ایران

قابلیت «اینترکانکشن» پیام‌رسان‌های داخلی تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود

طبق اعلام وزیر ارتباطات٬ قابلیت «اینترکانکشن» پیام‌رسان‌های داخلی در حال آماده سازی است که با این رویه پیام‌رسان‌های داخلی می توانند بین خودشان پیام رد و بدل کنند.

به گفته زارع‌پور با این ویژگی کاربر می‌تواند به پیام رسان مورد دلخواه خود اجازه دهد که از سایر پیام رسان ها برایش پیام ارسال شود، بنابراین این مسئله در دست اقدام است و تا پایان سال انجام می شود.

عیسی زارع‌پور با اشاره به انتقال کسب و کار های مردمی به پیام رسان های داخلی تاکید کرد: در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد از مردم و کسب و کارهایشان به پیام رسان های داخلی وارد شده اند و از این پیام رسان ها استفاده می کنند.

وی با اشاره به افزایش درآمد شرکت ملی پست برای جابجایی حجم مرسولات مردم به عنوان یک شاخص قابل اتکا در زمینه رونق کسب و کارها در پیام رسان های داخلی ادامه داد: به واقع این شاخص نه تنها به حالت قبل برنگشته که افزایش پیدا کرده است.

زارع پور با بیان اینکه ۷۰ درصد کسب و کارهای اینترنتی کالا محور هستند، بیان کرد: عمده محصولات فروخته شده از طریق شرکت ملی پست ارسال می‌شود و این شاخص نشان می‌دهد که کسب و کارهای مردم در پیام‌رسان‌های داخلی رونق داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا