تکنولوژی

Red Hat به‌روزرسانی جدید سیستم ابری خود را عرضه کرد

شرکت Red Hat از بزرگترین توسعه‌دهندگان فناوری متن‌باز سیستم جدید خود را با نام Red Hat CloudForms ۴.۲ معرفی کرد تا این محصول به عنوان آخرین نسخه از پلتفرم مدیریت خدمات ابری چندگانه باز شرکت مذکور در اختیار سازمان‌ها قرار بگیرد.

به گزارش همکاران‌سیستم، به‌روزرسانی جدید پیشرفت‌های فراوانی را برای قابلیت‌های پلتفرم کنونی در نظر گرفته است که خدمات آن از طریق سرویس‌های پردازش ابری عمومی، سرویس‌های پردازش ابری اختصاصی و فضاهای مخصوص کانتینرهای نرم‌افزاری ارایه می‌شود.

این سیستم جدید می‌تواند با سرویس‌های مشابه از جمله Azure مایکروسافت و Cloud گوگل سازگاری بیشتر داشته باشد و همچنین خدمات ویژه متناسب با سرویس EC۲ آمازون ارایه دهد. سرویس جدید همچنین به کاربران سازمانی امکان می‌دهد تا بتوانند سیستم CloudForms را مبتنی بر خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) مورد استفاده قرار دهند.

علاوه بر موارد یاد شده، سیستم جدید می‌تواند به‌روزرسانی ویژه برای خدمات OpenStack هم ارایه دهد تا مدیریت سرویس‌های ابری آسان‌تر شود و مدیریت سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات مبتنی بر فضای OpenStack با آسانی بیشتر صورت گیرد. 

نسخه CloudForms ۴.۲ قابلیت‌های جدیدتری را نیز در بخش خدمات استرداد شامل می‌شود و سرویس‌های خود را مبتنی بر پلتفرم Red Hat OpenShift Container ارایه می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا