منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

شرکت سامسونگ در کنفرانس خبری خود اعلام کرده از امروز 500 هزار دستگاه نوت 7 سالم و بدون مشکل فنی آماده عرضه به مشتریان خواهد بود.

به گزارش وب‌سایت Mashable، سامسونگ هیچ آمار و ارقامی از میزان فروش نوت 7 اعلام نکرده اما به گفته مسئولان این شرکت، 25 درصد از نوت 7های فروخته شده به مشتریان، در قالب طرح فراخوان تعویض شده‌اند. به این ترتیب، سامسونگ به طور تمام و کمال آمادگی دارد تا مشتریان این برند با مراجعه به فروشگاه‌های مختلف، نوت 7 خود را تعویض کنند. این در حالی است که به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی هم برای نوت 7 درنظر گرفته شده است. این به‌روزرسانی، تغییرات جزئی مثل تغییر رنگ آیکون باتری به رنگ سبز (به جای ساختار سیاه و سفید فعلی) را به همراه خواهد داشت.

علاوه بر این، نوت 7های خطرناک یعنی آن‌هایی که قبل از 15 سپتامبر فروخته شده‌اند، موقع شارژ هشداری را در خصوص احتمال آتش‌گرفتن گوشی و البته لزوم خاموش کردن سریع دستگاه و تعویض آن به کاربر اعلام می‌کنند.

تیم بکستر ریاست سامسونگ الکترونیکس در آمریکا در این خصوص می‌گوید: "در همکاری نزدیک با کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی، همان‌طور که وعده داده بودیم نوت 7های جدید را خیلی سریع آماده تحویل به مشتریان کردیم. علاوه بر این، بار دیگر آگاه‌سازی مشتریان را در خصوص نیاز به شرکت در طرح فراخوان و تعویض گوشی‌های مشکل‌دار در دستورکار قرارداده‌ایم".

http://itiran.com/node/72548


موارد موضوعی مرتبط