هواوی

انتشار اولین تصاویر رسمی از گوشی پرچمدار هواوی پی50

هواوی اخیرا و در جریان لایواستریم پلتفرم هارمونی (HarmonyOS)، اولین تصاویری رسمی‌ از گوشی پرچمدار جدید خود به نام پی50 (P30) را منتشر کرد.

اگرچه اطلاعات کمی‌در خصوص مشخصات این گوشی اعلام شد و حرفی از قیمت و زمان عرضه آن ارائه نشد، اما در این تصویر می‌بتوان نمایی از شکل ظاهری این پرچمدار جدید را مشاهده کرد. محصولی که به چهار لنز دوربین مجهز شده و از دو فلش بهره می‌برد.

اظهارنظر در خصوص میزان مگاپیکسل و تعداد این دوربین‌ها کار سختی است؛ با این حال، در تصاویر منتشر شده می‌توان به همکاری این شرکت چینی با برند لایکا پی برد. باید منتظر ماند و دید که هواوی چه تغییراتی را در لنز تله‌فوتو پریسکوپ خود که در مدل پی40 پرو پلاس، طرفداران زیادی داشت، اعمال خواهد کرد.

این شرکت مدعی شد که با گوشی پی50، سطح جدیدی از عکاسی موبایلی را ارائه خواهد کرد. با توجه به اینکه اندازه برآمدگی دوربین در مقایسه با مدل پی40 پرو پلاس، بزرگ‌تر شده، می‌توان این چنین برداشت که هواوی احتمالا از سنسورهای بزرگ‌تر و پیشرفته‌تری در پی50 استفاده خواهد کرد.

در خصوص دیگر مشخصات این گوشی نیز باید گفت که طبق گفته‌های ریچارد یو، مدیر هواوی، پی50 مبتنی بر زبان طراحی Iconic و بدنه‌ای با وزن بسیار کم ساخته شده است. همچنین این گوشی مجهز به پلتفرم جدید HarmonyOS وارد بازار خواهد شد.

هواوی زمان دقیقی را برای عرضه این گوشی پرچمدار اعلام نکرد، اما قطعا موانعی همچون بحران کمبود تراشه در جهان و همچنین تحریم‌های آمریکا علیه این شرکت، بر تعیین زمان دقیق عرضه این محصول تاثیرگذار خواهد بود.

انتشار اولین تصاویر رسمی از گوشی پرچمدار هواوی پی50

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا