تکنولوژی

باتری آیفون 5 تعویض می شود

 

شرکت اپل اعلام کرد که باتری های معیوب یک سری از آیفونهای 5 فروخته شده در سال 2012 را رایگان تعویض می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شرکت اپل اعلام کرد تعداد کمی از آیفونهای 5 فروخته شده بین سپتامبر 2012 و ژانویه 2013 دچار مشکل باتری هستند.

اپل افزود این اشکال ممکن است باعث کاهش عمر باتری شود و کاربران مجبور شوند گوشی خود را بیش از حد معمول شارژ کنند.

شرکت اپل از کاربرانی که در این بازه زمانی آیفون 5 خریده‌اند خواست که برای بررسی باتری گوشی مراجعه کنند و در صورت نقص باتری گوشی آنها تعویض خواهد شد.

برای این منظور کاربران آیفون 5 باید شماره سریال گوشی خود را در وب سایت اپل وارد کنند و اگر جزو گوشی‌های معیوب باشد، اپل باتری گوشی را رایگان تعویض می‌کند. کاربران باید گوشی معیوب را به نمایندگی‌های مجاز خدمات اپل یا فروشگاههای اپل مراجعه و یا گوشی را برای شرکت اپل بفرستند. از آنجا که اپل نمایندگی رسمی در ایران ندارد، ظاهرا راهی برای تعویض گوشیهای معیوب موجود در ایران وجود ندارد.

بر اساس اطلاعات جی اس ام آرنا، برنامه تعویپ باتریهای معیوب آیفون 5 از 22 اوت در آمریکا و چین آغاز شده و در کشورهای دیگر از 29 اوت شروع می‌شود.

کاربران آیفون 5 صرفا برای پی بردن به اینکه آیا باتری گوشی‌شان نقص دارد یا خیر، برای وارد کردن شماره سریال گوشی می‌توانند به لینک زیر بروند: https://ssl.apple.com/support/iphone5-battery/

منبع : ایسنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن