تکنولوژیشبکه‌های اجتماعی

اشتباه اینستاگرام در نمایش روز انتخابات آمریکا

اگرچه انتخابات آمریکا از روز گذشته آغاز شده، اما برخی از کاربران اینستاگرام در آمریکا اعلام کردند که این شبکه اجتماعی به اشتباه امروز را به عنوان روز برگزاری انتخابات در قسمت فید کاربران نمایش داده است.

این اشتباه، موجی از شکایت کاربران را به سمت این پلتفرم روانه داشت به طوری که اینستاگرام در واکنش به این مسئله عنوان کرد که نوتیفیکیشن فردا روز انتخابات است – «Tomorrow is Election Day»- برای برخی از کاربران کَش شده بود و با ریستارت کردن اپلیکیشن، این پیام حذف می‌شد.

در توضیحات اینستاگرام در این باره آمده است: اگرچه ما پیغام «فردا روز انتخابات است» را شب قبل از انتخابات حذف کردیم اما در صفحه برخی از کاربران که اپلیکیشن خود را ریستارت نکرده بودند، همچنان باقی مانده بود.

راکی وین، سخنگوی اینستاگرام به طور دقیق مشخص نکرد که این پیغام اشتباه چه تعداد از کاربران اینستاگرام را درگیر کرده بود. اما یکی از کاربران با انتشار اسکرین‌شاتی از صفحه اپلیکیشن اینستاگرام بعد از صحبت‌های راکی وین، اعلام کرد که این پیغام که حاوی اطلاعات غلط است همچنان در این اپلیکیشن وجود دارد.

با این حال، این مسئله در روز انتخابات موجب نارضایتی برخی از کاربران اینستاگرام شده که چرا مدیران این اپلیکیشن نتوانستند اطلاعات درستی را به کاربران ارائه دهند و یا بروز مشکلاتی از این دست را پیش‌بینی نکرده بودند تا بتوانند فورا برای رفع آن اقدام کنند.

اشتباه اینستاگرام در نمایش روز انتخابات آمریکا

منبع
9to5mac

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا