ارز دیجیتال

نوبیتکس؛ ۲ و نیم میلیون نصب اپلیکیشن اندرویدی، ۵.۳ میلیون کاربر  

تعداد نصب اپلیکیشن نوبیتکس از طریق استورهای اندرویدی درحالی از ۲ و نیم میلیون نصب گذشت که تعداد کاربران این صرافی نیز در حال حاضر در مرز پنج میلیون و سیصد هزار کاربر قرار دارد.  

نوبتیکس با هدف ارتقای تجریه کاربری و ایجاد قابلیت‌های کاربردی، منطبق با نیازهای روز کاربران حوزه بلاکچین، طی یک سال گذشته ویژگی‌های متعددی را به اپلیکیشن خود افزوده است.

ابزارهای معاملاتی 

فروش تعهدی، امکان سفارش‌گذاری OCO و حد ضرر و مارکت در موقعیت فروش تعهدی،   نقشه بازار و چارت عمق بازار، ابزارهای معاملیاتی هستند که هم‌اکنون در اختیار کاربران اپلیکیشن نوبیتکس قرار دارند.  

نوبیفای 

نوبیفای نوبیتکس سرویس‌هایی مانند استیکینگ و امکان مشارکت در استخرهای مشارکت را در اختیار کاربران قرار داده و کیف پول نوبیفای نیز، دارایی کاربران در قسمت نوبیفای را برای آنها به نمایش می‌گذارد.  

امنیت و تجربه بهتر کاربری 

همچنین به منظور ارتقای امنیت و بهبود تجربه کاربری، آدرس‌بوک برای در اختیار داشتن و ذخیره آدرس‌های پرتکرار، کد آنتی‌فیشینگ برای جلوگیری از کلاهبرداری احتمالی از کاربران با ایمیل‌هایی غیر از ایمیل نوبیتکس و احراز هویت هوشمند، به خدمات نوبیتکس اضافه شده است.  

برای بهبود تجربه مشتری از بخش پشتیبانی نوبیتکس نیز، امکان تیکت‌گذاری و فرم انتقادات و پیشنهادات، در اپ نوبیتکس قرار گرفته است.  

حالا نزدیک به نیمی از کاربران نوبیتکس، با توجه به سهولت استفاده و قرار داشتن همه امکانات سایت در اپ، اپلیکیشن نوبیتکس را نصب کرده‌اند و تعداد نصب آن را در گوشی‌های اندرویدی به بیش از دو و نیم میلیون نصب رسانده‌اند.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا