تکنولوژی

همکاری ACLU با Y Combinator

متعاقب دستور منع ورود مهاجرین 7 کشور توسط دونالد ترامپ، سیل عظیم کمک‌های مالی توسط مخالفین این سیاست  برای اتحادیه آزادی‌های شهروندی آمریکا(ACLU) روانه شد. طبق گزارش واشنگتن پست، این اتحادیه طی هفته گذشته، بیش از 24 میلیون دلار کمک مالی به صورت آنلاین دریافت کرد (این رقم، 6 برابر درآمد سالیانه این اتحادیه است).

حالا این اتحادیه برای استفاده هدفمند این مبلغ در جهت رشد و توسعه، ازY Combinator کمک گرفته است. مدیر شتابدهندهY Combinator  اعلام کرد که این اتحادیه برای کلاس‌های این مجموعه، در ترم زمستان 2017 ثبت نام کرده است و تا ماه مارس، گزارش عملکرد خود را ارائه می‌کند.

همکاری این اتحادیه با شرکت Y Combinator، هم عجیب است و هم هیجان انگیز. YC پس از مشارکت با سازمانی مانند ACLU می‌تواند با دیگر شرکت‌های سیلیکون ولی مرتبط شود و علاوه بر آن، از این طریق می‌تواند برای صرف هوشمندانه سرمایه خود، بهترین و سودآورترین مسیر را انتخاب کند. شرکت Y Combinator در زمینه مدیریت سرمایه و آموزش مهارت‌های مرتبط با استارت‌آپ‌ها، تخصص دارد. این شرکت قرار است تا شیوه‌های کاربردی استفاده از سرمایه برای جلب استعداد‌ها و سرمایه گذاری در بازار و زیرساخت‌های تکنولوژیک را به این اتحادیه آموزش دهد.

برنامه آموزشی شتابدهنده CY، یکی از بهترین مسیرهایی است که یک استارت‌آپ نوپا می‌تواند در سیلیکون ولی انتخاب کند تا کسب و کاری موفق و کاربردی داشته باشد. ACLU هم یک سازمان موفق است که سال‌ها است فعالیت دارد و این قدم جدیدش با وجود اینکه کمی عجیب است اما یک حرکت به موقع برای پیوستن به صنعت تکنولوژی دنیا است که یکی از مهم‌ترین بخش‌های مخالف با سیاست‌های ضد مهاجرت ترامپ است.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.