منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

یکی از طرفداران اپل روز گذشته دچار یک حادثه شد. مت جونز که هفته گذشته یک آیفون 7 خریده بود در مصاحبه با خبر نگاران توضیح داد که موبایلش در داخل خودرو آتش گرفته است.

او موبایلش را در جیب لباسش روی صندلی عقب خودرو جا می‌گذارد و زمانی که برمی‌گردد متوجه دود در داخل خودرو می‌شود و می‌بیند منبع دود لباسش است و موبایل در داخل لباس درحال ذوب شدن است. صندلی و سایر قسمت‌های داخلی خودرو هم آسیب جدی دیده است.

مت جونز می‌گوید این گوشی را 1 هفته است که خریده و هرگز آن را با شارژر غیر استاندارد شارژ نکرده و یا گوشی از دستش نیافتاده است. او حتی یک ویدئو هم ضبط کرده است که در آن آی‌فون 7 را نشان می‌دهد که کاملا آتش گرفته و ماشین او را هم سوزانده است.

زمانی که جونز به سمت خودرو برمی‌گردد می‌گوید نمی‌توانسته داخل ماشین را ببیند و تمام پنجره‌ها سیاه شده‌اند. این اولین آتش گرفتن آیفون در دنیا نیست، حتی اولین در استرالیا هم نیست. اگر به خاطر داشته باشید اولین آی‌فونی که در استرالیا آتش گرفت در جیب دوچرخه سوار اهل سیدنی بود که گفت آیفون او مانند یک بمب کوچک در جیبش منفجر شد.

اپل به این حادثه هیچ عکس‌العملی نشان نداده است و فقط به خبرنگار مشبل گفته در جریان آتش گرفتن این آیفون هستند و آن را بررسی می‌کنند.

http://itiran.com/node/72765


موارد موضوعی مرتبط