دیواررویدادهای ایرانی

٢ هفته رقابت و ١٠٠ میلیون تومان جایزه در هکاتون فنی جوانه و دیوار

هکاتون برنامه‌نویسی شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه جوانه با همراهی شرکت دیوار، با هدف برطرف کردن مسائل دیوار دو بخش املاک و سلامت پلتفرم، در تاریخ ۲۰ بهمن ماه برگزار خواهد ‌شد.

در این هکاتون، برنامه‌نویسان متخصص می‌توانند با به کار‌‌گیری دیتای ارائه شده از سوی دیوار، راه‌حل‌های خود را برای حل چالش‌هایی مطرح شده ارائه کنند.

ثبت‌نام این رویداد از تاریخ ۲ الی ۱۴ بهمن ماه انجام می‌شود و دو جایزه، جمعا به ‌مبلغ یک ‌صد میلیون تومان، برای ایده‌ها و راه‌حل‌های برتر برنامه‌نویسان در نظر گرفته شده است. ثبت‌نام‌کنندگان با توجه به تخصص‌شان در این رویداد پذیرش می‌شوند و هیچ‌گونه محدودیتی برای شرکت در این‌ هکاتون به‌صورت انفرادی یا تیمی از توسط برگزارکنندگان مطرح نشده است.

این رویداد فقط برای جامعه مهندسی نرم‌افزار از جمله مهندسان و دانشمندان داده، برنامه نویسان، معماران نرم‌افزار و افراد متخحصص در زمینه‌های مرتبط بوده و افراد دیگر امکان شرکت در این رویداد را نخواهند داشت.

شرکت‌کنندگان نهایتا تا یک‌ام اسفند ماه مهلت دارند تا راه‌حل‌های خود را ارسال کنند.

 افتتاحیه این برنامه ۲۰ بهمن ماه و اختتامیه آن ۴ اسفند ماه، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به‌صورت حضوری و در فضای آمفی‌تئاتر و رویدادهای این  سازمان برگزار خواهد شد. 

مسائلی که در این هکاتون ارائه می‌شود:

 – تشخیص آگهی‌های تقلبی و تکراری در بخش املاک

– تشخیص پیام‌های مزاحمت و غیرمرتبط در بخش چت در بخش سلامت پلتفرم

 

فرآیند برگزاری رویداد

در روز افتتاحیه و بعد از پذیرش شرکت‌کنندگان و معرفی کلی رویداد و حوزه‌های رقابت، داده‌های مربوط به مسابقه که از سوی دیوار در قالب دیتاست‌ تهیه شده، به برنامه نویسان ارائه می‌شود، سپس افراد می‌توانند به صورت انفرادی یا تیمی بر روی راهکارهایی برای حل چالش‌های معرفی شده (شناسایی داده‌های غیرمرتبط در هر بخش) کار و در مدت زمان ۲ هفته با همدیگر رقابت کنند. در انتهای رویداد، افراد باید راهکارها و کد‌های خود را در سیستم ارزیابی ثبت کنند تا در فرایند داوری کد‌ها و خروجی‌های مرتبط مورد بررسی قرار بگیرند. در نهایت به‌صورت جداگانه در هر بخش، به بهترین راه حل ارائه شده با بیش‌ترین درصد شناسایی، جایزه‌ای به مبلغ ۵۰ میلیون تومان ارائه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا