پوشیدنی هوشمندنمایشگاه 2020 CES

محصولات جدید JBL برای رقابت با اپل ایرپاد رونمایی شدند

رویداد CES 2020 از راه رسید و همانطور که پیش‌بینی ‌می‌شد شاهد معرفی نسل جدیدی از ایربادهای وایرلس جدید برای رقابت با اپل ایرپاد بودیم. در همین رابطه، امروز شرکت JBL از محصول جدید خود تحت عنوان TUNE 220TWS پرده برداشت.

این ایرباد وایرلس در رنگ‌‌های مختلف تولید شده و قرار است با قیمت 100 دلار روانه بازار شوند. این ایرباد وایرلس از طراحی نسبتا مشابهی با اپل ایرپاد برخوردار است و ‌می‌تواند گزینه ارزان‌قیمتی برای طرفداران این دسته‌بندی از محصولات باشد.

در خصوص مشخصات سخت‌افزاری TUNE 220TWS نیز باید گفت که این محصول، از مشخصات قابل توجه و قابل رقابتی با دیگر نمونه‌‌های موجود بهره ‌می‌برد. به گفته JBL، این ایرباد قادر است با یک بار شارژ، حدود سه ساعت انرژی را در خود نگه دارد. البته با احتساب شارژی که کیس این ایرباد ‌می‌تواند به این محصول تزریق کند، این مدت زمان تا 16 ساعت ارتقا ‌می‌یابد.

اما متاسفانه، یکی از ویژگی‌‌هایی که جای خالی آن در TUNE 220TWS احساس ‌می‌شود، دستیار دیجیتالی مجازی است که در مدل‌‌های پیشرفته ایربادهای این شرکت وجود دارد.

جدای از TUNE 220TWS، شرکت JBL از مدل دیگری نیز تحت عنوان 300TWS پرده برداشت که از لحاظ مشخصات سخت‌افزاری و قابلیت‌‌های نرم‌افزاری، نسخه پیشرفته‌تری محسوب ‌می‌شود. این ایرباد از استاندارد IPX بهره ‌می‌برد که مقاومت بدنه آن در برابر نفوذ آب را تضمین ‌می‌کند.

محصولات جدید JBL برای رقابت با اپل ایرپاد رونمایی شدند

از طرفی دیگر، این ایرباد وایرلس از دستیار دیجیتالی صوتی گوگل اسیستنت و آمازون الکسا نیز برخوردار است. یکی دیگر از قابلیت‌‌های 300TWS، ‌می‌توان به حالت TalkThru اشاره کرد که قادر است به صورت خودکار، صدای موسیقی در حال پخش را کم کند تا کاربر بتواند در حین مکالمه، صدای فردی را که با وی صحبت ‌می‌کند، به خوبی بشنود.

قابلیت دیگر AmbientAware نام دارد که بعد از فعال شدن، امکان شنیدن صداهای محیط پیرامون کاربر را برای وی فراهم ‌می‌کند. ویژگی مذکور ‌می‌تواند در موقعیت‌‌هایی همچون پیاده‌روی و یا دوچرخه‌سواری مفید واقع شودو.

شرکت JBL قیمت این محصول را 150 دلار تعیین کرده و قرار است عرضه آن طی چند هفته آتی آغاز شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا