ارز دیجیتال

انتشار دهمین شماره ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین

دهمین شماره از ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین منتشر شد. آکادمی بیت پین در این شماره از ماهنامه دامیننس به حال و هوای انتخابات پیش‌روی ایران و آمریکا و نقطه تلاقی آن با بلاک‌چین و دنیای ارزهای دیجیتال پرداخته است. در واقع، سرمقاله این شماره به «انتخابات بدون دستکاری و تقلب» اختصاص یافته است. در این شماره، دو مطلب دیگر نیز به بررسی این موضوع می‌پردازند که عبارت‌اند از:

  • روایت نفوذ سیاسی کریپتو در انتخابات ایالات متحده
  • شکاف سیاسی رمزارز: نقدی بر روایت نفوذ سیاسی

عناوین سایر مطالبی که در این شماره از ماهنامه ارائه شده‌اند، به شرح زیر است:

  • دنیای بدون بیت‌کوین
  • ماشین مجازی به عنوان مغز متفکر قراردادهای هوشمند در دنیای بلاک‌چین
  • پابلو اسکوبار در دنیای کریپتو

علاوه‌بر‌این، مهم‌ترین اخبار ارزهای دیجیتال در ماه گذشته و تازه‌ترین اخبار بیت پین نیز در این شماره پوشش داده شده‌اند.

لازم به توضیح است که ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین با هدف ارائه اطلاعاتی جامع و به‌روز درباره دنیای پویای کریپتوکارنسی پا به عرصه گذاشته است. این مجله تخصصی به عنوان منبعی قابل اعتماد برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال، آخرین اتفاقات و به‌روزترین مطالب را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

در هر شماره از این ماهنامه، خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار بازار ارائه می‌شود و مفاهیم، نوآوری‌ها، الگوریتم‌ها، پلتفرم‌ها و پروژه‌های پر سروصدای ماه گذشته به طور تخصصی و عمیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دهمین شماره از ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین منتشر شد
دهمین شماره از ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین منتشر شد

دامیننس با شعار «بیت پین، یکی برای همه» و تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و پژوهشگران حرفه‌ای در زمینه کریپتوکارنسی، محتوایی متنوع و جذاب را برای خوانندگان علاقه‌مند به این حوزه فراهم می‌کند. شما می‌توانید دهمین ماهنامه دامیننس را در قالب فایل PDF از آکادمی بیت پین دانلود و مطالعه کنید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا