تکنولوژی

چگونه اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی را به هم متصل کنیم؟

به روز بودن در شبکه‌های اجتماعی و ارتباط خودکار بین ابزارهای اجتماعی و اینترنتی چیزی است که امروزه کاربران حرفه‌ای به دنبال آن هستند. 

یکی از کاربردی‌ترین ابزارها در این زمینه IFTTT است که نام آن  مخفف If This Then That است. این سایت مملو از صدها دستورالعمل ( یا به قول خودش دستور پخت ) است . برای استفاده از آن باید ابتدا در آن عضو شوید و سپس اکانت‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی و … را به آن بدهید و سپس از این دستورات استفاده کنید. در زیر برخی از محبوب‌ترین دستورات IFTTT را معرفی میکنیم. 
 
 
 
اپلیکیشن Pocket را که دیگر هم بسیاری می‌شناسند. یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها ( هم موبایل و هم دسک‌تاپ) برای ذخیره کردن لینک‌ها و مراجعه بعدی به آنهاست. اگر حین یک توییت‌گردی به چیز جذابی برخوردید و خواستید آن را ذخیره کنید دیگر نیاز به راه‌های دشوار نیست. با استفاده از این دستور IFTTT هر وقت یک توییت را favorite یا اصطلاحا فیو کنید نخستین لینک داخل آن  در Pocket ذخیره می‌شود که می‌توانید بعدا آن را بخوانید. 
 
 
 
با استفاده از این دستورالعمل شما می‌توانید یک آرشیو قابل جست وجو از توییت‌های خود داشته باشید که بهترین راه برای این است که جلوی تکرار مکررات را بگیرید. 
 
 
 
اگر دوست ندارید به دنبال دهها نفر دیگر یک توییت را ری‌توییت کنید می‌توانید با استفاده از این دستورالعمل آن را به سرویس Buffer ( قبلا باید عضو باشید ) بفرستید و سپس در زمانی که تعیین می‌کنید آن توییت خودش ری‌توییت شود.
 
به این ترتیب دیگر نیازی نیست که اساسا موقع ری‌توییت کجا هستید و اینکار خودش انجام می‌گیرد. 
 
 
 
 
این کار هم از طریق Buffer انجام می‌گیرد و اساسا قدرت بالای integrations این اپلیکیشن است که اجازه می‌دهد نیازی به گذاشتن پست مجزا در هر شبکه اجتماعی نداشته باشیم. برای به روز کردن گوگل پلاس با پست فیس‌بوک فقط آن را به اکانت بافر خود لینک کنید ( چون فعلا به طور مستقیم از طریق IFTTT نمیتوان اینکار را کرد ) و بعد از فعال کردن این دستورالعمل در IFTTT به طور خودکار پست فیس‌بوک شما در گوگل پلاس هم اضافه خواهد شد. 
 
 
 
با استفاده از این دستورالعمل می‌توان هر موضوعی در Feedly را در Spreadsheet اضافه کرد. توییت، پست‌های فیس‌بوکی یا سایر مقالاتی که شما در Feedly می‌خوانید و می‌خواهید آنها را برای مراجعه بعدی نگه دارید. 
 
۶– اشتراک گذاشتن خودکار پست وبلاگ در توییتر یا فیس‌بوک
 
 
نوشتن مطلب در وبلاگ تنها یک بخش از موفقیت در دنیای محتواست و شما نیاز دارید این محتوای تولید شده را پخش کنید. با IFTTT میتوانید به طور خودکار مطلب وبلاگتان را در توییتر یا فیس‌بوک یا لینکدین و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی قرار دهید. 
 
 
 
اگر بخواهید به طور دستی یک عکس را که قبلا در اینستاگرام گذاشته‌اید در صفحه پینترست خود هم قرار دهید باید وقت قابل ملاحظه‌ای را صرف کنید. با استفاده از این دستورالعمل  IFTTT حالا می‌توانید این کار را به طور خودکار انجام دهید. 
 
 
 
منبع: shoutmeloud
 

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا