ایراناینترنتشبکه‌های اجتماعی

توجیه اختلالات اینترنتی اخیر از زبان سخنگوی دولت

بهادری جهرمی: دولت سیزدهم هیچ‌گاه اینترنت را قطع نکرد؛ فقط چند پیامرسان خاص فیلتر شده‌اند

بهادری جهرمی در پاسخ به انتقادات از محدودیت‌های اینترنتی اخیر که خلاف وعده‌های انتخاباتی رییس جمهور است گفت: «دولت سیزدهم هیچ وقت اینترنت را قطع نکرده  و فقط برخی پیام رسان‌های خاص فیلتر شدند؛ این در حالی است که دولت قبل در حوادث مشابه تمام اینترنت را قطع می کرد و استثنایی قائل نمی‌شد.»

علی بهادری جهرمی در جمع دانشجویان دانشگاه قم با اشاره به علت قطعی اینترنت پس از حوادث اخیر، اظهار داشت: دولت سیزدهم هیچ وقت اینترنت را قطع نکرده است بلکه برخی پیام رسان‌های خاص فیلتر شدند این در حالی است که دولت قبل در حوادث مشابه تمام اینترنت را قطع می کرد و استثنایی قائل نمی‌شد.

وی ادامه داد: اینستاگرام به چه بهانه ای عکس سردار سلیمانی را حذف می‌کند اما آموزش ساخت کوکتل مولوتوف، پاره شدن گلوی سرباز و سایر تصاویر خشونت آمیز را به راحتی پخش می‌کند، این شبکه اجتماعی تحت کنترل حاکمیت دیکتاتوری آمریکا عمل می‌ کند.

بهادری جهرمی عنوان کرد: جمهوری اسلامی در برابر دیکتاتوری رسانه‌ای حاکم در اینستاگرام و سایر رسانه های تغذیه شده از دلارهای سعودی و انگلیسی خواهد ایستاد، برای ما فرقی بین دیکتاتوری رسانه ای غرب و شرق وجود ندارد.

سخنگوی دولت بیان کرد: شعار «زن، زندگی، آزادی» و «مرد، میهن و آبادی» شعار دولت نیز است و از آن حمایت می کند؛ دولت در برابر هرگونه دیکتاتوری رسانه‌ای و اقتصادی برای شنیده شدن صدای ملت خود در عرصه جهانی موافق است اما با بی‌نظمی در هیچ امری موافق نیست.

وی همچنین با اشاره به شعار دانشجویان در حمایت از علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی ایران، بیان کرد: وی می تواند به داخل کشور برگردد، کسی با وی مشکلی ندارد؛ دیکتاتوری رسانه‌ای اجازه نمی‌دهد که صدای واقعیت و حقیقت حتی به گوش ورزشکاران برسد. بهادری جهرمی تاکید کرد: بنده شخصا هرگونه مشکل احتمالی که ممکن است بعد از سئوالات دانشجویان بوجود بیاید را پیگیری می‌کنم.

بهادری جهرمی ادامه داد: ما با دیکتاتوری رسانه‌ای و بستن صدای منتقد، پرسشگری، اعتراض سالم و مسالمت آمیز در خور شان ایرانیان مخالفیم و هر دوی آن را دو لبه قیچی می دانیم؛ ما اجازه نمی‌دهیم آرمان استقلال و آزادی امام راحل دچار افراط و تفریط شود.

منبع
سیتنا

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. 정품 비아그라,비아그라구매,비아그라구입,처방전없이 초간편주문.합리적인가격.비아그라 퀵배송,비아그라온라인약국,시알리스.각종 발기부전치료제 판매 전문 온라인스토어 13년동안 단 1건도 가품판매에 관한 스캔들이 없는 믿을수 있는 스토어 입니다.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا