منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

بازار شایعات پیرامون آیفون 8 همچنان داغ است و بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، تا اواخر امسال از نسخه بعدی آیفون خبری نخواهد بود. اوایل هفته جاری، یکی از منابع معتبر در این زمینه یک فایل CAD منتسب به آیفون 8 را منتشر کرد که برداشت‌های مختلفی از آن صورت گرفت. مهم‌ترین قابلیتی که از این طرح‌ها دریافت شد، احتمال جهت قرارگیری دو دوربین اصلی آیفون 8 است که میکروفون و فلاش نیز در همین قسمت قرار گرفته است.

اما یکی از جدیدترین قابلیت‌هایی که در تصاویر جدید نشان داده شده است، قاب شیشه‌ای پشت دستگاه است که به احتمال زیاد برای شارژ بدون سیم کاربرد دارد. هنوز مشخص نیست که آیا صفحه نمایش آیفون 8، همانطور که قبلا در شایعات اشاره شد، بدون حاشیه است یا خیر اما بر اساس تصاویر دریافت شده از فایل CAD، ابعاد این دستگاه ظاهرا نسبت به آیفون 7 بلندتر، پهن‌تر و ضخیم‌تر است.

البته باید همیشه مد نظر داشت که تمام این اطلاعات صرفا شایعات منتشر شده پیرامون آیفون 8 هستند و هرکدام از آنها ممکن است اصلا درست از آب درنیاید. حتی ممکن است اپل در لحظه آخر تصمیم بگیرد در طرح این گوشی تغییراتی ایجاد کند. اما در هر صورت این محصول که قرار است به عنوان یادبودی برای 10 ساله شدن آیفون عرضه شود، قطعا یک پدیده خواهد بود.

http://itiran.com/node/74377


موارد موضوعی مرتبط