبور میکنن تا دم در خونه ببره لیاقت ندارن .

  کسانی که درخواست میدن بعد از چندین دقیقه کنسل میکنن لیاقت ندارن .

  یکم بهتر فکر کنیم و یکطرفه به قاضی نریم

 232. من خودم راننده اسنپ هستم کی گفته که اسنپ به راننده کنسلی میده همه کسانی که از اسنپ شاکی شدن یا اژانس دارن یا تاکسی دارن وفقط هدفشون اینه که اسنپ رو بین مردم بی اعتبار و بی برنامه نشون بدن و خرابش کنن تا دوباره بازارخودشون که کاملا کساد شده بود حداقل یه ذره رونق بگیره اینم رسم ایرانیاست یکی که داره خوب کار میکنه اینقدر زیر ابشو بزنن که زمین بخوره

 233. فقط ما نیستیم که از امنیت پایین اسنپ و تپسی شاکی هستیم ، در سایر نقاط جهان هم همین وضعه .

  همین یک هفته قبل فیلمی اکران شد در سینمای آمریکا به نام RYDE . این فیلم درباره امنیت پایین تاکسی های اینترنتی هستش مثل اسنپ و تپسی و نمونه ی آمریکاییش اوبر .

  در این فیلم خیلی واضح داره نشون میده که امنیت این تاکسی های اینترنتی مثل اسنپ و تپسی و اوبر چقدر پایینه که یه قاتل زنجیره ای در نقش یه مسافر اسنپ درخواست می کنه و راننده رو به قتل می رسونه و بعد از اون خودش در نقش راننده ، مسافران بعدی رو به قتل می رسونه و در آخر …
  پیشنهاد می کنم این فیلم رو حتماً ببینید.

 234. خدمتون بگم که گاها پیش میاد ک سیستم اسنپ دچار مشکل میشه و هیچ سرویسی ارسال نمیکنه
  حتی شده برای یک روز

  بعد نمیاد عذر خواهی کنه و بگه حداقل ی روز ازت کمیسیون نمیگیرم

 235. اسنپ خیلی مشکل داره.گوششم بدهکار نیست.در کل تووو ایران قرار نیست چیزی خوب پیش بره.من یکسالو دوماهه راننده اسنپم.پارسال خیلی خوب بود.اما امسال با توجه به افزایش تورم کرایه ها کمتر شده و شرکت اصلن پاسخگو نیست.به نظر من این شرکت تحت فشار دولتم هست که درآمدارو کم بکنه.چون تا وقتی آخوندا هستن قرار نیست آبخوش از گلوی کسی پایین بره.مشکلات و استهلاک ماشین آلودگی هوا مشکل زانودرد و کمردرد مچ پا درد و درد لگن از جمله مشکلاتیه که راننده باهاش دستو پنجه نرم میکنه.اینو یادمون نره که ترافیک تهران درحال افزایشه.تایم پیک اسنپ چهار تا هفته.که به طور واقعی ترافیک از ساعت پنج شروع و تا نه و نیم شب ادامه داره.و جدیدا کرایه ها افزایش چندانی نداره باتوجه به اینکه تایم پیک از صبحاهم برداشته شده.فقط میتونم بگم واقعا متاسفم ازینکه داخل ایران زندگی میکنم.پ و یک ایرانیم.

 236. اسنپ خیلی هم عالی هست ولی متآسفانه بعضی از مسافران فکر میکنن با کرایه کم راننده میره جلوی خونش تا ببرتش مقصد دیگه خدا را بنده نیستن همین مسافرا یادشون رفته که اژانس و تاکسی چه پول هنگفتی ازشون میگرفت میگن دوبار لغو میکنی بلاک میشی راننده چ گناهی کرده تا ی مسیر و میره بد از عمد لغو میزنن البته همه مسافرا نه ولی بعضیها متآسفانه…..!!!!

 237. اسنپ کنسلي رو زمانی میده راننده رسیده باشه به مسافر و ۵دقيقه معطل بشه بعد مسافر کنسل کنه
  همون مردم آزاری عادی ایرانی ها
  یکم سواد داشته باشید بد نیست

 238. چرا مسافر ها یه طرفط ب قاضی ميرن?
  چرا اینو نميگيد ک راننده رو میارید دم خونه بعد کنسل میکنید و وجودش و ندارید جواب تلفن بدید
  خدا رو شکر اسنپ اکانت مردم آزارها رو ميبنده
  کجا اسنپ نیم ساعت طول می کشه تا بیاد،من دورترین مسیر رو ده دقیقه رفتم اونم با هماهنگی مسافر
  الباقی زیر ۳دقیقه

 239. با سلام. امکان نداره که اسنپ برای دو بار یا بیشتر لغو سفر حساب شما رو مسدود کرده باشه.

 240. مرد حسابي كي گفته كه شگرد رانندست،شما يه درصد هم به راننده حق بدين كه تو ترافيك يا تصادف يا هر اتفاق ديگه گير افتاده واگه خودش لغو كنه كلي امتيازش پايين مياد و از شما ميخواد شما اين كارو انجام بدين،كي گفته اسنپ كنسلي ميده به راننده بي شعور

 241. من خودم یک ماهه راننده ی اسنپ هستم ،

  از لحاظ وجه اجتماعی شما هیچ تفاوتی با یک مسافر کش ندارین پس انتظار نداشته باشین زیاد بهتون اهمیت بدن ، حتی اگر ماشین تون 60 میلیونی باشه بازم یه راننده به حساب میاین پس زیاد خودتون رو دست بالا نگیرید. مسافرا اینطوری فکر می کنند .

  دوم ، مسیریاب ها همیشه بدترین مسیر رو انتخاب می کنند ، من خودم متوجه شدم که این مسیریاب ها فقط مسیری رو به شما میدن منتهی به کوچه پس کوچه های شلوغ میشه و پرترافیک

  ترافیک به حدی توی تهران زیاده که بعد از یه ماه زانو درد گرفتم ، تازه مسافر توی این ترافیک کولر هم می خواد ، پدر ماشین در میاد

  کرایه از فلکه اول تهرانپارس تا میدون ونک زده ده تومن ، ولی وقتی می رسی به اتوبان همت ، توی ترافیک نیم ساعته گیر می افتی ، بعدش می افتی توی اتوبان حقانی اونجا هم تا چهار راه جهان کودک نیم ساعت توی ترافیک وحشتناک که ماشین کلاچش داغ می کنه ،

  بعد از یک ساعت می رسی میدون ونک ، ده تومن می گیری ولی انگار اصلن پولی نگرفتی چون توی نمایشگر داشبورد ، یه خط بنزین پاک میشه ، همین نشون میده چه بنزینی سوزوندی .

  رفتار مسافرا مثل طلبکارهاست ، چیه ؟ چرا با این شکل صحبت می کنی انگار که من راننده ی شخصی ت هستم ، مودب باش ، کسی نمی خواد مخت رو بزنه و باهات دوس بشه ، فقط مودب باش . احترام بذار احترام ببین

  این شغل نیست ، این اسمش وقت تلف کردنه ،
  انتظار نداشته باشین کسی روی این شغل شما حساب باز کنه و اگر رفتین خاستگاری ، اگر ازتون پرسیدن شغل تون چیه ؟ بگین راننده ی اسنپ هستم ، اونا هم دخترشون رو بدن به شما ، شما همون مسافر کش هستید به عبارت دیگر .

  این یه آتیش تنده که خاکسترش زود در میاد ،
  من دارم از این کار میام بیرون ، دنبال یه شغل می گردم که وجه اجتماعی قابل قبولی داشته باشه و بشه روش حساب کرد .

 242. شما مفت مفت دارین سوار ماشینای اسنپ میشید بعد توقع دارین راننده همه کار براتون بکنه . مثلا ی سری دوستان پراید دوس ندارن بجای این که درخواست ماشین وی ای پی یا همون پلاس کنن هی درخواست میدنو لغو میکنن پس همتون بهتر که بلاک کنن خیلی از مسافرا هم فرهنگ سوار شدن تو ماشینای اسنپ رو ندارن وقتی سوار میشن
  ارث پدرشونو از راننده میخوان

 243. توجه ! به هیچ عنوان اگر راننده تماس گرفت و گفت سفر رو کنسل کنید اینکار رو انجان ندید !!
  این یک شگرد است که بعضی راننده ها بی وجدان برای گرفتن هزینه کنسلی از اسنپ انجام میدن.
  زمانیکه راننده تماس گرفت و گفت کنسل کنید بهش بگید خودت فورا کنسل کن و الا ریپورت میشی اسنپ !

 244. اسنپ ( تپسی و کارپینو و تاچسی و… ) یک کپی از کسب وکاری هست که در دنیا وجود داره پس چیز جدیدی عرضه نکرده که خیلی ذوق کنیم. کسانی که خیلی ذوق دارند بروند یک سرچی بکنند ببینن چندتا تجاوز در اوبر گزارش شده . رانندهها حتی در فرانسه که یک کشور پیشرفته محسوب میشه به این سیستم اعتراض کردند پس با یه تکنولوژی ذوق نکنیم به خصوص که اون تکنولوژی یک کپی قلابی از اصل باشه که هر روز ممکنه بزنه بیرون

 245. دوستان در نظر داشته باشید وقتی اسنپ نبود انواع راننده های پیر و بازنشسته ار آژانس میومدن که نه چشم و حواس رانندگی داشتن و نه آدرس درست و حسابی می دونستن و مسافر باید راهنمایی می کرد ولی الان به لطف تکنولوژی بدون اینکه مسافر نگرانی داشته باشه با مسیریاب و راننده باسواد به مقصد می رسه و نمره خوب یا بد هم می شه به راننده و مسافر داد و همه جزییات سفر ثبت می شه.قدر این امکانات را بدونیم.

 246. درود بر شرفشان ما مثل کوهی استوار تا پایان با اسنپ میمانیم ما قشر تحصیل کرده جامعه حامی اصلی اسنپ هستیم اسنپ هیچکس رو مجبور به استفاده از ان نکرده پس خاهشا بذارین به مسرش ادامه بده و روز به روز داره کاملتر میشه همراه با اموزش و احترام به مسافر و راننده. درود بر شرف پایگذار این مجموعه با مدیریت بسیار دقیق سنجیده حساب شده باور کنید کار بسیار پیچیده و سختیه ……..اسنپ زندگی خیلی هارو تعقیر داد,,,,,,,,,

 247. اسنپ واقعا افتضاح شده خود اپلیکیشن ما راننده ها خیلی مشکلات داره و تقریبا در طول روز چندین بار اشتباهی سفر وصل یا لغو میشه خیلی به ضررمون میشه بابت اشکالاتی که ده بار هم گفتیم ولی حل نشده یه روزی بایدجواب بدی آقای اسنپ به این همه پولی که از ما میگیری

 248. مطلب جالبی بود من فکر میکنم اگه این اتفاق برای من رخ میداد چقدر ناراحت میشدم. این برای همه برندها صدق میکنه که هوای مشتری رو داشته باشند اما برای این نوع استارتاپها مثل اسنپ یا دیجی کالا این بسیار حیاتی هست که به شدت به مشتری توجه کنند چون این برندها برای همین برند شده اند وگرنه چه فرقی بین آژانس سر کوچه و اسنپ هست؟ با دید باز نگاه کنیم و به نظرم اسنپ باید به خاطر این مدل برخوردش با مسافر قدیمی اش ازش عذرخواهی میکرد. من شخصا به خاطر همین مشکلات بیشتر از تپسی استفاده میکنم هرچند مشکل اون هم اینه که تعداد راننده‌هاش کمه

 249. چرا ما ایرانیا عادت داریم فقط یکطرفه قضاوت کنیم؟؟ تکلیف اون راننده ای که تا مبدا میره مسافر به هردلیل لغو سفر میزنه چیه؟؟؟ فکر کردی چقدر برای راننده میمونه که شاید تا چند بار دریک روز تا مبدا بره بعد به هر دلیل سفر لغو بشه؟؟

 250. پشتیبانی!
  پشتیبانی از کی از چی!
  من تهه پشتیبان من خفن مدیر پشتیبانی من دست مشتریو میلیسم
  مشتری تعطیل باشه به چه درد میخوره!

 251. ای بابا یه عده حسود بیکار نشستن میخان برندهای ایرانیو خراب کنن
  خوب اگه این چندتا برند هم نبودن که الان تو قعر حجر بودیم.
  هرچی کشیدیم از مردم بی فرهنگ بود.
  انقدر میگید فرهنگ فرهنگ که خودتون هنوز فرهنگ بازگو کردن مشکلات رو ندارید.من نسبتی با اسنپ ندارم ذینفعش هم نیستم ولی میگم دمش خیلی گرم که یه عالمه شغل ایجاد کرد یه عالمه نون سر سفره ملت اورد یه عالمه خدمت کرد هیچکس فکرشم نمیکرد یه کارآفرین استارتاپی انقدر رشد کنه
  ممنون اسنپ از بودنت و متاسف برای همه کسانی که به دنبال تخریبن

 252. دوست عزیز، اسنپ علارغم علاقه ای که داشتم و دارم بهش واقعا واقعا از پشتیبانی و فرهنگ ضعیفی در مدیرانش برخورداره! و این به من ثابت شده! قبل از راه اندازی سرویس ارسال محل و لوکیشنشون من برای خواهرم اسنپ گرفتم و با به ظرز باورنکردنی راننده خواهر بنده رو داشت میدزدید و با پیگیری ها و داد و بیداد فراوون ما تونستیم اون شب و پشت سر بزاریم که بعد از اون خواهرم دیگه نتونست با اسنپ و سرویسای اینجوری کنار بیاد! اما در کمال ناباوری دوستان اسنپ علارغم پیگیری های بسیار حتی بدون یه معذرت خواهی ساده فقط سعی دی مخفی کردن موضوع و انکار اون برای اینکه یه موقع خدشه ای به شرکتشون وارد نشده شدن! در صورتی که مشتری مداری یعنی پیگیری موضوع و راضی کردن موضوع و اینکه دیگه تکرار نمیشه! حتی حاضر نشدن مسیری که راننده رفترو بدن و گفتن لاگی از این موضوع ندارن! من خودم برنامه نویسم و این حرف مسخره ترین چیزی بود که میتونستن بهم بزنن!
  امیدوارم روزی انقدر فرهنگ همه مدیرامون بالا بره که به مشتری مداری واقعا عمل کنن و نه اینکه در ظاهر بخاطر گول زدن مردم که تشنه احترامن با توجه به شرایط کشورمون اون هارو گول بزنن!
  حرفای من مختص اسنپ نیست که از شرکت های رقیبش و استارتاپ های دیگه هم موارد بسیاری دیدم.

 253. اسنپ یک استارتاپ ایرانی نیست نصفش مال راکت اینترنت آلمانه که مشهور هست به کپی کردن از نمونه های موفق دنیا و پیاده کردنش در کشورهایی که در این زمینه عقب هستند و نصف دیگرش هم الان به ام تی ان آفریقای جنوبی تعلق داره. متاسفانه یک شرکت خارجی که گردش مالی میلیاردی الان کسب کرده به این شکل با ایرانیها برخورد میکنه جای تاسف داره. م وضوع اینه که این شرکت حاضر نیست پول راننده ها به لحظه بهشون بده و حداقل 48 ساعت بعد به حسابشون میریزه در حالی که اگر شما کیف پولتان را پر کنید احتمال از یک هفته دو هفته قبل پول را در حساب این شرکت ذخیره کردین. یه حساب سرانگشتی میتونید انجام بدین ببینین این شرکت خارجی چه سرمایه عظیمی در همین مدت کوتاه به دست آورده . الان همین صحبتهای فرزاد رزاقی که احتمالا اسم مستعار خود بچه های اسنپ هست نشون میده اینها میخان تلقی کنند که ایرانی هستند تا کسی باهاشون کاری نداشته باشه.

 254. ممنون . بله . تحقیق بفرمایید ، اخبار بنده کاملا موثق هستش و از خود مدیران اسنپ و به همین واسطه از مدیران هم که از دوستان بنده بود تقدیر شد. واقعا به نظر میاد ما ایرانیها به دلایل شرایط سیاسی و اجتماعی فکر جایگاه دوم جهان در زمینه آی تی برامون یه کم سخته اما واقعا ایران در آی تی رتبه خوبی در جهان داره. شرکتی که بودجه کلان و با MTN شراکت داره قدرتمنده و اسنپ بعد از uber بیشترین کاربر و بهترین خدمات دهی رو داره .در مورد کم لطفی به دوست عزیزمون لطفا یک اسم و ساعت بلاک شدن رو بفرمایید تا بنده مستقیما علت کم لطفی رو از مدیران اسنپ جویا بشم .شاد باشید . ایرانیها بهترینند .

 255. یه دلیل کنسل کردن هم که من انجام میدم اینه که به زوج و فرد بودن اهمیت میدم. مثلا وقتی میخوام جایی برم که هم میشه از امام علی-همت رفت و هم صیادشیرازی-رسالت، قطعا و قطعا دومی نزدیک تر و سریعتر ه. مجبورم که کنسل کنم تا ماشینی بیاد که با روز زوج وفرد همخوانی داشته باشه و بتونه دومی رو بره. اختلاف بین این دو مسیر که مثال زدم 20-30 دقیقه است و این حق منه که بتونم ماشینی رو انتخاب کنم که زودتر برسونه.
  کاش تو الگوریتم هاشون این رو هم اضافه میکردن که ماشین زوج میخواید یا فرد؟

 256. چند وقت بود که هر از چند گاهی برای ایمیل من، رسید سفر اسنپ ارسال میشد و من اصلا با آن ایمیلم در اسنپ عضو نبود. گزارش سفرها از شهر اصفهان بود ولی من در تهران زندگی میکنم! با پشتیبانی اسنپ دوبار تماس گرفتم و اطلاع دادم و هربار گفتند که بررسی میکنند ولی هیچ رسیدگی نشد. جالبتر اینکه بالاخره با همان ایمیل خواستم در اسنپ ثبت نام کنم و پیغام داد که قبلا ثبت نام شده اید و از طریق منوی فراموشی پسورد، پسورد اکانت را تغییر دادم و وارد اکانت شدم. یک روز اکانت را ۸ هزار تومان شارژ کردم و در کمال ناباوری دیدم که هنوز طرف دیگر که بدون دسترسی به ایمیل من، با آدرس ایمیل من در اسنپ ثبت نام کرده بود، به اکانت اسنپ من دسترسی داشته و بلافاصله از اعتبار من استفاده کرده و یک بار تاکسی گرفته!! یعنی دو نفر با دو پسورد در دو شهر به صورت همزمان از اسنپ استفاده میکردیم! در نهایت با تماسهای مکررم به پشتیبانی اسنپ و اعتراض شدید به آنها بالاخره اکانت را برای همیشه مسدود کردند و گفتند با یک آدرس جدید ثبت نام کن و اعتبار هم برگردانده نشد و فقط عذرخواهی کردند گفتند یک باگ در ابتدا داشتند که بدون تایید ایمیل هم امکان ثبت نام با هر آدرس ایمیلی بوده ولی الان دیگر آن باگ برطرف شده.

 257. فرزاد مشخصه نویسنده رو نمیشاسی با حداقل شناختی که من ازش دارم چندین مطلب در حمایت از اسنپ و تپسی نوشته و توهمین مطلبم دیدم بهشون لینک داده نگاه کنیم. به حرفی که میزنه دقت کنیم خودش طرفدار اسنپ بوده و میگه باید شرکتهایی مثل اسنپ و تپسی به مشتریانشون احترام بگذارند نه اینکه کسی که 1000 کیلومتر از این سرویس استفاده کرده و مشتری وفادار هست رو به خاطر بلاک کردن بدون هشدار حذف کنند. این اتفاق میتونه برای همه ما بیفته و خوبه در کنار حمایتی که از اسنپ و تپسی و دیجی کالا و بقیه میکنیم نقدشون هم بکنیم فردا یه چیزی مثل همراه اول نشن که مردم مجبور شن به زور از سرویس بدش استفاده کنند اونم برای سالها بدون رقیب.

 258. اسنپ يه پروژه موفق و ملي ايرانه كه بعد از اوبر ، دومين شركت تاكسيراني خصوصي در لول رنكينگ جهانيه ، اين پروژه ملي مثل ديجيكالا باعث افتخار ايران و ايراني و بويژه مطرح شدن سطح آي تي ايران در جهانه ، رقيب اين پروژه سازمان تاكسيرانيه ايرانه كه با پخش شايعاتي و تقليد از يك استارتاپ ساختاريافته خصوصي متاسفانه ميخواد رقابت كنه . با هر حمايتي از يه موضوع ، طرف يكي رو گرفتيد ، طرف دولت يا استارتاپهاي هاي مردمي خود ساخت يافته ؟

 259. ما در ایران پشتیبانی مناسب و رفتار خوب با مشتری را ندیدیم برا همین اینکاری که اسنپ و بقیه استارتاپا میکنند برامون اینقدر جالبه و تازگی داره . در حالی که این شرکتها باید در برابر مشتری کاملا متواضع باشند نه اینکه راحت اکانتش را ببندند و هیچ پاسخی هم ندهند

 260. یک شرکت امریکایی وقتی بزرگ میشه خدمات پس از فروشش بهتر میشه. به عنوان مثال پشتیبانی اپل تا زمانی که شما نگید که کارتون تموم شده حق قطع کردن تماس یا چت رو ندارند. ایران دقیقا برعکس این موضوعه یه شرکت هرچی بزرگتر میشه خدماتش بدتر میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن