تکنولوژی

معاون خاورمیانه وافریقای سونی موبایل معرفی شد

شرکت سونی موبایل اعلام کرد که در راستای تغییر ساختار بخش توسعه فروش جهانی انتصاب هیروکازو ایشیزوکا را به عنوان معاون خاورمیانه و آفریقای این شرکت منصوب کرده است. 

. این انتصاب لایه‌های منطقه‌ای را در ساختار سازمانی حذف می‌کند و مسئولیت این منطقه را مستقیماً بر عهدهٔ خود ایشان می‌گذارد.

ایشیزوکا از فوریهٔ ۲۰۱۳ معاون ارشد فروش و توسعهٔ Sony Mobile Communications بوده است. او در این سمت مسئولیت گسترش توانمندی عملیات فروش، حفظ مصرف‌کنندگان، گسترش کانال‌های توزیع، پشتیبانی از شرکای استراتژیک و برنامه‌های تعالی در فروشگاه‌ها را بر عهده داشته است.

ایشیزوکا که از مدیران ارشد قدیمی Sony است، پیش از این عهده‌دار چندین سمت مدیریتی ارشد در این شرکت بوده است. او در سال ۱۹۹۹ به سمت ریاست شرکت قطعات و دستگاه‌های نمایشگر آمریکا منصوب شد. پس از آن در سال ۲۰۰۴ به واحد کسب‌وکار تلویزیون Sony در اروپا رفت و سپس چندبار به سمت معاون ارشد منصوب شد که شامل ریاست منطقهٔ ژاپن و سپس ریاست منطقهٔ بزرگ‌تر آسیا پاسیفیک پیش از انتصاب به سمت فعلی‌اش بود.  

این مأموریت مضاعف، مسئولیت‌های رودیگر اودنباخ، پیشکسوتی از زمان Sony Ericsson، را نیز به او محول می‌کند. در عین حالی‌که انتظار می‌رود آقای ایشیزوکا در  روزهای آتی دیدگاه خود را برای این منطقه اعلام نماید،

منبع : روابط عمومی سونی موبایل در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا