منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

متاسفانه مشکل باتری گلکسی نوت 7 یک پسربچه شش ساله را راهی بیمارستان کرد. به گفته مادر این کودک، او در حال تماشای ویدئو در گلکسی نوت 7 بوده که ناگهان گوشی در دستش منفجر می‌شود. دود بلند شده از این موبایل باعث به صدا درآمدن آژیر شده و خانواده هم با اورژانس تماس گرفتند و او را به بیمارستان رساندند.

به گفته مادر این کودک، او الان به خانه بازگشته اما از تمام موبایل‌ها به شدت می‌ترسد. مادر این کودک گفته با سامسونگ در تماس است تا از آنها توضیح بخواهد. سامسونگ در تاریخ دوم سپتامبر یک فراخوان کلی را آغاز کرد تا تمام نوت‌های 7 را جمع‌آوری و تعویض کند اما با توجه به فروش 2.5 میلیون دستگاه از این پرچمدار، چنین فراخوانی کار ساده‌ای نیست. همچنین سامسونگ هشدار داد تا دارندگان این موبایل‌ها، دستگاه را خاموش کنند.

مطلب مرتبط: نوت 7 را در صورت داشتن علامت S روی جعبه بخرید

این فراخوان بیش از 700 میلیون دلار برای سامسونگ ضرر به همراه داشته است. البته این ضرر مالی فقط برای برگشت موبایل‌ها بوده و ضررهای روحی روانی که به دارندگان وارد شده می‌تواند بیشتر از این‌ها باشد. اتفاقی سامسونگ هم از آن می‌ترسید متاسفانه افتاد. اگر شما هم نوت 7 را خریده‌اید آن را خاموش کنید. سامسونگ شرایط تعویض نوت 7 در ایران را هم اعلام کرده است. اما این هشدار را جدی بگیرید مخصوصا اگر در خانه فرزند کم سن و سال دارید.

http://itiran.com/node/72443


موارد موضوعی مرتبط