ایران

اخطار جهرمی به دفاتر فروش سیم کارت

وزیر ارتباطات صبح امروز دقایقی بعد از بازدید رییس جمهور از این وزارتخانه و انتقاد از پیامک‌های مزاحم، در یک توییت به دفاتر فروش سیم‌کارت اخطار داد تا سیم کارت در اختیار ارسال‌کنندگان پیامک‌های مزاحم نگذارند.

روحانی در وزارت ارتباطات گفته بود  وقتی گردش آزاد اطلاعات رواج یابد و نظارت بر آن تقویت شود، دیگر شاهد آن نخواهیم بود که هر کسی یا گروهی به طور ناشناس و بدون شناسنامه بتواند از این عرصه برای بی‌اخلاقی‌های خود سوء استفاده کند و یا از سوی دیگر شاهد آن نخواهیم بود که عده‌ای به طور فله‌ای با یک سیم‌کارت پیامک‌های تبلیغاتی انبوه بفرستند و وقت و عمر مردم را تلف کنند.

جهرمی در توییت خود به دفاتر خدمات ارتباطی هشدار داد که در صورت تخلف لغو مجوز می‌شوند.

جهرمی نوشت : اخطار جدی به دفاتر خدمات ارتباطی که با شیوه های غیرقانونی سیم کارت تلفن همراه در اختیار ارسال کنندگان پیامک های مزاحم قرار می دهند: جریمه «لغو مجوز» بدون اغماض و پذیرش توجیه در قبال این تخلف، به سازمان تنظیم مقررات ابلاغ و از امروز اجرایی خواهد شد.

موضوع پیامک‌های مزاحم طی هفته‌های اخیر به یکی از مهمترین خواست‌های کاربران از وزیر ارتباطات تبدیل شده و در عین حال به طرز عجیبی بر تعداد پیامک‌های مزاحم هم اضافه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.