دیوار

چطور ظرف چند دقیقه قیمت خودرو کارکرده را تخمین بزنیم؟

با ابزار قیمت‌ خودرو کارکرده دیوار می‌توان ظرف مدت چند دقیقه به صورت آنلاین بهترین تخمین قیمت را به دست آورد

سایت دیوار با کمک فناوری هوش مصنوعی ابزار آنلاین «تخمین قیمت خودروی کارکرده» را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است. بانک اطلاعاتی جامع و کامل دیوار و استفاده از داده‌های معاملات در مراکز تعویض پلاک باعث شده تخمین قیمتی که ارائه می‌کند کاملا قابل اتکا باشد.

ابزار تخمین قیمت خودروی کارکرده دیوار چه شاخص‌هایی را ملاک قرار می‌دهد؟

قیمت‌گذاری برای فروشندگان و خریداران خودرو بسیار مهم است و یکی از درگیری‌های ذهنی مناقشه‌برانگیز هر دوطرف به شمار می‌آید. در بازاری مثل خودرو که دائم در حال تغییر است، تخمین درست و دقیق قیمت‌ها به سختی انجام می‌شود و در عین حال احتمال سوءاستفاده کلاهبرداران را هم باید در نظر گرفت. 

خودرو این روزها یک کالای سرمایه‌ای است که هر کیلومتر رانندگی، لکه و خط خوردگی، تصادف یا تعویض قطعات روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد و ممکن است چند میلیون تغییر ایجاد کند. 

سایت دیوار به عنوان پلتفرم جامع خرید و فروش اجناس نو و دست دوم سال‌ها است در بازار خودرو کشور نقش مهمی ایفا می‌کند. بر این اساس در ابزار آنلاین تخمین قیمت خودرو خود از موثرترین شاخصه‌ها مثل برند، سال تولید، کارکرد، رنگ و وضعیت بدنه استفاده کرده است. الگوریتم‌های دیوار بسیار دقیق هستند و میزان افت قیمت خودرو را با بررسی‌های همه جانبه مشخص می‌کنند.

چطور ظرف چند دقیقه قیمت خودرو کارکرده را تخمین بزنیم؟

این قیمت‌ها به کمک داده‌های دیوار و اطلاعات واقعی معاملات در مراکز تعویض پلاک خودرو به دست می‌آید و مدام بروزرسانی می‌شود. به همین دلیل می‌توان به عنوان یک مرجع قیمت‌گذاری قابل اتکا در نظر گرفته شود. تجربه کاربران نشان داده نتایج اعلام شده معمولا به حدی دقیق و منصفانه است که مورد پذیرش دو طرف معامله قرار می‌گیرد.

قیمت گذاری آنلاین خودرو دست دوم به چه کار می‌آید؟

ابزار آنلاین تعیین قیمت خودروی کارکرده به کاربران این فرصت را می‌دهد که با تخمینی خوب از وضعیت قیمت‌ها برای خرید یا فروش خودرو تصمیم‌گیری کنند. این ابزار دردسرهای مراجعه حضوری به بازار و سردرگمی قیمت‌های متفاوت یا بعضا متناقض اعلام شده از سوی کارشناسان و خریداران مختلف را حل کرده است.

این ابزار سرویسی است که سایت دیوار برای ایجاد فضای اعتماد و پیشگیری از مشکلات احتمالی در بازار خودرو به عموم ارائه داده است.

در سال‌های گذشته که ملاک مشخصی برای تعیین قیمت ماشین دست دوم وجود نداشت، برمبنای شرایط رقابتی و جو بازار در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کردند که گاهی باعث تشنج می‌شد. از دیگر نکات جذاب این سامانه آن است که علاوه بر قیمت‌گذاری خودرو کارکرده، قیمت روز خودرو صفر را هم اعلام می‌کند و امکان مقایسه را فراهم کرده است.

در اطلاعات ارائه شده بازه قیمت منصفانه هم مشخص شده تا فرد حین مذاکره و چانه زنی به طیف کامل قیمت دسترسی داشته باشد. 

چطور از ابزار آنلاین تخمین قیمت خودروی کارکرده دیوار استفاده کنیم؟

برای استفاده از این ابزار هوشمند آنلاین همه می‌توانند به راحتی مراحل زیر را انجام دهند:

  • به صفحه تخمین قیمت خودرو کارکرده سایت دیوار مراجعه کنند؛
  • برند، سال تولید (مدل)، کارکرد، رنگ و وضعیت بدنه را وارد کنند؛
  • سامانه قیمت خودرو را محاسبه می‌کند و با کمک ابزارهای گرافیکی به ساده‌ترین شکل در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.

چطور ظرف چند دقیقه قیمت خودرو کارکرده را تخمین بزنیم؟

با ابزار آنلاین «تخمین قیمت خودروی کارکرده» همه می‌توانند به یک متخصص قیمت‌گذاری خودرو دسته دوم تبدیل شوند و هر زمان که بخواهند به قیمت منصفانه خودروها دسترسی داشته باشند. به این ترتیب معاملات متعدد انجام شده در سامانه دیوار به یک بانک اطلاعاتی بسیار کارآمد تبدیل شده که این روزها می‌توان از آن برای مقابله با واسطه‌گری و افزایش بی‌رویه قیمت خودرو استفاده کرد تا از شر افراد کلاهبردار و سودجو در امان ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا