استارتاپایرانتکنولوژی

ابر زس نزدیک به بینهایت شد

در سال‌های اخیر و با ظهور فناوری‌های مختلف و متعدد، رایانش ابری راه‌حل پیش روی بسیاری از نیازهای فزاینده کاربران و کسب و کارها بوده است. در راستای پاسخگویی به همین نیاز رو به رشد در داخل کشور، ابر زس با سابقه 8 ساله در ارائه خدمات ابری اخیرا اقدام به افزایش 16 رک  ظرفیت زیرساخت ابری خود کرده است. سخت‌افزارهای افزوده شده در این مرحله، از آخرین نمونه‌های تولید شده توسط برندهای معتبر جهانی انتخاب شده‌اند، که قابلیت ارائه خدمات با کیفیت متفاوتی را فراهم می‌کنند. در این راستا علاوه بر تقویت و گسترش منابع دیتاسنترهای قبلی، دو دیتاسنتر دیگر نیز به مراکز داده ابر زس اضافه شده است.

ابر زس تا این زمان منابع ابری را بدون محدودیت ارائه کرده و از ارتقاء کیفی و کمی سرویس‌های خود همگام با روندهای جهانی خبر داده است. علاوه بر این، تعدد دیتاسنترها، بهبود ویژگی‌ بازیابی از حادثه را نیز به همراه دارد.

پیش‌بینی می‌شود با گسترش و بهبود خدمات ابر زس، گستره وسیع‌تری از کسب‌وکارها و مشتریان قادر به بهره‌گیری از خدمات این اپراتور باشند؛ به نحوی ‌که این شرکت رشد قابل ملاحظه‌ای را هم از لحاظ تعداد مشتریان و هم حجم منابع درخواستی در طول ماه‌های آتی برای خود متصور است. شرکت‌های توسعه دهنده نرم‌افزاری، بانک‌ها و موسسات مالی، سامانه‌های آموزشی برخط، فروشگاه‌های آنلاین، ابزارهای ارتباط از راه دور و بسیاری دیگر از کسب‌وکارها تنها نمونه‌ای از شرکت‌هایی هستند که از ابر زس خدمات دریافت کرده اند.

همچنین ابر زس اعلام کرد از این پس کاربران می‌توانند برای ارزیابی کیفیت سرویس‌های این شرکت بعد از ثبت نام در سایت، سرویس تستی خود را فعال کنند.

 

با توجه به رشد قابل توجه و برنامه‌های پیش روی ابر زس، باید منتظر اخبار جدیدی از این اپراتور ابری باشیم.

در کنار تنوع خدمات، پشتیبانی رایگان 24*7*36، تمرکز بر کیفیت و ارتقای ظرفیت ها از اهداف اصلی این شرکت است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا