منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

تمام آنچه که دانشجویان این پروفسور در طول ترم چهارماهه در به آن دسترسی داشته‌اند را حالا به صورت آنلاین می‌توانید ببینید.

وقتی صحبت از دنیای پردازش تصاویر دیجیتال می‌شود نام پروفسور Marc Levoy در بالای جدول قرار دارد. او محقق گرافیک کامپیوتری و پروفسور علوم الکترونیک و کامپیوتر در دانشگاه استنفورد است. کارهای او در گذشته پیشرفت‌های تکنیکی فوق‌العاده‌ای را برای پردازش تصویر امروزه به همراه آورد به همین دلیل تعجبی نداشت که او را در حوزه تدریس عکاسی دیجیتال ببینیم. کما اینکه طی سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ او در دانشگاه استنفورد به تدریس عکاسی پرداخت.

در سال ۲۰۱۶ او کورس عکاسی‌اش را با تغییراتی در شرکت گوگل برگزار کرد و حالا کل این کورس را به صورت رایگان روی اینترنت قرار داده است این بدان معناست تمام آنچه که دانشجویان   Marc Levoy در طول ترم  چهارماهه در  به آن دسترسی داشته‌اند را حالا به صورت آنلاین میتوانید ببینید. 

برای اینکه از مطالب این کورس عکاسی استفاده کنید ابدا نیاز به دانستن پیش‌زمینه‌ای درمورد عکاسی ندارید. این کورس تقریبا همه آنچه در زمینه عکاسی نیاز دارید را در اختیارتان می‌گذارد. موضوعات تکنیکی عکاسی از پایه شروع می‌شود و کاملا عمیق به جزییات عکاسی دیجیتال پرداخته می‌شود. 

ده‌ها ساعت ویدیو که از تدریس ۴ ماهه این استاد عکاسی در کورس گوگلش تصویربرداری شده حالا در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد که به فهم بهتر مفاهیم فنی عکاسی کمک می‌کند. او همچنین چندین اپلیکیشن و منابع دیگر را در اینجا روی اینترنت قرار داده است. 

اگر  دانشجوی عکاسی هستید و یا علاقه‌مند به عکاسی هستید یا قصد دارید عکاسی را به عنوان یک پیشه یا هنر دنبال کنید دیدن این ویدیوها و استفاده از محتوای آموزشی این استاد عکاسی یک غنیمت است. 

http://itiran.com/node/72345


موارد موضوعی مرتبط