تکنولوژی

درز تصویر نسخه جدید موتو 360

انتظار می‌رود  در مراسم IFA 2015 برلین موتورولا نسخه جدید موتو ۳۶۰ را رونمایی کند و حالا شاهد درز تصویری رسمی از نسخه جدید این ساعت هوشمند هستیم. مراسم IFA 2015 آخر همین هفته شروع می‌شود اما این‌گونه که پیداست موتورولا در همین مدت کم هم نتوانسته راز دار باشد و شاهد انتشار تصویر رسمی موتو ۳۶۰ جدید در دو سایز با رنگ‌ها و بند‌های متفاوت بودیم.

موتو 360 جدید در دو مدل از لحاظ ابعاد عرضه می‌شود و از لحاظ رنگ‌بندی نیز موتورولا خوش‌سلیقگی به خرج داده و این ساعت هوشمند در دو رنگ مشکی و نقره‌ای موجود خواهد بود، این ساعت هوشمند زیبا به دو بند مختلف که یکی از آنها مشکی و دیگری قهوه‌ای است مزین شده است. به غیر از مواردی که ذکر شد نکته‌ جالب دیگری در این تصویر به چشم نمی‌خورد و اگر از طرفداران محصولات موتورولا باشید به احتمال زیاد جزئیات دیگر منتشر شده از موتو 360 را خوانده‌اید، ناگفته نماند که دکمه کناری این ساعت تغییر مکان داده‌ است.

جالب است بدانید که موتو 360 جدید موتورولا تنها ساعت هوشمندی نیست که در این مراسم انتظار آنرا می‌کشیم، صحبت‌هایی از سامسونگ Gear S2 در میان است و گفته می‌شود که هواوی واچ و ایسوس زِن‌واچ ۲ نیز دیگر ساعت‌های هوشمندی هستند که پیش‌بینی می‌کنیم در مراسم IFA 2015 شاهد آنها باشیم.

جالب اینجاست که در کنار هیاهوی ایجاد شده حول موتو ۳۶۰ جدید، در حال حاضر نسخه فعلی این ساعت هوشمند از سایت رسمی موتورولا حذف شده است و کاربران تنها قادر هستند بند این ساعت را از وب‌سایت به صورت آنلاین خریداری کنند ولی خط و خبری از موتو ۳۶۰ در سایت رسمی موتورولا نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.