تکنولوژی

نسخه جدید واقعیت مجازی وایو در بارسلون

امروز شرکت اچ‌تی‌سی در کنگره جهانی موبایل با همکاری شرکت Valve® از نسخه مصرف‌کنندگان دستگاه Vive  رونمایی کرد.

در راستای ایجاد کامل‌ترین امکانات برای Vive، این دستگاه که مجهز به Steam®VR است، و با فناوری نوآورانه جدیدتری به نام Vive Phone Service یکبار دیگر استاندارد جدیدی را در واقعیت مجازی بوجود آورده است.
Vive Phone Service، به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به خروج از دنیای مجازی، به دنیای واقعی متصل باشید. شما میتوانید مستقیما از روی دستگاه تماس‌های ورودی و پاسخ‌نداده را پیگیری کنید و یا پاسخ دهید، پیامک ها را دریافت کرده و پاسخ کوتاه بفرستید و تقویم خود را برای اتفاق های در راه بررسی کنید.
دستگاه Vive، با ویرایش تازه تری از نام تجاری‌ و ظاهری ارتقا یافته تر، یک قدم جلوتر رفته است. نسخه مصرف‌کنندگان Vive  نسخه تکامل یافته‌ای از امکانات نوآورانه‌ای است که در Vive Pre معرفی شد. این امکانات شامل wireless Controllers ، Haptic Feedback، dual stage trigger است. همچنین این دستگاه دارای یک دوربین جلویی است که اجسام فیزیکی اطراف را در واقعیت مجازی بازسازی می‌کند. بند نگهدارنده این دستگاه با طراحی جدید، تعادل و استحکام بیشتری را ارائه می‌دهد. و سیستم بصری پیشرفته تر به همراه صفحه نمایش روشن تر، احساس واقعی تر و عمیق تری از تجربه واقعیت مجازی بوجود می‌آورد.
شر وانگ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره اچ‌تی‌سی در این باره گفت :«از زمان معرفی اولیه Vive در سال گذشته، ما با همکاری Valve، بی وقفه در حال تلاش برای ارتقا این دستگاه بوده‌ایم تا بهترین تجربه واقعیت مجازی را به بازار ارائه کنیم. این تلاش باعت برنده‌شدن چندین جایزه و دریافت تحسین و تشویق از منتقدان مطرح رسانه، مصرف‌کنندگان و صنایع مرتبط شده است.»

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا