ایران

اپلیکیشن همشهری داستان نوروز عرضه می‌شود

اپلیکیشن همشهری داستان رونمایی می‌شود.

اپلیکیشن همشهری داستان علاوه بر نسخه چاپی همزمان با عرضه  ویژه نامه نورور 98 رونمایی و در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد.

این اپلیکیشن در گام نخست رونمایی و راه اندازی اولیه و اختصاصی در اختیار جمعی از نویسندگان و صاحب نظران حوزه داستان، خوانندگان وفادار و مشترکین مجله سپس به صورت عمومی در دسترس تمامی خوانندگان و علاقه مندان به داستان قرار خواهد گرفت.اپلیکیشن مجله داستان

علاقه مندان به مجله همشهری داستان و داستان کوتاه می توانند علاوه بر دسترسی به فایل کامل مجله، به تمامی داستان ها به صورت تک داستان و بسته های داستانی دسترسی داشته باشند.

دسترسی به آرشیو مجله همشهری داستان از نخستین شماره و قابلیت دسترسی به نسخه های تازه پیش از عرضه نسخه چاپی با تخفیف ویژه اپلیکیشن فراهم شده است.

امکان خواندن داستان های اختصاصی اپلیکیشن، پر کردن کتاب‌خانه براساس علاقه شخصی به داستان ها و انتخاب آنها براساس موضوع یا نویسنده و مترجم آنها در نسخه اولیه اپ فراهم شده است و به زودی امکانات بیشتری به آن افزوده خواهد شد.

دسترسی به لینک دانلود این اپلیکیشن پس از رونمایی عمومی از طریق آدرس www.hamshahri.app ممکن شده است که با ثبت نام روی آدرس گفته شده، لینک دانلود برای علاقه مندان ارسال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا