تکنولوژی

اپلیکیشن Event فیس بوک منتشر شد

فیس بوک انقدر بیننده  دارد که حتی کوچکترین قسمت هایش نیز بیش از میلیون ها کاربر دارد. اپلیکیشن وقایع فیس بوک (Facebook Events) تازه‌ترین محصول شرکتی است که روزانه تا 100 میلیون بازدید دارد. فیس بوک این اپلیکیشن را دیروز منتشر کرد که  از طریق پلت فرم IOS قابل نصب است و به زودی برنامه مخصوص اندروید نیز ارائه خواهد شد.

در دو نسخه مخصوص موبایل و دسکتاپ شبکه فیس بوک، از طریق قسمت Events  می توانید تمام اخبارو برنامه های اطراف محل زندگی خود را دنبال کنید. اگر پیج های تبلیغاتی را دنبال کنید، می توانید از طریق ,Event آخرین اخبار مربوط به آن را پیگیری کنید، انهارا به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید و برای شرکت در برنامه ایی به خصوص برنامه ریزی کنید.

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد وقایع را بر اساس محل، زمان و یا میزان علاقه خود  از طریق نوار جستجو و یا نقشه دسته بندی کنید . همچنین یک تقویم نیز  برای برنامه ریزی وجود دارد و علاوه بر این از طریق iCloud و یا گوگل نیز می توانید اطلاعات دیگر تقویم های خود را به ان اضافه کنید تا به برنامه های روزتان تسلط بهتری داسته باشید.

شرکت فیس بوک علاقه دارد هر چند وقت یک بار یکی از قسمت های شبکه خود که روند موفقیت امیز تری طی می کند را به صورت تک اپلیکیشن ارائه کند به امید اینکه رشد بهتری داشته باشند( به عنوان مثال Facebook Messenger) .البته در اپلیکیشن Event  فیس بوک هنوز قابلیت خرید بلیط برنامه های مختلف ارائه نشده است و تا زمانی که این اپلیکیشن چیز جدیدی به کاربران عرضه نکند ، دانلود کردن اپلیکیشن  با استفاده از آن در دیگر مرورگرها تفاوت چندانی ندارد.

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا