تکنولوژی

انتخاب شماره دلخواه رایتل ممکن شد

مشترکان رایتل می­توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره، نسبت به خرید شماره دلخواه سیم­کارت دایمی رایتل با سرشماره 0920  اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی رایتل، در روش خرید با شماره انتخابی، فرد شماره­ی مورد نظر خود را وارد کرده و در صورت موجود بودن شماره مورد نظر، وارد فرآیند ثبت­نام و خرید می­شود و همچنین در صورت عدم موجود بودن آن، تعدادی شماره، مشابه شماره انتخابی به وی پیشنهاد داده خواهد شد.  
قیمت سیم­کارت دایمی با شماره انتخابی، 120 هزارتومان است که درواقع هیچ افزایشی نسبت به قیمت مصوب آن ندارد و  برای این سیم­کارت  انتخابی یک بسته مصرفی یک ماهه به صورت هدیه ارایه خواهد شد.
همچنین در شیوه خرید سیم­کارت دایمی با شماره تصادفی که در واقع همان روشی است که تا کنون افراد می­توانستند به ثبت نام و خرید این نوع از سیم­کارت بپردازند، در بازه زمانی ارایه این طرح، ثبت­نام و خرید، مشمولِ 50 درصد تخفیف خواهدشد و به مشترک یک بسته مصرفی یک ماهه نیز به همراه سیم­کارت خریداری شده به عنوان هدیه ارایه خواهد شد.
گفتنی است سرویس­های موجود در بسته مصرفی به همراه سیم­کارت، شامل 10 هزار دقیقه مکالمه رایتلی، 10 هزار پیامک رایتلی و 1 گیگابایت اینترنت عادی قابل استفاده در بازه زمانی 30 روز است.
براساس این گزارش انتخاب شماره دلخواه تنها از طریق وب­سایت رسمی رایتل و با قیمت مصوب 120 هزار تومان صورت می­گیرد. دریافت 50 درصد تخفیف خرید سیم­کارت دایمی بدون انتخاب شماره، علاوه بر وب­سایت رایتل از طریق فروشگاه­های اصلی رایتل ​نیز امکان پذیر است.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا