تکنولوژی

Accenture پانزده هزار موقعیت شغلی در آمریکا ایجاد می‌کند

در حالی که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات آی‌تی خود را آماده قوانین سخت‌گیرانه‌تری در بخش محدودیت صدور ویزای تکنولوژی توسط ترامپ می‌کنند، شرکت Accenture روز جمعه اعلام کرد  به زودی 15هزار فرصت شغلی در ایالات متحده ایجاد خواهد کرد.

مقر اصلی این شرکت در شهر دابلین ایرلند قرار دارد اما اکثریت کارمندان  یعنی بیش از 380هزار نفر در کشور هند مشغول به کار هستند.

پس از اینکه ترامپ اعلام کرد در دوره ریاست جمهوری خود بر روی ایجاد اشتغال هرچه بیشتر در آمریکا تمرکز می‌کند، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات آی‌تی به کانون توجهات تبدیل شدند. 

شرکت‌های بزرگ فعال در بخش آی‌تی علی‌الخصوص آنهایی که در هند واقع شده‌اند، مهندسان خود را با استفاده از ویزای H-1B برای ارائه خدمات به مشتریان به ایالات متحده اعزام می‌کنند اما بعضی از مخالفان ادعا می‌کنند که این شرکت‌ها با سواستفاده از این برنامه صدور ویزا، مشاغل آمریکایی‌ها را به دست می‌گیرند.

Accenture روز جمعه اعلام کرد که 1.4 میلیارد دلار صرف آموزش کارکنان خود خواهد کرد و به زودی 10 مرکز نوآوری را در شهرهای مختلف آمریکا افتتاح خواهد کرد.

شرکت می‌گوید موقعیت‌های شغلی جدید نیروی کاری آمریکایی شرکت را تا پایان سال 2020  تا 30 درصد و به  65هزار نفر افزایش خواهد داد.

درآمد بدست آمده شرکت Accenture در ایالات متحده 46 درصد از کل درآمد سالانه این شرکت را در سال گذشته تشکیل داده است.

منبع : آی تی ایران

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن