تکنولوژی

آیپدهایی که به‌جای بشقاب استفاده می‌شوند

رستوران سه‌ستاره‌ای در شهر سان‌فرانسیسکو، کاربرد جدید و بی‌نظیری از آیپد را کشف کرده است؛ آیپدها هم می‌توانند بشقاب باشند.

Quince” یکی از رستوران‌های معتبر و شناخته‌شده در دنیای تکنولوژی، جدیدا نوعی غذا با نام “سگی در جست‌وجوی طلا” سرو می‌کند که متشکل از کوفته‌برنجی و قارچ خوراکی است و روی آیپدی به مشتریان عرضه می‌شود که در حال نمایش ویدئوی سگی در حال یافتن قارچ است.

رستوران Quince دارای 20 آیپد برای استفاده به عنوان بشقاب است و آنها را در یک جعبه‌ دست‌ساز ساخته‌شده توسط تولیدکنندگان محلی قرار داده است، بنابرین غذاها و مواد خوراکی مستقیما با صفحه نمایش آیپد برخورد نمی‌کنند.

البته Quince اولین رستورانی نیست که  از این کاربرد آیپد بهره گرفته است. گزارشی از “Daily Mail” در سال 2015 نشان داد که رستورانی در بریتانیا از آیپد به عنوان بشقاب استفاده می‌کند البته بدون هیچ گونه محافظ یا جعبه‌ای 

روی آیپد. “TechCrunch” نیز در سال 2010 مقاله‌ای منتشر کرد که در آن یکی از طرفداران ژاپنی اپل، از آیپد برای خوردن سوشی استفاده کرده است.

Michael Tusk” سرآشپز رستوران Quince در مصاحبه با “Mercury News” گفته است: « پس از 20 سال زندگی در سان‌فرانسیسکو، شاهد پیشرفت‌های زیادی در عرصه‌ تکنولوژی بوده‌ام و این بار قصد داشتم کمی از هنر آشپزی را با تکنولوژی و آموزش مخلوط کنم».

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا