تکنولوژی

نقشه نواحی تحت پوشش اینترنت نسل جدید همراه اول

همراه اول اقدام به انتشار نقشه نواحی تحت پوشش اینترنت نسل جدید ( فعلا نسل سوم ) در شهرهای بزرگ کرده است. 

بر این اساس نقشه نواحی تحت پوشش اینترنت نسل جدید این اپراتور – که آن را نوترینو نامیده – به شرح زیر است . 

شهر تبریز 

شهر اصفهان 

شهر تهران 

شهر اهواز

منبع : آی تی ایران

‫170 دیدگاه ها

 1. با سلام و دعای خیر .چرا دهستان بارانگرد از توابع شهرستان باغملک تری می نمیشود چرا رسیدگی به مشکلات مردم نمی کنید واقعا اینجا اینترنت ضعیف میباشد

 2. اینجوری که الان داریم مشاهده میکنیم مثلا اگه به طبیعت بریم نمیدونیم پوشش اینترنت منطقه ای که الان حضور داریم چیه خیلی خیلی خیلی بهتر بود اگه با یه کد یا شماره بفهمیم اگه این کارو بکنین ممنون میشم

 3. 2سال که ایرانسل مردم حسین آباد ناظم گذاشته سرکار که میخوان در این شهر 5هزار نفری دکل ایرانسل بزنند .در حسین آبادناظم آنتن دهی ایرانسل بسیار ضعیفه که اپراتور فوق حتی دیگه جواب مردم را نمیده/!!!!!!!!!!!!!/؟؟؟؟؟؟؟

 4. 2سال که ایرانسل مردم حسین آباد ناظم گذاشته سرکار که میخوان در این شهر 5هزار نفری دکل ایرانسل بزنند .در حسین آبادناظم آنتن دهی ایرانسل بسیار ضعیفه که اپراتور فوق حتی دیگه جواب مردم را نمیده/!!!!!!!!!!!!!/؟؟؟؟؟؟؟

 5. 2سال که ایرانسل مردم حسین آباد ناظم گذاشته سرکار که میخوان در این شهر 5هزار نفری دکل ایرانسل بزنند .در حسین آبادناظم آنتن دهی ایرانسل بسیار ضعیفه که اپراتور فوق حتی دیگه جواب مردم را نمیده/!!!!!!!!!!!!!/؟؟؟؟؟؟؟

 6. فقط سرعت دروغ گفتن شما خیلی بالا هست و همه مناطق را هم پوشش میدهد. نکنید مردم را گول میزنید شما خودتون و مخابرات ایران را مسخره کردید.

 7. خداییش باس جایه ما بهشت باشه … هر جوری حساب میکنم الان تو جهنمیم..
  خدا کمکمون کنه ))):

 8. اینترنت از طلا گرانتر و از خری در گل مانده کندتر و از گلوی یک حلق آویزشده تنگ تر و فردایش از قبر تاریکتر است. این دزدبازار را فرزندان همین مردم میگردانند از مریخ که نیامدند.

 9. اینترنت از طلا گرانتر و از خری در گل مانده کندتر و از گلوی یک حلق آویزشده تنگ تر و فردایش از قبر تاریکتر است. این دزدبازار را فرزندان همین مردم میگردانند از مریخ که نیامدند.

 10. اینترنت از طلا گرانتر و از خری در گل مانده کندتر و از گلوی یک حلق آویزشده تنگ تر و فردایش از قبر تاریکتر است. این دزدبازار را فرزندان همین مردم میگردانند از مریخ که نیامدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا