منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

فیت‌بیت ادعا کرده که Fitstar شامل راهنمایی‌های مربیانی کارآمد است که شما را در رسیدن به بالاترین اهداف ورزشیتان کمک خواهند کرد

Fitbit اپلیکیشن بازطراحی‌شده Fitstar را ویژه تمرین‌های تخصصی رونمایی کرد.

اپلیکیشن بازطراحی‌شده Fitstar قادر است با توجه به فعالیت‌های ثبت‌شده شما روی Fitbit، تمرینات شما را تنظیم کند.

فیت‌بیت اپلیکیشن مربی خصوصی خود را نوسازی کرده است و قصد دارد  از طریق ارائه تمرینات شخصی و تخصصی، تجربه کاملا جدیدی را به کاربران هدیه کند. این اپلیکیشن جدید شامل تمرینات تخصصی و پیشنهادهایی بر پایه فعالیت‌های کاربران روی دستبند  Fitbit است.

فیت‌بیت ادعا کرده که Fitstar شامل راهنمایی‌های مربیانی کارآمد است که شما را در رسیدن به بالاترین اهداف ورزشیتان کمک خواهند کرد. همچنین مربیان جدیدی وارد برنامه شده‌اند که می‌توانید از میان آنها شخص مورد نظرتان را انتخاب کنید و در نهایت اینکه Fitstar شامل مرجعی کامل از تمرین‌های گوناگون به همراه موسیقی‌ است که رابط کاربری کاملا جدید درون برنامه آن توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند.

طبق اظهارات شرکت، اپلیکیشن Fitstar شامل ویدئویی‌هایی از تمرینات است که در پیشرفت و تکامل شما  مؤثر خواهد بود. اپلیکیشن با ارسال بازخوردهای تمرینات شما به دستبند  Fitbit، تمرینات مناسب را با توجه به قدرت و استقامت شما برایتان تنظیم و ارائه  می‌کند. مربی خصوصی Fitstar علاوه بر چهار برنامه تمرینی جامع، شامل ده‌ها جلسه تمرینی آزاد نیز می‌شود.

طبق گفته‌های شرکت، کاربران برنامه Fitbit به زودی گزینه «راهنمایی» را درون اپلیکیشن دریافت خواهند کرد و کاربران Fitstar نیز می‌توانند این گزینه را در بخش «تمرین‌های پیشنهادی» پیدا کنند. گزینه راهنمایی شامل جلسه تمرینی تخصصی مربی خصوصی Fitstar است که به یک عضله استراحت داده و روی تمرین دیگر عضلات کاربر تمرکز می‌کند. همچنین شرکت اعلام کرده کاربرانی که فعالیت‌های خود را از طریق دستگاه Fitbit دنبال نمی‌کنند، توصیه‌های تمرینی درون‌برنامه‌ای برپایه جلسات تمرینی کاربران با فعالیت‌های مشابه را دریافت خواهند کرد.

مربی خصوصی Fitstar از امروز به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی و اسپانیایی قابل دانلود است. همچنین این اپلیکیشن برای تمامی دستگاه‌های بر پایه سیستم عامل اندورید و iOS رایگان است. به علاوه قابلیت اجرا روی Chromecast و Airplay را نیز دارد.

کاربران با پرداخت ماهانه 8 دلار یا پرداخت سالانه 40 دلار، می‌توانند به تمامی تمرینات شخصی و تخصصی و فهرستی از تمامی تمرینات آزاد دسترسی نامحدود داشته باشند.

http://itiran.com/node/73380


موارد موضوعی مرتبط