تکنولوژی

عرضه اسپاتیفای روی فروشگاه مایکروسافت

مایکروسافت ماه گذشته اعلام کرد که تصمیم دارد برنامه استریم موسیقی اسپاتیفای را در Windows Store خود عرضه کند و حالا این برنامه برای دانلود در دسترس کاربران قرار گرفته است. اسپاتیفای  قبلا برنامه‌ مخصوص ویندوز فون ارائه کرده بود اما اخیرا تصمیم گرفت که برنامه دسکتاپ را با استفاده از ابزار Microsoft’s Centennial  Desktop Bridge به یک برنامه قابل دانلود در Windows Store تبدیل کند. البته این برنامه به صورت جهانی عرضه نشده است و همچنین به روی ویندوز موبایل یا کنسول‌های اکس باکس وان نیز اجرا نخواهد شد.

برنامه اسپاتیفای مخصوص ویندوز استور، درست شبیه نسخه دسکتاپ این برنامه است که به صورت آنلاین عرضه می‌شود و تنها تفاوت اصلی آن در این است که از طریق ویندوز استور می‌تواند به روز رسانی‌های منتشر شده را دریافت کند.

عرضه برنامه اسپاتیفای در ویندوز استور به این معنی است که کاربران لپ تاپ‌های سرفیس که از سیستم عامل ویندوز 10 اس نیز استفاده می‌کنند هم می‌توانند این برنامه را دانلود و اجرا کنند. نسخه ویندوز 10 اس مایکروسافت، تنها برنامه‌های را پشتیبانی می‌کند که از طریق شرکت مایکروسافت در ویندوز استور ارائه شده باشد.

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.