تکنولوژی

مایکروسافت آخرین نسخه تست ویستا را ارايه می‌دهد

همكاران سيستم -روز گذشته مایکروسافت، این شرکت بزرگ نرم افزاری عنوان کرد کهCandidate 2 باید آخرين نسخه‌ي تست ويستا پيش از ارايه نسخه‌ي اصلي اين سيستم عامل باشد.

مايكروسافت نسخه‌ي (Vista Release Candidate 2 (RC2 و يا نخه‌ي شماره‌ي 5744 را براي شركت كنندگان در برنامه‌ي Customer Preview Program و همچنين اعضاي TechBeta، TechNet، Technology Adoption Program و MSDN قابل دسترس ساخته است.

طبق گزارشات مایکروسافت، ارايه تست قبلی ویستا یعنیRC1 از دید 3 میلیون نفری که آن را تست کردند، بسیار عالی بوده و در نتيجه شرکت از بازخوردهاي مفيد اين افراد براي بهبود كيفيت كلي و عملكرد اين سیستم عامل استفاده خواهد کرد.

مایکروسافت اعلام كرده است كه ارايه ویستا به مشتریان كسب و كار تا ماه آینده و به مصرف کنندگان تا ماه ژوئن سال 2007 همچنان جزء یکی از اهداف شرکت به شمار می‌رود. هر چند که ارايه ویستا تاكنون بارها به تأخیر افتاده است.

آیا ویستا به موقع عرضه می‌شود؟

ریک شرلاند، يك تحليلگر امور مالي از گروه گلدمن ساش در این باره گفت: « تمامی شاخص‌ها نشان‌دهنده ارايه به موقع ویستا هستند. با این حال به دلیل مشکلات زیادی که در عرضه‌ي بتاي اين سيستم عامل در ماه مه به وجود آمد، تا حدی درباره‌ي عرضه‌ي به موقع این محصول نگران هستيم، اما به نظر می‌رسد که این شرکت پيشرفت قابل ملاحظه‌ای در بهبود عملكرد، ايمني و قابليت‌هاي این محصول داشته است.»

شرلاند همچنین در گزارشات‌اش عنوان کرد: «قرار است مایکروسافت به زودی کپن‌های تخفیف ویستا را به مشتریانی ارايه دهد که PC هایی را که قادر به جرای ویستا هستند، پيش از عرضه‌ي اين سيستم عامل خريداري كنند. مایکروسافت نیز متعهد شده است که این طرح را اجرا خواهد کرد.»

منبع : PC World.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.