ایران

بخش‌هایی از سرویس دیجیتال مارکتینگ صباایده تعطیل شد

آی‌تی ایران- هلدینگ صبا ایده بخشی از سرویس‌های دیجیتال مارکتینگ خود را تعطیل کرد. همچنین به دنبال این تعطیلی صباایده با گروهی از همکاران خود در بخش‌های فعال در دیجیتال مارکتینگ خداحافظی کرده است. 

با فیلتر شدن اینستاگرام، بسیاری از کسب‌وکارهای خانگی و خرد دچار خسارت و به سمت تعطیلی پیش رفتند. علاوه بر این کسب‌وکارها، شرکت‌های بزرگ نیز که از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای تبلیغات خود استفاده می‌کردند نیز دچار ضرر شده‌اند. 

در جدیدترین خبر صباایده هم مجبور شده به خاطر فیلتر اینستاگرام، بخشی از سرویس‌های دیجیتال مارکتینگ خود را خاموش کند. 

براساس پیگیری‌های آی‌تی‌ایران از صبا ایده در حال‌حاضر سرویس‌های تیک آبی، شورند (showrand) و بخش‌هایی از سرویس دیجیتال مارکتینگ صباویژن تعطیل شده‌اند. 

به دنبال این اتفاق صباایده اعلام کرد که مجبور به خداحافظی با جمعی از کارمندان خود در این بخش‌ها شده است. 

سرویس تیک آبی چند ماهی از فعالیتش نمی‌گذرد. صباویژن، آژانس تبلیغات دیجیتالی و از زیرمجموعه‌های هلدینگ صباایده، «تیک آبی» را مرداد سال جاری به‌ عنوان پلتفرم آنالیز شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام معرفی کرد. شورند نیز پلتفرمی هوشمند بر بستر شبکه های اجتماعی بود که به کسب‌وکارها برای انجام تبلیغات بهتر کمک می‌کرد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. 정품 비아그라,비아그라구매,비아그라구입,처방전없이 초간편주문.합리적인가격.비아그라 퀵배송,비아그라온라인약국,시알리스.각종 발기부전치료제 판매 전문 온라인스토어 13년동안 단 1건도 가품판매에 관한 스캔들이 없는 믿을수 있는 스토어 입니다.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا