سامسونگ

گوشی تاشوی جدید سامسونگ با طراحی متفاوت در راه است

چند روز پیش سامسونگ در پیامی‌اعلام کرد که به دلیل کمبود تراشه‌های مورد نیاز، شاید امسال شاهد ورود مدل جدید گلکسی نوت به بازار نباشیم.

از طرفی دیگر، تاکنون هیچگونه شواهد و مدارکی مبنی بر در دست ساخت بودن این گوشی توسط سامسونگ منتشر نشده همه این‌ها نشان می‌دهد که سامسونگ امسال احتمالا قید مدل‌های گلکسی نوت خود را خواهد زد. محصولی که اگر تولید شود، تفاوت بسیار کمی‌با مدل گلکسی اس21 اولتر خواهد داشت و بعید به نظر می‌رسد که با استقبال خریداران مواجه شود.

در عوض، بسیاری از منابع خبری مدعی شده‌اند که سامسونگ احتمالا به جای مدل نوت، از یک گوشی تاشوی جدید رونمایی خواهد کرد. محصولی با نمایشگری بزرگ‌تر به نسبت گوشی‌های معمولی و با قابلیت پشتیبانی از قلم S Pen که می‌تواند جذابیت‌های بیشتری برای انتخاب توسط خریداران داشته باشد.

حال جدیدترین گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ به دنبال عرضه یک گوشی تاشوی متفاوت و متمایز با دیگر نمونه‌های موجود در سال 2021 است. محصولی که برخلاف دیگر گوشی‌های تاشو، یک بار خم یا تا نمی‌شود، بلکه قادر به دوبار تاشدن است.

این گوشی احتمالا به همراه مدل‌های گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 2 که قرار است در اواخر سال معرفی شوند، رونمایی خواهد شد. یک منبع نزدیک به شرکت سامسونگ در گفت‌وگو با وب‌سایت Nikkei Asia اعلام کرد سامسونگ قصد دارد تا به طور محسوسی، تولید گوشی‌های تاشوی خود را افزایش دهد.

در واقع، هدف سامسونگ از این اقدام، جبران نبود مدل‌های گلکسی نوت و ایجاد راهی جدید برای درآمدزایی است. پیش‌بینی حاکی از آن است که این شرکت در سال گذشته، بالغ بر 3.5 میلیون دستگها گوشی تاشو را به فروش رسانده و قصد دارد تا این میزان فروش در یک سال را به 10 میلیون دستگاه برساند.

همچنین منابع نزدیک به سامسونگ اعلام کرد که تعویق زمان عرضه گوشی‌های سری نوت سامسونگ در سال گذشته، عمدی بوده تا از این طریق بتواند خریداران بیشتری را به انتخاب مدل‌های تاشوی خود که از قیمت بالاتری نیز برخوردارند، ترغیب کند.

حال این شرکت تولید گوشی‌هایی با قابلیت دو بار تاشدن را در دستور کار دارد. محصولی که به دو لولا مجهز خواهد بود و در بعد از باز شدن، نمایشگر بزرگ‌تری را ارائه خواهد داد. گفته می‌شود که این گوشی از قلم S Pen نیز پشتیبانی خواهد کرد.

متاسفانه جزییات بیشتری در خصوص این گوشی منتشر نشده اما احتمالا با نسبت ابعاد 16:9 یا 18:9 عرضه خواهد شد که می‌تواند امکان اجرای یکنواخت بازی‌های ویدیویی و کار راحت‌تر با اپلیکیشن‌های متنوع را برای کاربران فراهم کند.

آخرین شنیده‌ها حاکی از آن است که این گوشی در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.