اینترنت

اینترنت موبایل اطراف حوزه‌های کنکور قطع شد

بنا بر درخواست وزارت علوم از وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، به منظور حفظ امنیت سوالات کنکور و جلوگیری از لو رفتن احتمالی آنها، اینترنت موبایل چهار اپراتور کشور در محدوده حوزه‌های برگزاری کنکور سراسری قطع شد.

شب گذشته، آذری جهرمی در اینستاگرام و در پاسخ به کاربری که از او خواسته بود امروز و با هدف جلوگیری از لو رفتن سوالات کنکور، اینترنت را قطع کند، نوشته بود: وزارت علوم درخواست کرده که در برخی حوزه ها، دیتای موبایل قطع شود.

در زمان انتشار این خبر، اینترنت همراه 3G و 4G هر چهار اپراتور تلفن همراه کشور، در برخی نقاط کشور و از جمله محدوده نقاط برگزاری کنکور سراسری قطع است.

تیرماه سال گذشته هم اینترنت موبایل در زمان برگزاری کنکور قطع شده بود. در آن زمان وزیر ارتباطات در خصوص قطعی اینترنت در روز کنکور گفته بود: روز کنکور در ۲۱۰ نقطه اختلال شبکه اینترنت داشتیم تا امنیت سوال‌های مطرح شده حفظ شود و چنین تصمیم گرفته شد که دسترسی به نت محدود شود.

منبع
ایستنا

نوشته های مشابه

‫19 دیدگاه ها

  1. Хотите получить идеально ровный пол в своей квартире или офисе? Обратитесь к профессионалам на сайте styazhka-pola24.ru! Мы предоставляем услуги по устройству стяжки пола в Москве и области, а также гарантируем доступные цены и высокое качество работ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا