تکنولوژی

بلک‌بری Z30 عرضه می‌شود

 

 

شرکت بلک‌بری طی هفته جاری کنفرانسی مطبوعاتی را به صورت همزمان در سه کشور برگزار می‌کند که طی آن کارشناسان و رسانه‌های خبری شاهد معرفی گوشی هوشمند BlackBerry Z30 خواهند بود.

شرکت بلک‌بری دعوتنامه‌ای را برای مراکز خبری و کارشناسان ارسال کرده است که بر اساس آن طی هفته جاری کنفرانس مطبوعاتی ویژه‌ای برگزار می‌شود تا گوشی هوشمند BlackBerry Z30 معرفی شود.

در این دعوتنامه نام هیچ محصولی اعلام نشده است، اما گفته می‌شود که این کنفرانس مطبوعاتی در کشورهای فرانسه، هند و مالزی برگزار می‌شود و بر این اساس می‌توان نتیجه گرفت که شرکت بلک‌بری برای محصولات کنونی که در بازار به فروش می‌رسند یک کنفرانس مطبوعاتی را در سه کشور برگزار نمی‌کند و به همین خاطر احتمال می‌رود که گوشی هوشمند BlackBerry Z30 طی آن معرفی شود.

قرار است در این کنفرانس مطبوعاتی از سرویس موبایلی BBM نیز به صورت رسمی رونمایی شود تا دیگر گوشی‌های هوشمند ساخته شده در شرکت بلک‌بری نیز بتوانند خدمات این سرویس را در اختیار بگیرند. البته باید گفت بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بلک‌بری این سرویس را طی کنفرانسی در کشورهای آمریکا و بریتانیا معرفی می‌کند.

در دعوتنامه اعلام شده است که این کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 18 سپتامبر در زمان عصر به وقت محلی برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری‌ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.