تکنولوژی

چگونه ایرپاد اپل را به دستگاه اندرویدی وصل کنیم

اتصال ایرپادهای جدید اپل به دستگاه‌های این شرکت در کمتر از چند ثانیه ممکن است. اما اینکه این ایرپادها ساخت شرکت اپل است و با دیگر محصولات این شرکت هماهنگ و یکپارچه شده، به این معنا نیست که نمی‌توان از آنها از طریق بلوتوث روی دستگاه‌های غیر اپلی استفاده کرد.

کاربران می‌توانند با استفاده از همان متدهای اتصال بلوتوث که همه با آنها آشنایی داریم و البته از آن متنفریم، ایرپادها را به اسمارت‌فون‌های اندرویدی، رایانه و یا Apple TV متصل کنند. روش کار به این ترتیب است:

1- صفحه تنظیمات بلوتوث روی دستگاهتان را باز کنید.

2- در محفظه شارژ ایرپادها را باز کنید.

3- در پشت محفظه یک دکمه کوچک قرار دارد، آن را برای چند ثانیه نگه دارید.

4- زمانی که چراغ بین ایرپادها شروع به چشمک زدن کرد، دکمه را رها کنید.

5-ایرپادها در لیست دستگاه‌های آماده اتصال در دستگاه شما ظاهر خواهند شد، آنها را انتخاب کنید.

به طور طبیعی اگر از ایرپادها روی دستگاه‌های غیر اپلی استفاده کنید، از برخی ویژگی‌های این دستگاه محروم خواهید بود. مثلا کاربران اندرویدی سادگی استفاده از دستگاه دیگر و یا  نشان‌‌دهنده مقدار باتری باقیمانده ایرپاد را تجربه نخواهند کرد، با این حال، بازهم این ایرپادها کار اصلی را برای کاربران اندرویدی انجام خواهند داد. زمانی که یکی از این ایرپادها را به S7 Edge متصل کردیم، با دوبار ضربه زدن بر روی ایرپادها، موزیک‌ها متوقف و دوباره پخش می‌‌شدند.

اگر در طول مراحل اتصال به مشکلی برخوردید، اپل پیشنهاد می‌کند که در محفظه را باز کنید، دکمه پشت محفظه را نگه دارید تا چراغ چشمک‌زن به رنگ کهربایی در بیاید. سپس دکمه را رها کنید و در محفظه را ببندید و دوباره برای اتصال تلاش کنید. 

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا