شبکه‌های اجتماعی

حذف لایک اینستاگرام

امروزه اغلب کاربران حداقل یک یا دو شبکه اجتماعی را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و استفاده می‌کنند. برخی از افراد این کار را برای سرگرمی و گشت و گذار میان پست و استوری‌های مختلف انجام می‌دهند و برخی نیز یک حساب کسب و کار و بیزینس در این شبکه اجتماعی داشته و فعالیت می‌کنند.

اگر اهل استفاده از اینستاگرام باشید، هر روز تعداد زیادی از پست‌ها را لایک کرده و یا کامنت می‌گذارید. شاید پستی در این شبکه اجتماعی منتشر کرده باشید که لایک‌های زیادی برای آن انجام شده است.

حذف لایک دیگران از پست خود طی مراحل نسبتا پیچیده انجام می‌گیرد. اگر می‌خواهید لایک‌های انجام شده بر روی پست را لغو کنید با ما همراه شوید.

نحوه حذف لایک دیگران از پست خود

در یک کلام باید به شما بگوییم متاسفانه اینستاگرام امکان حذف لایک دیگران را فراهم نکرده است.

اگر شما پستی در صفحه خود به اشتراک گذاشته باشید و فردی او را لایک کرده باشد که می‌خواهید لایک آن را بردارید، امکان این کار وجود ندارد.

بر خلاف کامنت ها، که شما دسترسی کاملی به تمامی کامنت‌ها دارید و به راحتی می‌توانید آنها را حذف کنید.

حذف لایک دیگران از پست خود تنها از طریق حذف کردن فرد از لیست دنبال کننده‌هایتان یا بلاک کردن فرد مورد امکان پذیر است.

شما به محض این که فرد مورد نظر را بلاک کنید، تمامی لایک‌های او در پست‌های شما نیز از بین می‌رود و چنانچه مجددا فرد را آنبلاک کنید، لایک‌ها به نمایش در خواهد آمد.

مشکل بلاک کردن افراد این است که به مرور تعداد فالوور‌های اکانت تان کاهش پیدا میکند و راه حل این مشکل خرید فالوور اینستاگرام است.

اگر می‌خواهید فردی پست‌های شما را لایک نکند بهتر است از او بخواهید که این کار را انجام ندهد در غیر این صورت تنها راه برای عدم نمایش لایک اینستاگرام زیر پست‌های شما، بلاک کردن فرد است.

حذف لایک دیگران از پست خود

چند راه کار برای حذف لایک دیگران از پست خود

جهت جلوگیری از لایک کردن پست‌ها توسط همه افراد، می‌توانید حساب خود را در حالت خصوصی قرار دهید. با این کار تنها درخواست افرادی را برای فالو کردن قبول می‌کنید که مشکلی با لایک کردن پست‌ها ندارید.

برای خصوصی کردن حساب کاربری اینستاگرام طبق مراحل زیر عمل کنید.

  • وارد صفحه اینستاگرام خودتان شوید.
  • به پروفایل خود مراجعه کنید.
  • در بخش پروفایل گزینه‌ای در بالای صفحه به صورت سه خطی وجود دارد که باید بر روی آن بزنید.
  • در این قسمت گزینه Security را انتخاب کنید.
  • در Security گزینه‌ای با عنوان Privacy Account وجود دارد که باید آن را فعال نمایید.

پس از انجام مراحل فوق، حساب شما از عمومی به خصوصی تغییر کرده و فقط کسانی که شما را فالو کرده باشند می‌توانند پست‌هایتان را لایک کنند.

لازم به ذکر است اگر نمی‌خواهید برخی از کاربران پست‌های شما را لایک کنند باید آنها را از لیست دنبال کنندگان تان حذف نمایید.

از اپلیکیشن‌هایی که در این زمینه طراحی شده است استفاده کنید.

قبل از اینکه به معرفی برخی از برنامه‌ها برای حذف لایک اینستاگرام بپردازیم، باید به شما بگوییم که سعی کنید از برنامه‌های شخص ثالث با احتیاط استفاده کنید در غیر این صورت هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه شده و مانع از این کار می‌شود.

آنلایک کردن با برنامه FollowingLike

اگر از کاربران ویندوز یا macos هستید، بهتر است این برنامه را نصب کرده تا با امکاناتی که در اختیارتان قرار می‌دهند پست‌ها را آنلایک کنید.

امروزه اغلب اینفلوئنسرها و اشخاص معروف از این برنامه استفاده می‌کنند.

برنامه فوق با برنامه ریزی دقیق به نحوی که هوش مصنوعی اینستاگرام فعال نشود اقدام به آنلایک کردن پست‌ها می‌کند و کار با آن ساده است.

کاربران امروزه با استفاده از ربات‌های هوشمند می‌توانند حذف لایک دیگران از پست خود را انجام دهند.

برنامه‌های شخص ثالث برخی دارای محدودیت‌هایی هستند، به نحوی که برای استفاده از برخی اپ‌ها باید هزینه‌ای را پرداخت نمایید.

پیشنهاد ما این است از برنامه‌های غیر رسمی اینستاگرام برای هیچ کاری استفاده نکنید زیرا ممکن است امنیت حسابتان به خطر بیفتند.

پس از حذف لایک دیگران از پست مورد نظرتان میتوانید برای جبران کاهش لایک پست‌های اینستاگرام تان خرید لایک اینستاگرام داشته باشید.

حذف لایک های خودتان از پست اینستاگرام دیگران

حذف لایک‌های خودتان از پست اینستاگرام دیگران

حالا که آموزش حذف لایک دیگران از پست خود را فرا گرفته‌اید بهتر است نحوه حذف لایک‌های خود از پست دیگر افراد را نیز فرا بگیرید.

برای لایک کردن پست‌های دیگران دو راه در پیش رویتان قرار گرفته است. یکی اینکه بر روی دکمه قلب پایین پست بزنید تا قرمز رنگ شود و دیگری کلیک کردن پشت سر هم بر روی پست است.

زمانی که یک پست را لایک می‌کنید و قصد حذف لایک خود از آن پست را دارید یک بار دست خود را بر روی قلب قرمز فشار دهید تا به رنگ سفید در بیاید. با این کار شما پست را آنلایک کرده اید.

همانطور که متوجه شدید، گزینه‌های زیادی برای حذف لایک دیگران از پست خود در پیش رویتان قرار نگرفته است اما می‌توانید با خصوصی کردن حساب خود و یا بلاک کردن افراد از این کار جلوگیری کنید.

بهترین کار این است که هر پست را در ابتدا مشاهده کرده و سپس تصمیم به لایک کردن آن کنید زیرا برای حذف آن دچار مشکل خواهید شد. البته همانطور که گفته شد این محدودیت برای کامنت وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا