تکنولوژی

اپل آبی‌تیره را جایگزین خاکستری می‌کند

اپل تصمیم دارد طبق روال همیشه سپتامبر امسال آی‌فون‌های بعدی را رونمایی کند. آی‌فون 7 و 7 پلاس که منتظر رونمایی آن هستیم ظاهرا تفاوت‌های چشمگیری دارد. از طرفی برخی افراد هم منتظر رونمایی از یک آی‌فون متفاوت و احتمالا با نام آی‌فون 7 پرو را دارند.

موضوع مشترک میان تمام شایعات داغ طراحی آی‌فون است. تقریبا تمام شایعات هم نظر هستند که آی‌فون 7 از نظر طراحی با آی‌فون 6 یا 6 اس تفاوت چندانی ندارد. و اپل خلاقیت در طراحی به خرج نمی‌دهد. حتی گفته می‌شود این طراحی از الان تا سه سال آینده هم بدون تغییر جدی است و تنها ممکن است که آی‌فون خطوط آنتن را مخفی کند.

حالا که بازار شایعه برای آی‌فون داغ است، هر خبری به گوش می‌خورد. یکی از این اخبار اضافه کردن Optical Stabilization یا لرزش‌گیر اپتیکال به آی‌فون 7 است.

اما یک شایعه بسیار جنجالی به رنگ آی‌فون برمی‌گردد. شنیده‌ها حکایت دارد اپل می‌خواهد پرفروش‌ترین رنگ آی‌فون را بازنشسته کند. Space Gray که محبوب‌ترین رنگ آی‌فون است احتمالا با رنگ آبی‌تیره جایگزین شود. این موضوع شاید باعث عصبانیت بسیاری از هواداران شود. البته باقی رنگ کماکان بدون تغییر خواهند ماند.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا