تکنولوژی

کمپین تبلیغاتی جدید آی‌پد‌پرو اپل+ویدیو

در حالی که احتمالا تا حدود دو ماه دیگر اپل آی‌پد جدیدی را معرفی می‌کند این شرکت کمپین تبلیغاتی تازه‌ای را در مورد آی‌پدپرو آغاز کرده است. 

هدف این کمپین کاربران کامپیوترهای شخصی و نگرانی آن‌ها از این است که آیا آی‌پدپرو میتواند جایگزین PC باشد. 

لحن و مدل ویدیوهای تبلیغاتی تهیه شده برای این کمپین با تبلیغات اخیر اپل متفاوت است و بسیار شبیه به کمپین مشهور قدیمی I’m a Mac and I’m a PC است که اپل سالها قبل با انتشار آن سروصدای زیادی به پا کرد. در آن کمپین اپل با لحنی طنزآمیز مستقیما مایکروسافت را که رقیب اصلی آن به شمار می‌رفت خطاب قرار می‌داد و امکانات مک را به رخ می‌کشید.

مرتبط : مقایسه سرفیس‌پرو و آی‌پدپرو

هر تبلیغ در این کمپین پاسخ به یک پرسش از یک کاربر PC است که در توییتر نوشته و  تصور می‌کند آی‌پد‌پرو برای او مناسب نیست و صدایی که به وی پاسخ می‌دهد و آی‌پدپرو را از جنبه‌های مختلف برتر از PC می‌داند.به عنوان مثال از جنبه داشتن  LTE و یا امکان استفاده از نرم‌افزار WORD روی iOS. نکته اینکه در همه تبلیغات این کمپین کیبورد هوشمند و Apple Pencil دیده می‌شود. 

تیم کوک مدیرعامل اپل مدتها قبل گفته بود :‌اگر شما به PC نگاه کنید با خود فکر میکنید چرا باید آن را بخرید؟ بله آی‌پدپرو یک جایگزین بری نوت‌بوک یا کامپیوتر دسک‌تاپ برای بسیاری از افراد است. آنهایی از این محصول استفاده کنند دیگر نیازی به هیچ چیز دیگر ندارند مگر موبایلشان. 

تبلیغات اپل را در زیر می‌توانید ببینید :‌

 

در مورد آی‌پد این مطالب را هم توصیه می‌کنیم : 

آی‌پد به پایان راه خود رسیده است؟

شایعه: اپل آي‌پدپرو مینی را عرضه می‌کند

آی‌پدپرو جدید احتمالا ضخیم‌تر است

منبع : آی تی ایران

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن