تکنولوژی

تمسخر اپل توسط سامسونگ (دوباره)

کمی پس از اینکه سامسونگ از پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس 9 رونمایی کرد، مشخص شد این گوشی یک برتری قابل توجه در مقایسه با آیفون 10 شرکت اپل دارد و آن «سرعت دانلود بالاتر» هنگام استفاده از اینترنت دیتا است. حال این شرکت کره‌ای از این برتری برای ساخت ویدیو تبلیغاتی جدید خود و به تمسخر گرفتن آیفون 10 استفاده کرده است.

در این ویدیو که در پایین مشاهده می‌کنید، سامسونگ فضایی شبیه به داخل اپل استور را بازسازی کرده که در آن شخصی قصد دارد آیفون 10 خریداری کند اما او می‌داند که سرعت دانلود آیفون 10 از گلکسی اس9 پایین‌تر است و زمانی که این مسئله را به کارمند اپل استور می‌گوید، این کارمند دچار سردرگمی و نمی‌تواند پاسخی به این مشتری بدهد. سامسونگ به‌طور غیرمستقیم به دارندکان آیفون 10 برای حل این مشکل پیشنهاد می‌کند اسمارت‌فون خود را به گلکسی اس9 ارتقاء دهند.

مطمئن نیستیم اگر شخصی در دنیای واقعی به اپل استور برود و چنین سوالی را مطرح کند، کارمند اپل استور چنین واکنش عجیبی داشته باشد و به احتمال زیاد چنین اتفاقی که در ویدیو می‌بینید رخ نخواهد داد. این ویدیو بیشتر برای افرادی که طرفدار برند خاصی از اسمارت‌فون‌ها نیستند می‌تواند جالب و طنز باشد.

همانطور که می‌دانید این اولین باری نیست که سامسونگ در ویدیوهای تبلیغاتی گوشی‌های گلکسی خود اپل را به تمسخر می‌گیرد و بدون شک آخرین بار هم نخواهد بود که این اتفاق رخ می‌دهد. حال باید منتظر رونمایی از دو پرچمدار جدید شرکت اپل و سامسونگ یعنی آیفون 2018 و گلکسی نوت 9 باشیم و ببینیم پیروز میدان کدام یک خواهند بود.

منبع: phonearena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا