تکنولوژی

آخرين اخبار از حضورايران در CeBIT

بخش خبر ITiran – به گزارش آى تى ايران از سبيت طى بازديد مسئولان شرکت Media 65 europe از غرفه ايران در سبيـت اين شرکت خارجى ضمن تبادل نظر با مسئولان ايرانى در خصوص نرم افزار Pooya site builder ( طراحى سايـت پويا) خواستار همکارى بيشترى با سازنده اين نرم افزار در آينده شدند.
نرم افزار طراحى سايت پويا از نظر قيمت و قابليـت هاى موجود با نرم افزارهاى مشابه قابل رقابت است.

اينترنت سيتى دوبى خواستار همکارى با شرکت هاى ايرانى شد
مسئولان اينترنت سيتى دوبى طى بازديدى از غرفه ايران نسبت به حضور ايران در اين نماشگاه ابراز خرسندى کردند.
به گزارش آى تى ايران از آلمان مهندس اسکندرى مدير فروش اروپايى اينترنت سيتى دوبى ضمن خوشحالى از حضور موفق ايران در نمايشگاه سبيت امسال از تک تک محصولات عرضه شده توسط ايران در اين نمايشگاه بازديد به عمل آورد.
وى در ادامه در گفت و گويى با مدير عامل شرکت تحقيقات توسعه صادرات نرم افزار (ثناراى) خواستار حضور شرکت هاى نرم افزارى ايران در اينترنت سيتى دوبى شد.وى افزود: مسئولان شهرک اينترنتى دوبى آماده اند تا امکانات ويژه ومناسبى را در اختيآر شرکت هاى نرم افزارى ايران قرار دهند.
با توجه به علاقه طرفين براى افزايش سطح همکارى ها قرار شد تا به زودى جلسه ديگرى نيز در اينترنت سيتى دوبى برگزار شود.

دو هيات ايرانى حاضر در Cebit با هم ملاقات کردند
روز گذشته اعضاى اتحاديه صادرکنندگان نرم افزار که هم اکنون در آلمان به سر مى برند با مسئولان شرکت تحقيقات و توسعه صاردات ديدار کردند.
به گزارش ITiran اين چلسخ با حضور مهندس ناصرى و مهندس اسکويى از شرکت ثناراى و مهندس طلايى و مهندس حسينى و مهندس اکبريان از اتحاديه صادرکنندگان نرم افزار ايران برگزار شد.
در اين ديدار طرفين ضمن تبادل نظر در خصوص وضعيت نرم افزار کشور بر لزوم همکارى و هماهنگى در زمينه صدور نرم افزار تاکيد کردند.
همچنين قرار شد تا طرفين به منظور تداوم همکارى با يکديگر جلسات بيشترى را در تهران برگزار کرده و روند مذکور ادامه يآبد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.