منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که از زائده‌ی بالایی صفحه نمایش آیفون 10 متنفر هستید، یک خبر خوب برایتان داریم. اپل امروز تایید کرد که با دانلود اپلیکیشن «Notch Remover» می‌توانید از شر این زائده  خلاص شوید و دیگر نیازی به اضافه کردن ویژگی‌های نرم‌افزاری به سیستم عامل دستگاه نخواهد بود.

این اپلیکیشن صرفا گوشه‌های بالایی صفحه‌نمایش را از بین نمی‌برد و تنها روی آنها را با زمینه مشکی می پوشاند و به شکل یک نوار مشکی قسمت بالایی صفحه نمایش را دربر می‌گیرد. بنابراین کاربران می‌توانند تصاویر دلخواه خود را بدون نگرانی روی پیش‌زمینه دستگاه قرار دهند چراکه صفحه نمایش دقیقا مشابه نمایشگرهای آیفون‌های معمولی به‌نظر می‌رسد.

گوشه‌های بالایی صفحه نمایش آیفون 10 در حالت عادی اشکالی را برای کاربر ایجاد نمی‌کنند و حتی برای افرادی که می‌خواهند یا آیفون 1000 دلاری خودنمایی کنند هم ویژگی مناسبی محسوب می‌شود زیرا در نگاه اول مشخص می‌شود شما حداقل هزار دلار برای موبایل جدید خود هزینه کرده‌اید! بنابراین ممکن است برخی از کاربران استفاده از چنین اپلیکیشنی و حذف بخش منحصر به فرد نمایشگر آیفون 10 را ایده‌ی احمقانه‌ای تصور کنند.

http://itiran.com/node/75756


موارد موضوعی مرتبط