منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

گوگل در مراسم اختصاصی ماه اکتبر سال گذشته، موج جدیدی از محصولات را ارائه کرد و از آن زمان تا کنون تبلیغات فراوانی از طریق تلویزیون، فضای مجازی و روزنامه‌ها برای دستیار هوشمند محبوبش عرضه کرده است. حالا در حال نزدیک شدن به تاریخ شروع نمایشگاه CES 2018 هستیم و این غول جستجو قصد دارد مطمئن شود همه عبارت "Hey, Google" را می‌شناسند.

دیروز گوگل اعلام کرد که در حال آماده سازی فضا برای نمایشگاه CES 2018 است. مردم شهر لاس وگاس به خوبی با این "آماده سازی" آشنا شده‌اند! این شرکت اقدامات زیادی در سطح این شهر برای تبلیغات انجام داده و تا کنون در بین ساکنین لاس وگاس، کسی نیست که بیلبوردهای تبلیغاتی دستیار گوگل را در گوشه و کنار این شهر ندیده باشد.

مثلا به مسافران فرودگاه McCarran به محض ورود به این فرودگاه بین المللی، با تبلیغ ویدیویی "Hey Google" خوش آمدگویی گفته می‌شود. همچنین در تمام نقاط این شهر، بیلبوردهای تبلیغاتی با عبارت هی گوگل، نصب شده است. این تبلیغات حتی روی مونوریل شهر نیز به چشم می‌خورد.

اما تمامی این اقدامات در مقابل مرکز بزرگ Las Vegas Convention، عملا به چشم نمی‌آید. این ساختمان دو طبقه فعلا در مرحله ساخت قرار دارد اما از حالا بیلبوردهای غول پیکر گوگل داخل آن نصب شده‌اند که تبلیغات دستیار گوگل را نمایش می‌دهند. همچنین غرفه‌های زیادی برای معرفی دیگر محصولات گوگل در این مرکز در حال راه اندازی است، محصولاتی که قرار است در نمایشگاه پیش رو معرفی شوند.

مهمترین اخبار نمایشگاه CES 2018 را از اینجا بخوانید

http://itiran.com/node/76092


موارد موضوعی مرتبط