تکنولوژی

مدیرعامل کارپینو : اسنپ و تپسی ک‍پی هستند

مدیرعامل اپلیکیشن کارپینو که از سوی سازمان تاکسیرانی پروانه فعالیت گرفته گفت : فیلترهای ورودی سختی برای عضویت رانندگان در این سیستم در نظر گرفته ایم و بسیاری از رانندگان مسن تاکسی به دلیل اینکه نمیتوانند از گوشی هوشمند استفاده کنند از لیست ما خط می‌خورند.

احسان جهانی مدیرعامل کارپینو که در یک جلسه مطبوعاتی گفت : واجدین شرایط باید تستهای روان شناسی اختصاصی کارپینو عبور کنند تا سلامت روانی آنها تایید شود از طرف دیگر خودروی آنها باید توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی کامل قرار گیرد. 

مدیرعامل کارپینو با انتقاد از اسنپ و تپ سی گفت : این دو سرویس نوآوری خاصی ندارند و کپی برداری از نمونه های خارجی هستند ما ولی نوآوری‌هایی داریم که ما را با نمونه های خارجی قابل مقایسه می کند. 

مرتبط : جلوی دیکتاتور شدن اسنپ را بگیریم

کارپینو قصد دارد برخلاف اسنپ و تپسی کار خود را با رانندگان تاکسی و بعد آژانس‌ها شروع کند جایی که به گفته سازمان تاکسیرانی به دلیل حضور این دو شرکت آسیب زیادی به آنها وارد شده است.  اخیرا چندین مسئول دولتی از تاکسیرانی خواسته بودند به جای اعتراض به اسنپ و تپسی به دنبال راه اندازی سرویس اختصاصی و اپلیکیشن خودشان باشند. 

دو روز قبل تاکسیرانی خبر از راه اندازی اپلیکیشن تاکسی یاب رسمی این سازمان کرد اما نامی از آن نبرد. 

تجربه کارپینو

در سایت این سرویس در مورد  کارپینو آمده که تیمی توانمند و متخصص در حوزه‌های حمل و نقل شهری پشت این سرویس هستند هرچند نه در جلسه مطبوعاتی و در نه در صفحه درباره ما این شرکت در زمینه تخصص و تجربه این شرکت چیزی گفته نشده است. با این وجود به هر حال حضور کارپینو در این فضا نشانه‌ای از تنگ‌تر شدن رقابت در این بازار است.

کارپینو فعلا فقط روی گوشی‌های اندرویدی قابل نصب است و هرچند مشخص است که نسبت به دو رقیب قدیمی‌تر خود امکانات اپلیکیشن آن چندان زیاد نیست اما کم و بیش مدل مشابهی را در پیش گرفته است. 

 

 

منبع : آی تی ایران

برچسب ها

‫47 نظرها

 1. با سلام
  از محسنات اسنپ و تپسی. قیمت مناسب و سریع در دسترس قرار گرفتن آنهاست بهتر بود شما بیشتر سعی در رقابت در این زمینه می کردید.علت استقبال مردم بی رویه بالا رفتن قیمت آژانس و تاکسی بود که هر روز به دلایل خاص خودشان قیمت را می افزودند .مدل و نوع خودرو به این اندازه اهمیت ندارد نمی‌خواهیم که بخریم.

 2. با سلام
  از محسنات اسنو و تپسی. قیمت مناسب و سریع در دسترس قرار گرفتن آنهاست بهتر بود شما بیشتر سعی در رقابت در این زمینه می کردید.علت استقبال مردم بی رویه بالا رفتن قیمت آژانس و تاکسی بود که هر روز به دلایل خاص خودشان قیمت را می افزودند .مدل و نوع خودرو به این اندازه اهمیت ندارد نمی‌خواهیم که بخریم.

 3. می خواهم به تپسی یا سناب ثبت‌نام کنم اما هیچ پیام نمیاد صد بار تکرار کردم اما یه هیچ نتیجه نرسیده خواهش میکنم حل این مشکله

 4. بسیار تشکر می کنم از مدیریت محترم کارپینو و تشکر ویژه ازهمکاران محترم و بسیار زحمت کش آن مجموعه، کارپنو بسیار ایده عالی و بسیار حرفه ای است،از دید این حقیر که از مشترکین شما هستم ،پیشنهاداتی در راستای بهبود و پیشرفت آن مجموعه دارم،1.به دلیل تبلیغ کم خیلی از مردم با این سامانه آشنا نیستن2.مشکلات کوچکی در زمینه اپلیکیشن کارپینو وجود دارد که امید میرود به زودی رفع شود 3.به هنگام درخواست ماشین بسیار زمان می برد تا ماشین را پیدا کند، و اندک شمار ماشین در نقشه موجود می باشد، که امید است با تدبیر مسولین محترم و مدیریت توانمند کارپینو این مشکلات سریعتر حل شده تا جامعه شاهد یک شیوه نوین از حمل و نقل بسیار حرفه ای با امنیت بالا باشد…

  من ا… توفیق

 5. بسیار تشکر می کنم از مدیریت محترم کارپینو و تشکر ویژه ازهمکاران محترم و بسیار زحمت کش آن مجموعه، کارپنو بسیار ایده عالی و بسیار حرفه ای است،از دید این حقیر که از مشترکین شما هستم ،پیشنهاداتی در راستای بهبود و پیشرفت آن مجموعه دارم،1.به دلیل تبلیغ کم خیلی از مردم با این سامانه آشنا نیستن2.مشکلات کوچکی در زمینه اپلیکیشن کارپینو وجود دارد که امید میرود به زودی رفع شود 3.به هنگام درخواست ماشین بسیار زمان می برد تا ماشین را پیدا کند، و اندک شمار ماشین در نقشه موجود می باشد، که امید است با تدبیر مسولین محترم و مدیریت توانمند کارپینو این مشکلات سریعتر حل شده تا جامعه شاهد یک شیوه نوین از حمل و نقل بسیار حرفه ای با امنیت بالا باشد…
  09124211740 شماره تماس
  من ا… توفیق

 6. نرم افزارش که آخرباگه.منکه هنوزنتونستم حتی یه سرویس ازش بگیرم.ضمناًتعدادشون خیلی کمه سرظهروشب ها هم که نمیشه گیرشون اورد.

 7. سلام بنظرم چون راننده تاکسی رو به خدمت گرفتید سریع رشد میکنید مردم به راننده تاکسی اعتماد دارن ، در ضمن مسیر ها رو هم بهتر میشناسن ، من هیچ وقت به یه نفر از تپسی و اسنپ اعتماد ندارم که عزیزانم رو باهاشون بفرستم

 8. کارپینو خوبه ولی قیمتهاش از اسنپ و تپسی و سایرین بالاتر هست..
  کدهای مختلفی داره به مناسبتهای مختلف تخفیف خوبی میده ..
  برای مثال بنده با وارد کردن کد cp333 تا سقف ده هزارتومن اولین سفرم رایگان شد ولی در کل قیمتهاش بیشتره . و بهتره برای رقابت قیمتها کمی متعادلتر بشه ..

 9. کارپینو عالیه هم سرعت هم امنیت داره ولی اینو و تبیین یه مشت بی خونواده مزاحم ناموس مردم میشن . اسنپ و تپسی بو دادین جمع کنین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن