بازیگوناگون

بازسازی سریال «بازی مرکب» در دنیای واقعی با هزینه ۳.۵ میلیون دلار

یک یوتیوبر معروف با صرف هزینه ۳.۵ میلیون دلاری توانست بازی معروف Squid Game یا همان «بازی مرکب» را در دنیای واقعی و با حضور افرادی داوطلب، اجرا کند.

این کاربر که با نام MrBeast و با بیش از ۷۶.۶ میلیون دنبال‌کننده از چهره‌های شناخته‌شده پلتفرم یوتیوب به شمار می‌رود، پس از چند تجربه موفقیت‌آمیز در پیاده‌سازی بازی‌های پرطرفدار و اختصاص جایزه‌هایی قابل‌توجه به برندگان، اخیرا بازی مرکب را با حضور چندین شرکت‌کننده در دنیای واقعی پیاده کرد.

در این بازی، ۴۵۶ شرکت‌کننده حضور داشتند و برای تصاحب جایزه ۴۵۶ هزار دلاری به رقابت با یکدیگر پرداختند. برخلاف آنچه در سریال «بازی مرکب» اتفاق افتاد، هیچ مرگی برای این افراد تعریف نشد و افراد پس از شکست، صرفا از بازی خارج می‌شدند.

در این بازی، افرادی که در بازی «چراغ قرمز، چراغ سبز» شرکت کرده بودند، به دستگاه‌هایی مجهز بودند که در صورت حرکت پس از اعلام چراغ قرمز توسط عروسک معروف سریال، مورد هدف قرار گرفتن توسط تک‌تیراندازها را شبیه‌سازی می‌کرد.

دیدن بازی لانه زنبوری توسط شرکت‌کنندگان و نحوه استفاده از تکنیک لیسیدن که توسط سونگ گی-هون برای عبور از این مرحله استفاده شد، بسیار جالب توجه خواهد بود. همچنین در بازی طناب‌کشی، افرادی که شکست می‌خورند، به جای سقوط از ارتقاع زیاد و کشته شدن، روی فومی‌نرم فرود می‌آیند.

از طرفی دیگر، در بازی با تیله نیز افراد با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و برخی نیز بازی «زوج یا فرد» را برای تیله‌بازی انتخاب می‌کنند. در این بازی، توپ شیشه‌ای پر از پول و همچنین دیگر عناصر بازی کاملا شبیه‌سازی شده‌اند.

بازسازی سریال «بازی مرکب» در دنیای واقعی با هزینه ۳.۵ میلیون دلاری

سریال «بازی مرکب» توانست به محبوب‌ترین سریال تاریخ نتفلیکس در روزهای نخست پخش تبدیل شود و اخیرا نیز هوانگ دونگ-هیوک، کارگردان این سریال از ساخت فصل دوم «بازی مرکب» خبر داد.

بازسازی سریال «بازی مرکب» در دنیای واقعی با هزینه ۳.۵ میلیون دلاری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا