تکنولوژی

۲۰ نوع خدمت به شهروندان تهرانی از طريق اينترنت ارايه می شود

ایسنا – استاندار تهان، گفت: با برنامه‌ريزى‌هاى انجام شده جهت راه‌اندازى سايت پرتال استان تهران، ارائه‌ى خدمات دولتى با استفاده از فناورى اطلاعات و ارتباطات از طريق رايانه امكان پذير خواهد شد.

به گزارش سرويس فناورى اطلاعات ايسنا، ”دكتر رحماني” با اشاره به اينكه در حال حاضر راهى جز ارائه خدمات دولتى در استان با استفاده از چنين فن‌آورى‌هايى وجود ندارد، اظهار داشت: شرايط ويژه استان تهران ايجاب مى‌كند تا با بازنگرى در شيوه‌هاى خدمت‌دهى و توجه به شاخص‌هاى هزينه و درمان، سرويس‌هاى بهترى به شهروندان استان ارائه شود.

وى تصريح كرد: به زودى پنج دستگاه دولتى منتخب به صورت آزمايشى، 20 نوع خدمت به شهروندان را از طريق اينترنت ارائه خواهند داد.

رحمانى گفت: شوراى برنامه‌ريزى و توسعه استان تهران با وجود همكارى نزديك بين استاندارى تهران و سازمان مديريت و برنامه‌ريزى استان، تجهيز كامل و روزآمد كردن اين سيستم نرم‌افزارى و سخت‌افزارى را پيگيرى مى‌كند.

”محمد ابراهيم طريقت” مشاور استاندار تهران در امور ICT از شروع فاز 2 سايت پرتال خبر داد و گفت: با شروع فعاليت اين 2 سايت، برنامه‌هاى اصلى ICT استان تهران و روزآمدكردن نرم‌افزارهاى كاربردى صورت خواهد گرفت.

وى، در پايان افزود: با برنامه‌ريزى‌هاى صورت گرفته، كاربران براى استفاده ا خدمات دولتى استان تهران مى‌توانند وارد يك سايت هماهنگ و متمركز و از طريق آن به كليه خدمات دستگاه‌هاى دولتى و اطلاعات و اخبار و ديگر خدمات ارائه شده دسترسى داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.