اسنپتپسیهواوی

تداوم همکاری هوآوی و توسعه‌دهندگان برنامه ایرانی؛ اسنپ و تپسی در اپ گالری

هواوی به عنوان غول فناوری چینی، در سال‌های اخیر در پی ایجاد اکوسیستم نرم‌افزاری خود بوده تا بتواند تمامی نیازهای نرم‌افزاری کاربران را فقط از طریق اکوسیستم اختصاصی خود پاسخ دهد. بزرگ‌ترین گام در اجرای این مهم، ارائه سرویس‌های موبایلی هوآوی یا همان HMS بوده که مدتی است حضور خود را اعلام کرده و با معرفی سیستم عاملHarmonyOS  وارد مرحله اصلی خود شده است.

در این مدت، هوآوی با پشتیبانی از توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاری عظیم در این حوزه، رشد فوق‌العاده‌ای را برای فروشگاه نرم‌افزاری خود یعنی App Gallery رقم زده است؛ به شکلی که تعداد کاربران این پلتفرم از مرز چند صد میلیون کاربر ماهانه نیز فراتر رفته است.

اما در جریان این تغییر، سوالی بزرگ برای کاربران محلی و از آن جمله کاربران ایرانی محصولات هوآوی پیش می‌آید. چگونه باید از برنامه‌های محلی روی سرویس‌های موبایلی هواوی استفاده کنیم؟ پاسخ آن است که هوآوی هم‌پای تلاش‌های جهانی برای توسعه اکوسیستم خود، ارتباطی موثر و مستقیم نیز با توسعه‌دهندگان بومی داشته است که توسعه برنامه‌های ایرانی روی App Gallery را تسهیل کرده است.

 

اسنپ و تپسی در App Gallery

از پرکاربردترین برنامه‌های ایرانی که محبوبیت زیادی بین کاربران دارند، اسنپ و تپسی هستند. این دو، هر کدام برنامه‌های جداگانه برای مسافران و رانندگان خود تهیه کرده‌اند‌ که هم‌اکنون هر چهار برنامه مرتبط با آنها در فروشگاه App Gallery هواوی منتشر شده است. این برنامه‌ها در بستر سرویس‌های موبایلی هوآوی توسعه داده شده و کامل منطبق با اکوسیستم نرم‌افزاری این شرکت هستند.

هم‌اکنون کاربران محصولات هوآوی که از دستگاه‌های این شرکت مجهز به سرویس‌های موبایل هوآوی (HMS) استفاده می‌کنند، می‌تواند با مراجعه به فروشگاه App Gallery که به صورت پیش‌فرض در گوشی آنها وجود دارد، این برنامه‌ه‍ا را نصب نمایند. در ادامه نیز لینک دسترسی به این برنامه‌ها ارائه شده است:

 

تاریخچه همکاری هوآوی با توسعه‌دهندگان داخلی

علاوه بر برنامه‌های اسنپ و تپسی، تعداد زیادی از برنامه‌های ایرانی دیگر نیز هم‌اکنون از طریق App Gallery در دسترس هستند و نسخه سازگار با HMS آنها منتشر شده است. در سال‌های اخیر همکاری تنگاتنگی صورت گرفته تا تعداد قابل توجهی از برنامه‌های بومی در App Gallery منتشر شود. در تصویر زیر تعدادی از برترین‌ برنامه‌های این حوزه را مشاهده می‌کنید.

تداوم همکاری هوآوی و توسعه‌دهندگان برنامه ایرانی؛ اسنپ و تپسی در اپ گالری هواوی

روند فعلی همکاری نزدیک هواوی با توسعه‌دهندگان داخلی برنامه‌های گوشی ادامه پیدا خواهد کرد و باید منتظر ارائه برنامه‌های بومی و ایرانی بیشتری روی فروشگاه App Gallery هواوی باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا